Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Kauno pokalbių tema  (Skaityta 2536739 kartus)

Neprisijungęs Lomberg

  • Įrašai: 1557
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Kauno pokalbių tema
« Atsakymas #20350: 2013 Sausio 17, 11:21:29 »
KAGI Kauniečiai artėja Lietuvos audi klubo pagrindinis žiemos renginys "QUATTRO ŽIEMA"
tema kas dar nematėt :
http://www.audiklubas.com/forumas/audi-klubo-asociacijos-renginiai/quattro-ziema-2013-%28siauli-raj-barysi-aerodromas%29/msg1317087/#msg1317087

Labai būtu smagu susidaryti draugiška kompanija ir važiuoti visiems kartu. Manau, kas nedalyvaujam važiavimuose galima bandyti susiorganizuoti autobusiuką linksmai kelionei :)
Taigi kas planuojat važiuoti ? skaičiuojam :)
kada bus zinoma data? nes vasario 2d negaliu (mamos 50m jubiliejus) bet vat vasario 9d dalyvauciau 100%

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
10864 Atsakymai
1135193 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Balandžio 27, 21:26:18
sukūrė Doncekazzz
30138 Atsakymai
2138982 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Spalio 30, 20:28:04
sukūrė Evka
2075 Atsakymai
391406 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2024 Gegužės 28, 19:45:11
sukūrė LUNA_tikas