Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Kauno pokalbių tema  (Skaityta 2550357 kartus)

Neprisijungęs no one

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 4483
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Kauno pokalbių tema
« Atsakymas #19300: 2012 Lapkričio 28, 11:41:49 »
Sutinku su mega kad ir 50 ir 80 yra apribojimas (+) ir bet koks leistinas greitis yra apribojimas, tame net ir automobiliu gamintoju maximalus greitis (cia biski OT) :bedantis:
Na esminės logikos trūksta. apribojimas šiuo atveju apibūdina ženklą kurio ribos yra nustatytos
o toliau sakoma :....kad ribojimo žingsnis nebūtų didesnis kaip 20 km/h....
Naudojamas žodis "ribojimo" O šis žodis naudojamas išskirtinai nurodant esamo vieneto sumažinima. Pagrindinis dalykas kad naudojant žodį riboti kaip didėjimo nurodymą yra loginė klaida.
Audi V8 4.2 MT 93m.  Audi coupe quattro 2.1T MT 86m. Subaru forester 2.5XT MT 04m.
4.2 servisas www.Remontocentras.lt  tel. Nr 8-37-206767 (darbo laikas 9-18val d.d.)

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
10864 Atsakymai
1137524 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Balandžio 27, 21:26:18
sukūrė Doncekazzz
30139 Atsakymai
2152650 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2026 Birželio 25, 19:00:41
sukūrė rimisss
2075 Atsakymai
391647 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2024 Gegužės 28, 19:45:11
sukūrė LUNA_tikas