Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Kauno pokalbių tema  (Skaityta 2536675 kartus)

Neprisijungęs Biesas

  • Įrašai: 4369
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Kauno pokalbių tema
« Atsakymas #19275: 2012 Lapkričio 28, 10:23:23 »
o as su Mega sutikciau diskutuoti apie bet ka, kadangi jis kaip retas moka diskutuoti remdamasis kokias tai faktais ir argumentais, taip pat ir girdi/pripažysta kitus argumentus. zinau kad yra netgi tokie debatu klubai, kur tiesiog gincijimasis (argumentuotas, konstruktyvus) yra malonus laiko praleidimas. man ko gero patiktu tai daryti, nes tai tiesiog tokia smegenu manksta gaunasi.... su lginciau, kaip V8 variklio pagazavimas ant laisvo begio :D viskas graziai kriokia, bet praktines naudos nera :d ale kaip malonu :D

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
10864 Atsakymai
1135189 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Balandžio 27, 21:26:18
sukūrė Doncekazzz
30138 Atsakymai
2138847 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Spalio 30, 20:28:04
sukūrė Evka
2075 Atsakymai
391402 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2024 Gegužės 28, 19:45:11
sukūrė LUNA_tikas