Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Kauno pokalbių tema  (Skaityta 2548650 kartus)

Neprisijungęs mitsas

  • Įrašai: 177
    • Žiūrėti profilį
Re: Kauno pokalbių tema
« Atsakymas #19275: 2012 Lapkričio 27, 17:51:39 »
Dar yra netoli Domeikavos 30 lt lygtais gavau už passato normalu akumą, priklauso nuo svorio :) Beje vis galvoju nueit į vairavimo mokyklą ir išsiaiškint koks iš tikrųjų greitis yra Jonavos gatvėj. Suprantu, kad mieste yra visur 50km/h, o nuo 8h vakaro iki 7h ryto būna 80km/h. Bet yra tokia taisyklė, kad greičio apribojimo ženklai neturi skirtis daugiau nei per 20km/h. Ta prasme jei greitis yra 110km/h, tai sekantis ženklas negali būti mažesnis nei 90km/h ir t.t. Tai pagal mano išvedžiojimus greitis turėtų būt 60km/h. Tikiuosi supratot mano mintį? Ką manot? sapalionės ar ne?

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
10864 Atsakymai
1136877 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Balandžio 27, 21:26:18
sukūrė Doncekazzz
30139 Atsakymai
2150251 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2026 Birželio 25, 19:00:41
sukūrė rimisss
2075 Atsakymai
391609 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2024 Gegužės 28, 19:45:11
sukūrė LUNA_tikas