Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Kauno pokalbių tema  (Skaityta 2547093 kartus)

Neprisijungęs Biesas

  • Įrašai: 4369
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Kauno pokalbių tema
« Atsakymas #16950: 2012 Liepos 12, 15:04:09 »
tikekimes lietus neiskres sunibes ir susirinks liaudis ,savo uzkures bolida aisku pensininke nedavesta iki galo bet turiu pasirodit :)

Tie kurie zada dabar atvaziuoti anksciau i mm rinkdavosi esant bet kokiom salygom, taip kad kazkas tikrai atvaziuos. Vėliau "atšils" pati tradicija, pati vieta ir atsiras bendravimas ir žmonės rinksis. anksciau niekas neisbaidydavo mm, nei lietus, nei puga ir netgi krepsinis.


eeeeei seniai - a da kas turite klubo veliava? nes pas mane tik kotai yra :)

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
10864 Atsakymai
1136504 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Balandžio 27, 21:26:18
sukūrė Doncekazzz
30139 Atsakymai
2149344 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas Šiandien 19:00:41
sukūrė rimisss
2075 Atsakymai
391571 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2024 Gegužės 28, 19:45:11
sukūrė LUNA_tikas