Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Kauno pokalbių tema  (Skaityta 2548265 kartus)

Neprisijungęs gataz

  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 16828
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Kauno pokalbių tema
« Atsakymas #16925: 2012 Liepos 12, 13:32:39 »
Manau nuo to žemelė tikrai neapsivers, jau geriau su cepelinu, nei iš vis nieko :)
Šypsena kelia tik tai, kad naujiems žmonėms šis procesas labiau rūpi, nei atsakingiems ir su "antpečiais" :)
Na bet panašu kad apie 10 žmogeliukų tikrai jau bus, o tai kaip pradžiai nėra blogai, jei dar Mazhylis spės senus SMS linijus numerius perduoti, sukviesime dar daugiau ;)
Jei turite savo numeriu "google contacts" versija galiu as prasiusti sms kaip tai darau Vilniuje.
Tesla Model 3 SR+ 239kw, '19
Audi V8 206kw, '91

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
10864 Atsakymai
1136783 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Balandžio 27, 21:26:18
sukūrė Doncekazzz
30139 Atsakymai
2150043 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2026 Birželio 25, 19:00:41
sukūrė rimisss
2075 Atsakymai
391608 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2024 Gegužės 28, 19:45:11
sukūrė LUNA_tikas