Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Kauno pokalbių tema  (Skaityta 2548896 kartus)

Neprisijungęs Biesas

  • Įrašai: 4369
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Kauno pokalbių tema
« Atsakymas #15475: 2011 Gruodžio 16, 16:18:04 »
as tai vat vis niekaip nesuprantu, kaip tiem musu mokesciu galvociam nedasunta keliu mokesti i.pist lengvuju automobiliu priekaboms? kaip jie iki sito nedasimasto? su priekaba as galiu pavasti tiek pat ar net daugiau nei tas vw cadis... taip, ji ne kasdien naudojama, bet ir naudojama tik tada kai krovini vezi. gal cia tipo galvoja, kad priekaba ne komercijai naudoji? bet jeigu cady (arba kita n1 masina) turi fizinis asmuo (reik suprast, kad auto ne komercijai naudoji tipo)  - vistiek keliu mokesti segi..... o priekaboms ne... kitos salys toki mokesti turi mes ne... gal jie pamirso....? zodziu rasau sms kubiliui. tuoj as cia lietuva isgelbesiu nuo skyleto biudzeto...

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
10864 Atsakymai
1136950 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Balandžio 27, 21:26:18
sukūrė Doncekazzz
30139 Atsakymai
2150461 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2026 Birželio 25, 19:00:41
sukūrė rimisss
2075 Atsakymai
391610 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2024 Gegužės 28, 19:45:11
sukūrė LUNA_tikas