Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Kauno pokalbių tema  (Skaityta 2548310 kartus)

Neprisijungęs mazhylis

  • Įrašai: 8765
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Kauno pokalbių tema
« Atsakymas #11500: 2011 Kovo 22, 15:18:49 »
Patiko siandien straipsnis Siuloma alga minimalia kelti iki 900 lt t.y 100 lt daugiau negu dabar ir taikyti algai NPD 470 Lt.

Lietuvos pramonininkų konfederacija pritaria profsąjungoms, tuo metu Verslo darbdavių konfederacija sutiktų su minimalaus atlyginimo didinimu iki 900 Lt nuo 2012 m. sausio, tačiau nustatant 530 Lt NPD.

Gaunasi taip alga pakeliam 100 Lt, pritaikom nauja npd 60Lt didesni , kazin kiek ta alga tada padides?:D

http://verslas.delfi.lt/business/ar-didinti-minimalia-alga-paliekama-spresti-vyriausybei.d?id=43463293

Ar ash kazko cia nesuprantu?

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
10864 Atsakymai
1136789 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Balandžio 27, 21:26:18
sukūrė Doncekazzz
30139 Atsakymai
2150058 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2026 Birželio 25, 19:00:41
sukūrė rimisss
2075 Atsakymai
391608 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2024 Gegužės 28, 19:45:11
sukūrė LUNA_tikas