Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Kauno pokalbių tema  (Skaityta 2546447 kartus)

Neprisijungęs armarius

  • Įrašai: 34
    • Žiūrėti profilį
Re: Kauno pokalbių tema
« Atsakymas #11125: 2011 Kovo 03, 13:39:01 »
Mazas patarimas kolegos: vakar apturejau karcios patirties, del pareiguno papirkimo uz KET pazeidima, kiek zinau papuoliau ne as vienas, taigi vairuokit atsakingai, o jei jau papulsit tartis nepatariu.

Kokia atsakomybe?:]
Dar nezinau, kovo 8d. teismas.. Dabar jau po laiko pagalvojus pinigai ne taip ir svarbu, bet tas teistumas tai... Zodziu pamokele gera kaip uz posukio signalo nerodyma, tikiuosi kas nors pasimokys is svetimu klaidu ;)

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
10864 Atsakymai
1136358 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Balandžio 27, 21:26:18
sukūrė Doncekazzz
30138 Atsakymai
2148436 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Spalio 30, 20:28:04
sukūrė Evka
2075 Atsakymai
391564 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2024 Gegužės 28, 19:45:11
sukūrė LUNA_tikas