Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Kauno pokalbių tema  (Skaityta 2548142 kartus)

Neprisijungęs mazhylis

  • Įrašai: 8765
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Kauno pokalbių tema
« Atsakymas #11125: 2011 Kovo 02, 22:18:13 »
jei kam įdomi mano nuomonė, tai aš asmeniškai nuoširdžiai nekenčiu tų forumų, kur paieškos varikliai indeksuoja ieškoma temą, o norėdamas tu ją pamatyt, turi registruotis. Arba pvz nori attachmentą pamatyt - turi registruotis. Kokia prasmė iš to, jei turėsi daugiau userių, kurie bus priversti registruotis dėl tavo naivios minties, kad tu juos taip priviliosi, ir tavęs jie nekęs ? :) mano nuomone, niekas iš to nelaimi.
Kadangi internete siuo metu informacijos pasirinkimas labai platus tai dazniausiai net nesigilini kas ten parasyta, matau kad praso registruotis isjungiu einu i sekanti ir viskas.Retai labai tenka sugryzti tik todel kad tik tame puslapyje buvo ta informacija.

Pas mane tas pats ieskodamas It sprendimu kuriu nezinau, pamates kad registracija net nesuku galvos..;]

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
10864 Atsakymai
1136757 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Balandžio 27, 21:26:18
sukūrė Doncekazzz
30139 Atsakymai
2149974 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2026 Birželio 25, 19:00:41
sukūrė rimisss
2075 Atsakymai
391607 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2024 Gegužės 28, 19:45:11
sukūrė LUNA_tikas