Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Kauno pokalbių tema  (Skaityta 2546297 kartus)

Neprisijungęs no one

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 4483
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Kauno pokalbių tema
« Atsakymas #11125: 2011 Kovo 02, 12:33:50 »
jei kam įdomi mano nuomonė, tai aš asmeniškai nuoširdžiai nekenčiu tų forumų, kur paieškos varikliai indeksuoja ieškoma temą, o norėdamas tu ją pamatyt, turi registruotis. Arba pvz nori attachmentą pamatyt - turi registruotis. Kokia prasmė iš to, jei turėsi daugiau userių, kurie bus priversti registruotis dėl tavo naivios minties, kad tu juos taip priviliosi, ir tavęs jie nekęs ? :) mano nuomone, niekas iš to nelaimi.
Kadangi internete siuo metu informacijos pasirinkimas labai platus tai dazniausiai net nesigilini kas ten parasyta, matau kad praso registruotis isjungiu einu i sekanti ir viskas.Retai labai tenka sugryzti tik todel kad tik tame puslapyje buvo ta informacija.
Audi V8 4.2 MT 93m.  Audi coupe quattro 2.1T MT 86m. Subaru forester 2.5XT MT 04m.
4.2 servisas www.Remontocentras.lt  tel. Nr 8-37-206767 (darbo laikas 9-18val d.d.)

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
10864 Atsakymai
1136316 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Balandžio 27, 21:26:18
sukūrė Doncekazzz
30138 Atsakymai
2148183 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Spalio 30, 20:28:04
sukūrė Evka
2075 Atsakymai
391556 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2024 Gegužės 28, 19:45:11
sukūrė LUNA_tikas