Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Kauno pokalbių tema  (Skaityta 2544822 kartus)

Neprisijungęs warning

  • Įrašai: 2053
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: Kauno pokalbių tema
« Atsakymas #11125: 2011 Kovo 02, 12:03:24 »
o kodel tau taip skauda det tu garazu?  jei kazka nuo kazko slepi ar nenori, kad kazkas kazka matytu, tai nesikurk isvis to garazo... o dabar nori, kad ir matytu jonas, bet kad nematytu antanas.. o jei prisiregistruos, tai bus jau ok...idomiai tu cia... jei kas nores nupust ta tavo aude, manau nepasivargins per kelias minutes prisiregistruot ;)
:DD ne tik siaip man toks klausimas kilo, nes pvz kaip varciau kitu auto forumus tai kazkaip zymiai didesni apribojimai uzmesti. :-]

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
10864 Atsakymai
1136009 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Balandžio 27, 21:26:18
sukūrė Doncekazzz
30138 Atsakymai
2146031 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Spalio 30, 20:28:04
sukūrė Evka
2075 Atsakymai
391536 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2024 Gegužės 28, 19:45:11
sukūrė LUNA_tikas