Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Kauno pokalbių tema  (Skaityta 2547342 kartus)

Neprisijungęs Efkito

  • Įrašai: 2346
    • Žiūrėti profilį
Re: Kauno pokalbių tema
« Atsakymas #10525: 2011 Sausio 27, 11:42:33 »
cia tas tavo ivardijamas BET manau susijas su tavo turimo vielabraukio naudojimu :D kai klausiama, kaip keliukas ir girdi arba tyla, arba is tolo kazka sakant kad svaru ir paskui pareik ant svenciu  Oo)

tpfu tpfu tpfu, bet ant tokio reikalo dar nebuvau uzsiroves  (-)

 O tam tikro yvykio (uz greiti mieste) net nekyla noras spaust nei mieste nei geram tiesiam kely :D  :/

susigundziau karta velia nakti grazia, zviesia, silta Karaliaus Mindaugo g. paspaust "biskiu" isvazevias is degalines. TOkia tuscia pasirode is pradziu... Poto pasirodo, kad ji nebuvo tuscia  :D

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
10864 Atsakymai
1136571 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Balandžio 27, 21:26:18
sukūrė Doncekazzz
30139 Atsakymai
2149629 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas Šiandien 19:00:41
sukūrė rimisss
2075 Atsakymai
391574 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2024 Gegužės 28, 19:45:11
sukūrė LUNA_tikas