Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Kauno pokalbių tema  (Skaityta 2548138 kartus)

Neprisijungęs @sesute@

  • Įrašai: 146
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Kauno pokalbių tema
« Atsakymas #10475: 2011 Sausio 26, 20:22:22 »
DM netu vienas toks siandien ryte prie manes BMW730 Priekini buferi nusilupo parktronic is uzpakalinio iskrapste......
tai jei prie taves nulupo, tai tu kaip doras lietuvis sale stovejai ar pro langa ziurejai ir galvojai... nu va vagia... reikia kazka daryt.. bet juk mes lietuviai, mums geras kai kitam blogai  (!?)

manau, kad ne visai taip buvo Ginciuk, negi matei ir nieko nedarei??

Nes as prie garazu stovejau ir masina isardyta buvo, palikta jau vezti priduoti kebulas, tai kazkoks pensininkas sarino, tai pradejau rekt, kad ka cia darai, ar tavo, kad landzioji, vagiu isvadinau, pasiuliau policija iskviest, o jis man sako" ar tavo kad aiskini", o taip vat tikras lietuvis  ff
o dar aiskina kad jaunimas blogas, tai kaip isauklejo toks tas jaunimas ir yra  Oo) :E

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
10864 Atsakymai
1136757 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Balandžio 27, 21:26:18
sukūrė Doncekazzz
30139 Atsakymai
2149974 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2026 Birželio 25, 19:00:41
sukūrė rimisss
2075 Atsakymai
391607 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2024 Gegužės 28, 19:45:11
sukūrė LUNA_tikas