Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Kauno pokalbių tema  (Skaityta 2551399 kartus)

Neprisijungęs volume13

  • Audi klubo prezidentas
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 19792
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Kauno pokalbių tema
« Atsakymas #10475: 2011 Sausio 25, 23:19:54 »
lietuvoi taip tik per nullFarainull rodo   :D
niam niam nerodydavo, bet... :) per klaida ir paciam auau buvo ikandes, sumaise su begliu vagimi kai sulaikeme :D
Geri laikai buvo, vertingai naktys praleistos su kinologais (y) gaila kad taip ir nerado daugiau nuprotejusio operatoriaus Farai kuris visus savaitgalius, sventes ir naktis praleisdavo su tikrai rimtais ir atsidabusiais policajais, kuriu nera Kaune labai jau stipriai daug.
Tikiu tavo zodziais, bet pas jus Kaune anot spaudos metu policininku titulus kazkaip ne taip skirsto :) 
Jei keliaujate po pasaulį, prisidėkite prie kolekcijos! :
Kolekcija

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
10864 Atsakymai
1138004 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Balandžio 27, 21:26:18
sukūrė Doncekazzz
30139 Atsakymai
2156570 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2026 Birželio 25, 19:00:41
sukūrė rimisss
2075 Atsakymai
391673 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2024 Gegužės 28, 19:45:11
sukūrė LUNA_tikas