Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?
Autorius Tema: Kauno Audi klubo bendruomenės dalyviai (prisistatymo tema)  (Skaityta 8535 kartus)

Neprisijungęs no one

 • Klubo draugas
 • *
 • Įrašai: 4483
  • Žiūrėti profilį
 • Miestas: Kaunas
Ši tema skirta visiems dalyvaujantiems(ar tik planuojantiems dalyvauti) Kauno audi klubo veikloje.
Kadangi Lietuvos Audi klubas yra vieša organizacija kurios veikloje gali dalyvauti visi žmonės pripažįstantys klubo įstatus. Tad ir kviečiame visus norinčius pradžioje susipažinti, o kaip bus noro tapti nariu ir įsilieti į klubo veiklą


Bendra informacija :
Informacinė tema:
http://www.audiklubas.com/forumas/kaunas/kauno-apskrities-audi-klubas-info/
Kauno pokalbių tema:
http://www.audiklubas.com/forumas/kaunas/kauno-pokalbi-tema/
Foto galerija:
http://www.audiklubas.com/forumas/kaunas/kartais-mes-veikiam-%28momentin-foto-galerija%29/

Kaip turėtų atrodyti Jūsų prisistatymas(rekomenduojama,bet neprivaloma):


 • Vardas Pavardė
 • Kaip radote Audi klubą? kiek laiko lankotės jame? ko tikitės iš klubo?
 • Ryšys su Kaunu(apskritai klausimas apie miestą)
 • Jūsų vairuoti(vairuojami) Audi automobiliai (Kas turit, galit dėti nuoroda į garaža)
 • Jūsų kiti gyvenimo pomėgiai(Laisvalaikis, šeima ir t.t :) )
 • Jūsų kasdieninė veikla(darbas, mokslas ir t.t.)

Na ir kuo galit prisidėti prie klubo veiklos ir kaip galite padėti kitiems klubiečiams
(Aš veikiu ta ir tą, todėl galiu padėti tuo ir tuo, štai mano telefono numeris,el paštas ar pan..)


Audi V8 4.2 MT 93m.  Audi coupe quattro 2.1T MT 86m. Subaru forester 2.5XT MT 04m.
4.2 servisas www.Remontocentras.lt  tel. Nr 8-37-206767 (darbo laikas 9-18val d.d.)

Neprisijungęs kz2

 • Nepatikimas prekeivis
 • *
 • Įrašai: 575
  • Žiūrėti profilį
 • Miestas: Kaunas
sveiki esu  KOSTAS RAGUCKAS gimiau KAUNE  cia ir uzaugau vaikyste prabego centre nuo kur gimiau uz 10 metru gyvenau iki  18 metu.  :)   
 technika domiuosi seniai nuo 8 metu (+)kaip tetis nuveze i kartingu varzybas ir nuo to momento prasidejo domejimasis.
 audiklubo veikla suzinojau is draugo.klube dar neseniai nors audi seniai vairuoju,bet taip jau gavos  naujokas esu.
 pats uzsemu stogais karstausi :-]uzsemu stogu dengimu vykdau ind.v veikla kam reikes patarimu toj srity klausimu bus galit kreiptis ;)
 tuiru sunu 4 metu ,bet nevedes.nera kur skubet su vedybom :Dlaisvalaikis sportas krepsini,futbola dar propoguoju. sunus ir jau i ta puse linksta tehnikos.masina uzima dauk laiko turbut zino ,kad masina kartais daugiau demesio praso negu moterys :D nuoroda i garaza     http://www.audiklubas.com/forumas/forumo-dalyviu-auto-garazas/kz2-garazas/                       

Neprisijungęs Bajoras

 • 8-640-22223
 • Moderatorius
 • *
 • Įrašai: 37886
  • Žiūrėti profilį
 • Miestas: Kaunas
Bajoras esu ne dėl kilmės, tai nuo labai senų chatų likęs slapyvardis, kuris forumuose vis būdavo laisvas, ko pasekoje taip ir prigijo.
Iš tikro esu Ričardas Pūkas. Gimęs Kaune, augęs trumpai ir Jonavos r., ir netoli Lekėčių, pasui arčiau Kauno - Ežerėly, na o nuo 15m išėjau gyventi kaip sakoma ant savo subinės, tad atsikrausčiau Kaunan vėl. Ko tik nemačiau savo gyvenime... Ir stoties gyvenimo ir pinigų, šalto ir karšto, tačiau nebuvau linkęs į žulikizmą, vagystes ir kitas velnybes, todėl laikas kelius išskyrė, tam padėjo ypač privalomoji tarnyba Jėgeriuose.
Po jos nemažai metų dirbau televizijose, labiausiai patikdavo žmonėms parodyti kuo daugiau realių dalykų, todėl žinios, kriminalai buvo mano darbo pagrindas. Filmuota nemažai ir laidos "Komanda" arba "Farai", bei kitų įdomių projektų be vaidybos elementų. Dirbta su tokiom TV kaip Pūko, BTV, LTV, LNK, TV3. Tuo metu turėjau ir nemažai laiko sau, tad nuo gal 2005m tapau dažnas žmogus AUDI klube. Aktyvumas augo jame, galėjau labai daug savęs skirti šiai veiklai, ko pasekoje su naujai susiformavusiu dideliu kolektyvu pasiekėme Kaune labai didelių rezultatų.
Iš esmės plačioji visuomenė sužinojo apie šį klubą būtent mūsų Kauno aukso laiku. Rengėme ne tik renginius, bet net ir protesto akcijas Lietuvoje, kurias žinoma visos laidos, radijas, laikraščiai rašė. Tačiau atėjo krizė 2008m, darbe pradėjo darytis sunkiau, laiko mažiau, įtampa, problemos. Taip išėjau iš TV darbo ir palengva pradėjau kurti gyvenimą pats sau. Laiko laisvo dar sumažėjo, problemų daugėjo, papildomas užimtumas ir t.t., tad ir AUDI klubo veiklai laiko ir širdies vis mažiau galėjau duoti. Taip Kaunas ir užgeso, nes manau tokios problemos aplankė ir palietė kone visus stipriuosius šio kolektyvo žmones, na o likę žmonės tos kartelės neišlaikė, o padėti dauguma neturėjo kada :( Taip Kaunas ir prigeso (tai mano nuomonė)
Šiai dienai turiu nuostabią žmoną, vaikų dar ne. Gyvename šalia Kauno, beveik prie Rokų. Dirbo sritis - GPS navigacijos, radio stotelės. Pomėgis - diagnostika.
Nuoroda į garažą: http://www.audiklubas.com/forumas/forumo-dalyviu-auto-garazas/bajoro-garazas-d11-ir-c5-__________-prafiltruota-nuo-sen-post-%28video%29/
Šiai dienai šiame klube neužimu jokių pareigų, esu tiesiog dalyvis. Kiek leidžia laikas - bandau prisidėti prie veiklos, tik laiko mažai, rezultatai nedideli, bet tikiuosi kad su laiku viskas pasikeis, vėl susiburs ratas žmonių, kuriems rūpės ne "Santa barbaros", ne "Seimo" lygio žaidimai,o pirmoje vietoje bus asociacijos veikla. Todėl ir esu čia, nes tikiuosi ir linkiu šiai asociacijai viso ko geriausio.

Neprisijungęs Brukshnys

 • Įrašai: 177
  • Žiūrėti profilį
 • Miestas: Kaunas
Na trumpai papasakosiu apie save.
Sveiki, esu Paulius Giriūnas.  Gimiau Vilniuje, bet visą savo gyvenimą iki šiol praleidau Rokiškyje. Jau antrus metus gyvenu Kaune. Čia studijuoju ASU universitete antrame kurse žemės ūkio mechanikos inžineriją. Labai jau suktas pavadinimas bet esmė stojant buvo  mechanika. :D Kadangi mechanikos specialybių  studijų galima rasti daug maž visuose universitetuose, bet visada mintys sukosi apie Kauno universitetus.  Kadangi mūsų šeima verčiasi žemės ūkiu todėl ir pasirinkau ASU. Kaip jau tikriausiai supratote dažniau tenka susidurt su traktorių ir kitos technikos reikaliukais, nei su automobilių. O maniškis automobilis yra AUDI A3 '98 81kw. Toji pirmoji mano uždirbtoji mašinytė. :D Tad vien jau tai, kad audinė yra mano pirmoji mus sieja nepaprastas ryšys.:))  Ją nusipirkau prieš pusantrų metų panašiai. Taigi susidūręs su pirmaisiais audinės kaprizais internete pradėjau ieškoti sprendimo būdų ir taip suradau audi klubą. Aišku iš pradžių tik skaitydavau įvairiausius kitų klubo narių pasisakymus, bet paskui pradėjau ir pats klausinėti, bei domėtis.
Na savo šeimos kol kas dar nesukūriau, bet planai jau rezgami. :D
Laisvalaikį tai mėgstu leist aktyviai. Jau trejus metus dažnai žiemomis aplankau Latviją ir jos siūlomas slidinėjimo trasas. O taip pat neatsisakau ir pakeliaut. Nors aišku ne visos kelionės būna su automobiliu.
Tai tokia ta trumpa mano gyvenimo istorija. :)

Neprisijungęs taikinukas

 • Įrašai: 179
  • Žiūrėti profilį
 • Miestas: Kaunas
 Lukas Žukauskas, nick taikinukas
 Audi kluba radau tik nusipirkes audinele savo, taigi norejosi informacijos apie ja. Lankausi mazdaug jau kaip ir savaitele, tai tik pradedu isilieti i didele seimyna :D Is klubieciu tikiuosi informacijos (kurios jau gavau ! ), na ir pakol kas malonaus priemimo :)
 Gimiau, uzaugau, tikiuosi ir mirsiu !
 Vairuot nevairavau, bet tetis turejo audi 100 C3(lygtais) 2.3 motoriuku, o dabar turiu audi A6 C5 2.4 siredele :)
Oi, laisvalaikis gan neblogas, pagrinde mokslai, pakol kas, VDU ekonomika ir finansai, ir stengimasis tapti tikrai profesionaliu krepsininku, o ne pusiau profu. Seimynos dar nekuriu, bet tikiuosi sukurti su savo drauge, su kuria neuzilgo du metai suais kaip kartu. Automobiliai man yra kaip labai stiprus hobis, nes kiekviena laisva akimirka kaip ir skaitinejuosi, domiuosi ir bandau juos suprasti :)
 Dirbt nedirbu, sporta ir mokslai :)

Neprisijungęs Arunix

 • Įrašai: 11
  • Žiūrėti profilį
 • Miestas: Kaunas
Manau, kad reikia prisistatyti..  :)
Arūnas
Klubo paieška netruko ilgai, renkantis info apie automobilį, praktiškai kone geriausias forumas, kokį radau. Informacijos tikrai nemažai, trūksta tik laiko.
Kaune gimęs ir augęs.
Pats pirmasis automobilis ir buvo Audi 1989m 80 "bulka" automatas. Po tos mašinos, sau prisižadėjau niekada nebepirkt Audi ir automato. Spėkit ką vairuoju.. Audi ir vėl automatą.
Pomėgiai įvairūs, viskas priklauso nuo kompanijos
Darbas su draudimais, brokeris, bei gyvybės draudimo specialistas.

Visą laiką kilus klausimams galite rasti tel. 863606106. Mielai atsakysiu į visus klausimus.

Neprisijungęs Astuntukas

 • Įrašai: 1
  • Žiūrėti profilį
 • Miestas: Kaunas
Sveiki, kadangi as nusprendziau pradeti dalyvauti Audi klubo gyvenime tiek kiek leis man mano laikas reiketu man prisistatyti.
Taigi mano vardas Tomas, as nesu grynaveislis :) Kaunietis bet jau 11m. Kaip cia gyvenu. 
Kadangi as esu kitos sryties specelistas apie automobiliu technine puse negaliu daug ka pasakyti taciau Audi man ziauriai patinka ir net ne manau savo "astuntuko" I nieka keisti.
Na o visa kita apsnekesime meetuose :D

Neprisijungęs Mantukou

 • Įrašai: 69
  • Žiūrėti profilį
 • Miestas: Kaunas
Sveiki :) Taigi esu Mantas Bankauskas,Esu is Lekeciu as,siaip gimes ir auges kaune,gyvenu sodyboje su drauge :smoke: foruma atradau kai ieskojau informacijos apie senaja auto audi coupe,ir jau ce skaitinejuosi apie pusantru metu,bet tik dabar kai nusprendziau kita auto pirkti ir tada pagalvojau kad reiketu pradeti po biski issilieti y Jusu veikla ir pokalbius (aa) Siuo momentu vairuoju Audi A4 b5 1.9tdI Quattro, jeigu kada pirksiu kita tai tiktai QUATTRO (aa) Dirbu as mesos perdirbimo imonej Samsonas,vairuoju autokara ir lauko darbai siokie tokie :-] Jeigu kazkam reiketu kaip sakant mesos gaminiu galeciau paderinti bet ne dideliais kiekias ir butu daug pigiau nei parduotuvel :V Jei reikes kreipkites prasom 863688987 (y)
« Paskutinį kartą keitė: 2013 Balandžio 09, 21:43:12 sukūrė Mantukou »

Neprisijungęs Artaida

 • Įrašai: 1415
  • Žiūrėti profilį
 • Miestas: Kaunas
Sveiki esu Arturas grynas Kaunietis vairuoju audike vadinama Bulka 89 1.8 benzinas dujos  siuo metu esu matau sekamas ce :D bet kgb agentai gal aprims :)Kazkada kai pacanas buvau sakiau gyvenime tokios masinos nepirksiu bet dabar vaziuoju ir sakau si antikvarijata sunkiai is manes imusit detales nebrangios  pacem viskas imanoma sutvarkit ir svarbu vaziuoja :) Dirbu Kaune baldu imonej vairuoju elektrokara klube kaip megejes jau  kazkur treti metai aisku  kaip laiko turiu sudalivauju ir meete nes kai sakoma seima viskas ne visad ta pramoga iseina nes siuo metu namuos laukemas seimynos padidejimas net cieli du :think: porike net  :)

Neprisijungęs Snaiperiss

 • Įrašai: 16
  • Žiūrėti profilį
 • Miestas: Kaunas
Sveiki, esu Mantas. Pseudonimas toks, nes daug metų šaudęs esu, ir dar kartais pašaudau, vis dar keletas LT rekordų priklauso man :V Audi klubą daugiau ar mažiau žinojau nuo seno, Audi vairuoju jau 8 metai, tai retsykiais užbėgdavau pasiskaitinėti apie šiuos automobilius, surasdavau naudingų patarimų, bet aktyviau nesireiškiau. Esu kaunietis, tėvų tėvai taip pat kauniečiai, tai jau ne kavensas :D Na dabar gyvenu rajone, bet labai artimam - Raudondvaryje. Kaunas visada man buvo savas miestas.
Daug metų važinėjau su Audi 90, patiko ji man,  ištverminga, kantri, smagiai važiuoja, dar teturiu ją, bet nežinau ką daryti, sentimentai dar kol kas neleidžia su ja pasielgti drąstiškai, o ji yra gyvas automobiliukas, tad priimti sprendimą dar sunkiau. Šiuo metu (neseniai pradėjau) vairuoju Audi A4 3.0 (2002 m.). Pomėgiai įvairūs, kol kas šeimoje tik 2 asmenys, bet tikiuosi bus ir daugiau :) Mokslus pabaigęs, daktarinio dar nepradėjęs ir tikriausiai nepradėsiu :)Pagrindinis darbas betarpiškai susijęs su teise, kadangi dirbu teisininku. Sritys - administracinė, civilinė, šeimos teisė, mažiau liečiu  baudžiamąją, įmonių teisę. Galvoju, kad gal būtų laikas pamėginti aktyviau dalyvauti audi klubo veikloje, žinoma su tikslu tapti klubo nariu :)

Neprisijungęs jaunelis

 • Gimes Kritikuot
 • Įrašai: 7657
  • Žiūrėti profilį
 • Miestas: Kaunas
Oho kokia idomi tema :) tik senbuviu cia mazai matau nes turbut ir taip kiekvienas apie kiekviena viska zinom))))

Na ka let's go :D Mano vardas Kirilas,bet nuo tolimu mokyklos laiku mane visada vadino Jauneliu nes buvau antras ar trecias jauniausias visoi laidoi,11 kl man buvo 16 kai kiti jau turejo teises ir masinas..esu rusakalbis gimes ir uzauges Prienuose,pabaiges prienu Ziburio gimnazija ir sekmingai islekes is arkliavagyno i Kauna tik sukakus 18

Ten pat gaves teises ir nusipirkes pirmaja audi radau audi kluba,manau tai buvo tolimieji 2006-ieji,Bajoro ka tik perdazytas kupas,Pirmas berods kauno gm'as,daina "kasiakas" ir t.t :D

Kaip siai dienai pamenu savo pirma meet'a,nieko nepazinojau,kaune draugu neturejau ir net i ta pati GM'a buvau atlekes vienas..:) sakau del to jog kiti bijo i meet'a atvaryti patis..
Vienzo isgyvenau tuos auksinius AK laikus kai buvom viena komanda,jauni,laisvi ir nepriklausomi..dziaugiuos isgyvenes visa tai,mes neturejom pinigines priklausomybes,niekas niekam nieko nebuvo skolingas,bendravom am kad bendraut,be kazkokiu pasaliniu tikslu ir interesu...tai ivyksta karta gyvenime ir nebesikartoja..ne tas amzius,nebe tie pomegiai bei poziuriai,bet atsiminimai manau yra beverciai...taip pat tolimais 2009-ais as isvariau i Graikija nes su sia salim buvo susije visa mano vaikyste,kai prasidejo sunkoki laikai lietuvoi kaip ir daugelis nusprendziau padaryt dingau...db jau 4 metai cia ir mano audi LT numeriai,nuo kazko atitolou,su kazkuom palaikau rysius,bet manau tai kas BUVO pamirst neimanoma...

Turiu savo bara cia,jame ir dirbu + kazkiek turizme,viskas yra,nieko netruksta,bet tokios chebros uzsieni neberasi...:)

visiem peace :H

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
44 Atsakymai
5885 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2015 Birželio 04, 18:47:46
sukūrė swaigius