Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Istorija: kaip saziningai dirba TA Kaune  (Skaityta 42440 kartus)

Neprisijungęs skandinavas

  • Įrašai: 149
    • Žiūrėti profilį
Istorija: kaip saziningai dirba TA Kaune
« Topic Start: 2009 Gruodžio 12, 23:49:34 »
Taigi, nusipirkau auto, viska idealiai susitvarkiau ir ramus sau siandien ryte vaziuoju i TA apziura Chemijos g. Atvaziuoju, dokumentai, gesintuvas vaistinele, akumuliatoriaus tvirtinimas, vaziuokles patikra ir t.t. zodziu viska idealu, kol neprieinam iki sviesu patikros.
Sako ijunk trumpas. Ijungiu. Tikrintojas iskart man moja ranka, sako ateik, paziurek kaip zemai sviecia ( sviesas ziurejo ant sienos, matavimo aparato net nebuvo pasiemes ). Na velnias galvoju, juk reguliavo sviesas vakar... Sakau, tuoj issitraukiu atsuktuva, pasuku, uzims 1 minute. Tas net i kalbas nesileidzia, sako ka tu, varyk kur reguliavo. Sakau matuok ant aparato. Tas ne, matau blogai, pats paziurek kaip zemai.
Grystu i servisa, sakau reguliuokit, primalet s... Tie pasiema aparata, paziuri, sako nera ka reguliuot. Paziuriu as, tikrai sviecia kaip turi buti. Sako varyk i kita, nes is musu puses viskas gerai, jie daznai buna kabinejasi. Ir ka gi, nuvarau i Raudondvario plente isikurusia TRANSEKSTA, be problemu. Patikrina ir viskas ok, gero kelio  :-]
Labai norejau po viso to grysti i Transeksta kur manes nepraleido, susirasti atsakinga asmeni ir papasakoti istorija, bet nebuvo nuotaikos koliotis ten su jais. Ir kas zino, gal jiems pasakyta praleisti kuo maziau auto, kad surinkti papildomus juokingus 11 lt. i biudzeta, nes kito varianto as nebematau  (!?)

Neprisijungęs suomis

  • Įrašai: 94
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: Istorija: kaip saziningai dirba TA Kaune
« Atsakymas #1: 2009 Gruodžio 13, 11:41:30 »
tiesą pasakius tas dalykas jau plačiai apkalbamas,tik kažin ar kas nors bandys daryt ką nors ???   http://www.lrytas.lt/-12602110981258863899-technin%C4%97-automobilio-ap%C5%BEi%C5%ABra-tuvlitoje-nerv%C5%B3-i%C5%A1bandymas.htm

Neprisijungęs aruncikas

  • Įrašai: 92
    • Žiūrėti profilį
Re: Istorija: kaip saziningai dirba TA Kaune
« Atsakymas #2: 2009 Gruodžio 13, 14:19:05 »
tai TA nei vienos masinos nepraleidzia is pirmo sykio.Mamos masina varaiu tai vos neiki mustyniu su jais kovojau,kad viskas gerai yra,bet vistiek prikibo prie lempu,o kai nuvariau reguluoti tai minimalai pakele ar nuleido,nebepamenu.

Neprisijungęs orzo

  • Įrašai: 4660
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: Istorija: kaip saziningai dirba TA Kaune
« Atsakymas #3: 2009 Gruodžio 13, 15:21:11 »
tai TA nei vienos masinos nepraleidzia is pirmo sykio.Mamos masina varaiu tai vos neiki mustyniu su jais kovojau,kad viskas gerai yra,bet vistiek prikibo prie lempu,o kai nuvariau reguluoti tai minimalai pakele ar nuleido,nebepamenu.
priklauso ant ko uzsirausi, pvz as kai variau, irgi sviesos nenureguliuotos buvo, tai zmogelis pats pasukinejo ir praleido is pirmo karto.

Neprisijungęs andzeika

  • Įrašai: 483
    • Žiūrėti profilį
Re: Istorija: kaip saziningai dirba TA Kaune
« Atsakymas #4: 2009 Gruodžio 13, 17:30:24 »
ne tik kaune taip buna. man vilniuj panasiai buvo,tik nusipirkes variau i TA. prisikabino prie desines lempos kad aukstis blogas ir nepraleido,o visa kita buvo gerai. as ten vietoj i servisa uzlekiau iskart. sakau sutvarkikit, meistras paziurejo sako kad turetu praliaist nieko nereik daryt. as vel i eile pakliuvau pas kita tikrintoja viskas cia sako gerai. nervina tokie debiliukai perdaug saziningi.  (!?)  :)

Neprisijungęs ramasS

  • Kauno apskrities koordinatorius
  • Temos moderatorius
  • *
  • Įrašai: 3467
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Istorija: kaip saziningai dirba TA Kaune
« Atsakymas #5: 2009 Gruodžio 13, 18:13:40 »
chemijos gatvej daznai kabinejasi, as varau i raudonvario g. tai jie juokiasi kad mano registracija irgi chemijos g. o vaziuoju i raudonvari (nors dabar man cia arciau).

Neprisijungęs skandinavas

  • Įrašai: 149
    • Žiūrėti profilį
Re: Istorija: kaip saziningai dirba TA Kaune
« Atsakymas #6: 2009 Gruodžio 13, 18:48:25 »
chemijos gatvej daznai kabinejasi, as varau i raudonvario g. tai jie juokiasi kad mano registracija irgi chemijos g. o vaziuoju i raudonvari (nors dabar man cia arciau).
Tai man ir tas pats buvo, sako ko atvaziavai pas mus, vaziuok i Chemijos g.  :-] Bet sitie juokais draugiskai, ne taip kai tie issidirbineja  (!?)

Augustas

  • Svečias
Re: Istorija: kaip saziningai dirba TA Kaune
« Atsakymas #7: 2009 Gruodžio 13, 19:26:49 »
ne tik kaune taip buna. man vilniuj panasiai buvo,tik nusipirkes variau i TA. prisikabino prie desines lempos kad aukstis blogas ir nepraleido,o visa kita buvo gerai. as ten vietoj i servisa uzlekiau iskart. sakau sutvarkikit, meistras paziurejo sako kad turetu praliaist nieko nereik daryt. as vel i eile pakliuvau pas kita tikrintoja viskas cia sako gerai. nervina tokie debiliukai perdaug saziningi.  (!?)  :)

:D Meluoji... jaigu uzvaziavai i vietoje esanti servisiuka [BCE, buvusi Siglita], tai ten uz tai kad yvaziavai y vidu ima 20 lt :D
Arba, geriau butu praleides ish pirmo karto su nesureguliuotais zibintais ir butum spiginusi kitiems eismo dalyviams vel du metus.... :D tolerantishkai mastote  (!?)

Augustas

  • Svečias
Re: Istorija: kaip saziningai dirba TA Kaune
« Atsakymas #8: 2009 Gruodžio 13, 19:50:45 »
Sako ijunk trumpas. Ijungiu. Tikrintojas iskart man moja ranka, sako ateik, paziurek kaip zemai sviecia ( sviesas ziurejo ant sienos, matavimo aparato net nebuvo pasiemes ). Na velnias galvoju, juk reguliavo sviesas vakar... Sakau, tuoj issitraukiu atsuktuva, pasuku, uzims 1 minute. Tas net i kalbas nesileidzia, sako ka tu, varyk kur reguliavo. Sakau matuok ant aparato. Tas ne, matau blogai, pats paziurek kaip zemai.
Grystu i servisa, sakau reguliuokit, primalet s... Tie pasiema aparata, paziuri, sako nera ka reguliuot. Paziuriu as, tikrai sviecia kaip turi buti. Sako varyk i kita, nes is musu puses viskas gerai, jie daznai buna kabinejasi. Ir ka gi, nuvarau i Raudondvario plente isikurusia TRANSEKSTA, be problemu. Patikrina ir viskas ok, gero kelio  :-]
Labai norejau po viso to grysti i Transeksta kur manes nepraleido, susirasti atsakinga asmeni ir papasakoti istorija, bet nebuvo nuotaikos koliotis ten su jais. Ir kas zino, gal jiems pasakyta praleisti kuo maziau auto, kad surinkti papildomus juokingus 11 lt. i biudzeta, nes kito varianto as nebematau  (!?)

Nelabai tikiu arba visai netikiu, kad shviesu pokrypi jis tau tikrino ant sienos :D
Ir matau visai nenusimanai kas yra "TRANSEKSTA", t.y. techninės apžiūros įmonių asociacija kuri apima visa respublika ir ji randasi vilniuje :D
Tas pats kai TA maisho su Regitra...
Taigi mano reziume - tai, kad esi apsimelaves shiknius !!!

Neprisijungęs skandinavas

  • Įrašai: 149
    • Žiūrėti profilį
Re: Istorija: kaip saziningai dirba TA Kaune
« Atsakymas #9: 2009 Gruodžio 13, 21:43:57 »
Sako ijunk trumpas. Ijungiu. Tikrintojas iskart man moja ranka, sako ateik, paziurek kaip zemai sviecia ( sviesas ziurejo ant sienos, matavimo aparato net nebuvo pasiemes ). Na velnias galvoju, juk reguliavo sviesas vakar... Sakau, tuoj issitraukiu atsuktuva, pasuku, uzims 1 minute. Tas net i kalbas nesileidzia, sako ka tu, varyk kur reguliavo. Sakau matuok ant aparato. Tas ne, matau blogai, pats paziurek kaip zemai.
Grystu i servisa, sakau reguliuokit, primalet s... Tie pasiema aparata, paziuri, sako nera ka reguliuot. Paziuriu as, tikrai sviecia kaip turi buti. Sako varyk i kita, nes is musu puses viskas gerai, jie daznai buna kabinejasi. Ir ka gi, nuvarau i Raudondvario plente isikurusia TRANSEKSTA, be problemu. Patikrina ir viskas ok, gero kelio  :-]
Labai norejau po viso to grysti i Transeksta kur manes nepraleido, susirasti atsakinga asmeni ir papasakoti istorija, bet nebuvo nuotaikos koliotis ten su jais. Ir kas zino, gal jiems pasakyta praleisti kuo maziau auto, kad surinkti papildomus juokingus 11 lt. i biudzeta, nes kito varianto as nebematau  (!?)

Nelabai tikiu arba visai netikiu, kad shviesu pokrypi jis tau tikrino ant sienos :D
Ir matau visai nenusimanai kas yra "TRANSEKSTA", t.y. techninės apžiūros įmonių asociacija kuri apima visa respublika ir ji randasi vilniuje :D
Tas pats kai TA maisho su Regitra...
Taigi mano reziume - tai, kad esi apsimelaves shiknius !!!
Artiste tu, gal tau duoti serviso telefona kuriame man sviesas reguliavo? Jie net i TA skambino, aiskinosi kas kaip. Nera man tikslo meluoti.
O del pavadinimo tai gal ir suklydau, nes nzn jo tikslaus.
Beje, ar tik nebusi pats darbuotojas ar seimos nariai ten dirba, kad taip uzstoji  :-]
« Paskutinį kartą keitė: 2009 Gruodžio 13, 21:46:14 sukūrė skandinavas »

Augustas

  • Svečias
Re: Istorija: kaip saziningai dirba TA Kaune
« Atsakymas #10: 2009 Gruodžio 13, 21:47:30 »
Citata iš: skandinavas
Jaunuoli

Tu mane nuzudei  :-]

Neprisijungęs volume13

  • Audi klubo prezidentas
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 19465
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Istorija: kaip saziningai dirba TA Kaune
« Atsakymas #11: 2009 Gruodžio 14, 22:42:54 »
skandinavai, nieko asmenisko, bet   pasielgei visiskai nepilietiskai.Uzuot cia guodesis, galejai nuvaziuoti, susirasti atsakinga asmeni, ir parodyti savo pilietiskuma kartu pateikdamas galiojancia TA.O tada savo patyrimus ir isgyvenimus  gurksnodamas kava aprasyti cia ;)
Jei keliaujate po pasaulį, prisidėkite prie kolekcijos! :
Kolekcija

Neprisijungęs DM

  • Įrašai: 1556
    • Žiūrėti profilį
Re: Istorija: kaip saziningai dirba TA Kaune
« Atsakymas #12: 2009 Gruodžio 14, 22:54:13 »
Taigi, nusipirkau auto, viska idealiai susitvarkiau ir ramus sau siandien ryte vaziuoju i TA apziura Chemijos g. Atvaziuoju, dokumentai, gesintuvas vaistinele, akumuliatoriaus tvirtinimas, vaziuokles patikra ir t.t. zodziu viska idealu, kol neprieinam iki sviesu patikros.
Sako ijunk trumpas. Ijungiu. Tikrintojas iskart man moja ranka, sako ateik, paziurek kaip zemai sviecia ( sviesas ziurejo ant sienos, matavimo aparato net nebuvo pasiemes ). Na velnias galvoju, juk reguliavo sviesas vakar... Sakau, tuoj issitraukiu atsuktuva, pasuku, uzims 1 minute. Tas net i kalbas nesileidzia, sako ka tu, varyk kur reguliavo. Sakau matuok ant aparato. Tas ne, matau blogai, pats paziurek kaip zemai.
Grystu i servisa, sakau reguliuokit, primalet s... Tie pasiema aparata, paziuri, sako nera ka reguliuot. Paziuriu as, tikrai sviecia kaip turi buti. Sako varyk i kita, nes is musu puses viskas gerai, jie daznai buna kabinejasi. Ir ka gi, nuvarau i Raudondvario plente isikurusia TRANSEKSTA, be problemu. Patikrina ir viskas ok, gero kelio  :-]
Labai norejau po viso to grysti i Transeksta kur manes nepraleido, susirasti atsakinga asmeni ir papasakoti istorija, bet nebuvo nuotaikos koliotis ten su jais. Ir kas zino, gal jiems pasakyta praleisti kuo maziau auto, kad surinkti papildomus juokingus 11 lt. i biudzeta, nes kito varianto as nebematau  (!?)

Ash niekad daugiau i chemijos TA nevesiu masinos, paskutini karta, aprekiau visa kolektyva, atbego net pats glavniausias (mano kaimynas beje) pradejo man draskyt akis del sipuotu padangu praeitais metais, nes 1 diena per anksti uzsidejau ;) o masina buvo katik nupirkta ir vazinejau be TA... tai galas buvo toks, kaimynui gaut i snuki truko dvieju zodziu, o man isvaziuojant vos spejo vartus atidaryt nes buciau su jais islekes ;) esme tokia, per ankskti uzsidedi blogai (nors kiti su vasarinem visa ziema vazineja arba pries kaledas uzsideda ziemines) o jei per velai vel blogai ...  o del lempu irgi variantas buvo, jis man ant neuzkurtos masinos pradejo ziuret lempas ;) 

Neprisijungęs skandinavas

  • Įrašai: 149
    • Žiūrėti profilį
Re: Istorija: kaip saziningai dirba TA Kaune
« Atsakymas #13: 2009 Gruodžio 14, 22:58:00 »
Taigi, nusipirkau auto, viska idealiai susitvarkiau ir ramus sau siandien ryte vaziuoju i TA apziura Chemijos g. Atvaziuoju, dokumentai, gesintuvas vaistinele, akumuliatoriaus tvirtinimas, vaziuokles patikra ir t.t. zodziu viska idealu, kol neprieinam iki sviesu patikros.
Sako ijunk trumpas. Ijungiu. Tikrintojas iskart man moja ranka, sako ateik, paziurek kaip zemai sviecia ( sviesas ziurejo ant sienos, matavimo aparato net nebuvo pasiemes ). Na velnias galvoju, juk reguliavo sviesas vakar... Sakau, tuoj issitraukiu atsuktuva, pasuku, uzims 1 minute. Tas net i kalbas nesileidzia, sako ka tu, varyk kur reguliavo. Sakau matuok ant aparato. Tas ne, matau blogai, pats paziurek kaip zemai.
Grystu i servisa, sakau reguliuokit, primalet s... Tie pasiema aparata, paziuri, sako nera ka reguliuot. Paziuriu as, tikrai sviecia kaip turi buti. Sako varyk i kita, nes is musu puses viskas gerai, jie daznai buna kabinejasi. Ir ka gi, nuvarau i Raudondvario plente isikurusia TRANSEKSTA, be problemu. Patikrina ir viskas ok, gero kelio  :-]
Labai norejau po viso to grysti i Transeksta kur manes nepraleido, susirasti atsakinga asmeni ir papasakoti istorija, bet nebuvo nuotaikos koliotis ten su jais. Ir kas zino, gal jiems pasakyta praleisti kuo maziau auto, kad surinkti papildomus juokingus 11 lt. i biudzeta, nes kito varianto as nebematau  (!?)

Ash niekad daugiau i chemijos TA nevesiu masinos, paskutini karta, aprekiau visa kolektyva, atbego net pats glavniausias (mano kaimynas beje) pradejo man draskyt akis del sipuotu padangu praeitais metais, nes 1 diena per anksti uzsidejau ;) o masina buvo katik nupirkta ir vazinejau be TA... tai galas buvo toks, kaimynui gaut i snuki truko dvieju zodziu, o man isvaziuojant vos spejo vartus atidaryt nes buciau su jais islekes ;) esme tokia, per ankskti uzsidedi blogai (nors kiti su vasarinem visa ziema vazineja arba pries kaledas uzsideda ziemines) o jei per velai vel blogai ...  o del lempu irgi variantas buvo, jis man ant neuzkurtos masinos pradejo ziuret lempas ;) 
Ne, sakau ten jie ziaurus, as irgi ten daugiau kojos nekelsiu 100%  (+)

Neprisijungęs DM

  • Įrašai: 1556
    • Žiūrėti profilį
Re: Istorija: kaip saziningai dirba TA Kaune
« Atsakymas #14: 2009 Gruodžio 14, 22:58:05 »
Nelabai tikiu arba visai netikiu, kad shviesu pokrypi jis tau tikrino ant sienos :D
Ir matau visai nenusimanai kas yra "TRANSEKSTA", t.y. techninės apžiūros įmonių asociacija kuri apima visa respublika ir ji randasi vilniuje :D
Tas pats kai TA maisho su Regitra...
Taigi mano reziume - tai, kad esi apsimelaves shiknius !!!

negink tu sudarankiu ;) o gal pats dirbi TA ?

Neprisijungęs skandinavas

  • Įrašai: 149
    • Žiūrėti profilį
Re: Istorija: kaip saziningai dirba TA Kaune
« Atsakymas #15: 2009 Gruodžio 14, 23:00:58 »
skandinavai, nieko asmenisko, bet   pasielgei visiskai nepilietiskai.Uzuot cia guodesis, galejai nuvaziuoti, susirasti atsakinga asmeni, ir parodyti savo pilietiskuma kartu pateikdamas galiojancia TA.O tada savo patyrimus ir isgyvenimus  gurksnodamas kava aprasyti cia ;)
As nesiguodziu jei ka  :-]
Tiesiog papasakojau istorija kaip nutiko man, ir niekieno uzuojautos neprasau  (!?)
Tiesiog norejau, kad zmones susidarytu vaizda kaip dirba zmones ten.
P.S. Jei norit prasivaryt tech apziura be problemu, padekit prie pelenines ar kitoj matomoj vietoj 50 lt. praeisit be problemu. Zinau kas taip dare ir praejo be jokiu pazinciu.

Neprisijungęs DM

  • Įrašai: 1556
    • Žiūrėti profilį
Re: Istorija: kaip saziningai dirba TA Kaune
« Atsakymas #16: 2009 Gruodžio 14, 23:01:46 »
O as zinau, kad tiem daigam ne uz ka neduociau pinigu.

Augustas

  • Svečias
Re: Istorija: kaip saziningai dirba TA Kaune
« Atsakymas #17: 2009 Gruodžio 14, 23:08:21 »
Citata iš: DM
negink tu sudarankiu ;) o gal pats dirbi TA ?
Man tik geda uz tokius tautiecius kaip pats gerbiamasis... Deda etikete vien tik ish kashkokiu pacuku ar pienburniu pletku ;)
Nors manau nieko keisto - kaunas yra kaunas....

Neprisijungęs skandinavas

  • Įrašai: 149
    • Žiūrėti profilį
Re: Istorija: kaip saziningai dirba TA Kaune
« Atsakymas #18: 2009 Gruodžio 14, 23:12:58 »
Citata iš: DM
negink tu sudarankiu ;) o gal pats dirbi TA ?
Man tik geda uz tokius tautiecius kaip pats gerbiamasis... Deda etikete vien tik ish kashkokiu pacuku ar pienburniu pletku ;)
Nors manau nieko keisto - kaunas yra kaunas....

O tu nesigedink labai ir nesinervink taip. O tai savo palatos draugus prikelsi ir sanitarai vel tures uzdeti tramdomuosius  (+)
Kauna scia ne prie ko. Tiesiog zmones dalijasi patirtimi einant TA. Nepatinka neskaityk, o izeidineti kazkokio miesto gyventoju nebutina  (be)

Neprisijungęs DM

  • Įrašai: 1556
    • Žiūrėti profilį
Re: Istorija: kaip saziningai dirba TA Kaune
« Atsakymas #19: 2009 Gruodžio 14, 23:20:16 »
Citata iš: DM
negink tu sudarankiu ;) o gal pats dirbi TA ?
Man tik geda uz tokius tautiecius kaip pats gerbiamasis... Deda etikete vien tik ish kashkokiu pacuku ar pienburniu pletku ;)
Nors manau nieko keisto - kaunas yra kaunas....


o ka ash ? tu mano posta bent perskaitei ? o vilnius isskirtinis kaip suprantu ?

Augustas

  • Svečias
Re: Istorija: kaip saziningai dirba TA Kaune
« Atsakymas #20: 2009 Gruodžio 14, 23:38:16 »
pries Kauna nieko blogo neturiu..
Tiesiog kaip temos autorius nupasakojo, kad Kaune zibintus tikrina ant sienos - labai nustebino.

Neprisijungęs DM

  • Įrašai: 1556
    • Žiūrėti profilį
Re: Istorija: kaip saziningai dirba TA Kaune
« Atsakymas #21: 2009 Gruodžio 14, 23:46:45 »
Citata iš: DM
negink tu sudarankiu ;) o gal pats dirbi TA ?
Man tik geda uz tokius tautiecius kaip pats gerbiamasis... Deda etikete vien tik ish kashkokiu pacuku ar pienburniu pletku ;)
Nors manau nieko keisto - kaunas yra kaunas....


Man idomu ka cia reiskia sitas tavo pasisakymas ? sakydamas man, kad as dedu kazkam etikete, net neperskaites mano posto, dedi pats man kazkokia etikete.. o dabar staiga pries kauna nieko nebeturi ? Esi pats keistas gerbiamasis... Ir kuris cia tas pacukas ar pienburnis ?

Neprisijungęs psychadelic

  • Įrašai: 4834
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: Istorija: kaip saziningai dirba TA Kaune
« Atsakymas #22: 2009 Gruodžio 14, 23:49:58 »
pries Kauna nieko blogo neturiu..
Tiesiog kaip temos autorius nupasakojo, kad Kaune zibintus tikrina ant sienos - labai nustebino.

jei jau vilno viską tvarkingai daro, tai nereiškia, kad visur tvarkingai. Pvz prie manęs buvo prisikabinę, kad ratai per dideli ir gavau dėtis žiemines skardas  :-] Mat atsirado protinguoliai, guru, tipo ant c4 jau r19 dėt negalima :D

Augustas

  • Svečias
Re: Istorija: kaip saziningai dirba TA Kaune
« Atsakymas #23: 2009 Gruodžio 14, 23:50:24 »
Citata iš: DM
negink tu sudarankiu ;) o gal pats dirbi TA ?
Man tik geda uz tokius tautiecius kaip pats gerbiamasis... Deda etikete vien tik ish kashkokiu pacuku ar pienburniu pletku ;)
Nors manau nieko keisto - kaunas yra kaunas....


Man idomu ka cia reiskia sitas tavo pasisakymas ? sakydamas man, kad as dedu kazkam etikete, net neperskaites mano posto, dedi pats man kazkokia etikete.. o dabar staiga pries kauna nieko nebeturi ? Esi pats keistas gerbiamasis... Ir kuris cia tas pacukas ar pienburnis ?
Sorry  ;)
Ne tave norejau cituoti, bet gavosi kaip gavosi..  

Augustas

  • Svečias
Re: Istorija: kaip saziningai dirba TA Kaune
« Atsakymas #24: 2009 Gruodžio 14, 23:52:05 »
pries Kauna nieko blogo neturiu..
Tiesiog kaip temos autorius nupasakojo, kad Kaune zibintus tikrina ant sienos - labai nustebino.

jei jau vilno viską tvarkingai daro, tai nereiškia, kad visur tvarkingai. Pvz prie manęs buvo prisikabinę, kad ratai per dideli ir gavau dėtis žiemines skardas  :-] Mat atsirado protinguoliai, guru, tipo ant c4 jau r19 dėt negalima :D

ir tipo kontrolierius pats tai sugalvojo  :-]

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
2 Atsakymai
1366 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Rugsėjo 19, 17:11:59
sukūrė Bajoras
4 Atsakymai
1299 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Rugsėjo 22, 23:15:44
sukūrė only AUDI
6 Atsakymai
5903 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2019 Lapkričio 29, 09:29:49
sukūrė Domas