minciu daug o tolko nebiskio visu pirma kiekvienas miestas koordinuojasi y aktyvistus
antra akcijos tipas iki smulkmenus suderinamas su miestais iki 100%
trece datos ir laiko nusprendimas paviešinimas, reklama akcijos populiarinimas kiekvieno miesto garbes reikalas bet ir bendra galima kaska padaryti kaip ir su lipdukais bet viskas reikalinga is anksto daryti kad viskas butu panašu y rimta akcija.
o dabar galit mane akmenimis uzmetyti
Pirmas veiksmas manau turetu but nauja pradzia. Visa organizavima, komentavima, akcijos rengima ir pasiulimus, pradet naujame nepriklausomame visiems pasiekiamame puslapije ar tam paciam feisbuke. Nepriklausomoje nuo nei vieno auto klubo erdveje, kad patom vel nebutu reiskiamas nepasitenkinimas vienam ar kitam klubui ir vienitu visus vienam tikslui. O po to jau visa tai ka isdeste exstoras.