na ka jau kaip matau 7 dalyviai... nagi nagi.. aktyviau registruojames 
Jei Donatas rengini siulytu ne tokiu "savavalisku" budu klube, tai butu buvusi ir pagalba is mano puses, reklama, paviesinimas, temos ir t.t. Taciau kad jau tyliai pogrindyje organizuojat, pats tik dabar pamaciau, nors Donce pareigas lyg ir zino

Taip kad... (v)