Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Tdi siurblys siurbia ora  (Skaityta 7152 kartus)

Neprisijungęs arcimas

  • Įrašai: 1821
    • Žiūrėti profilį
Tdi siurblys siurbia ora
« Topic Start: 2010 Gegužės 19, 13:01:40 »
Sena problema, kuri buvo kuriam laikui dingusi...

per plastikini vamzdeli, einanti nuo kuro filtro iki siurblio, matosi kartu su kuru einantys oro burbuliukai, slangos apziuretos, patrunijusios pakeistos, chamutai uzvarzyti, bet vistiek pro kazkur traukia ora, ne viena kuro filtra jau pakeiciau, bet problema nedingsta, gal turite kokiu minciu pro kur dar galetu traukti ora ?

Neprisijungęs Žora

  • Temos moderatorius
  • *
  • Įrašai: 1459
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Marijampolė
Re: Tdi siurblys siurbia ora
« Atsakymas #1: 2010 Gegužės 19, 13:02:55 »
Na standartiskai paklausiu, o griztamas voztuvas kaip ??


P.S. pas mane sita problema taip pat buvo, bet dingo pakeitus visas (o ne tik is paziuros patrunijusias) slangas, xamutus + griztama voztuva nes pastriges buvo. Cia apie B4 TDI
« Paskutinį kartą keitė: 2010 Gegužės 19, 13:05:53 sukūrė Žora »

Neprisijungęs arcimas

  • Įrašai: 1821
    • Žiūrėti profilį
Re: Tdi siurblys siurbia ora
« Atsakymas #2: 2010 Gegužės 19, 13:23:08 »
ta prasme voztuvas yra tas kur prisiverzia dviem mazais varsteliais ant siurblio kepures ? as ir apie ji galvojau, slangeles reikes pamegint pakeist, o kur ta voztuva gavai pirkt ?

Neprisijungęs Žora

  • Temos moderatorius
  • *
  • Įrašai: 1459
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Marijampolė
Re: Tdi siurblys siurbia ora
« Atsakymas #3: 2010 Gegužės 19, 13:39:23 »
Ne ant siurblio o ant filtro. Bet kurioj auto detaliu pardoj ju yra iki 20lt kainuoja.

Neprisijungęs arcimas

  • Įrašai: 1821
    • Žiūrėti profilį
Re: Tdi siurblys siurbia ora
« Atsakymas #4: 2010 Gegužės 19, 14:48:23 »
tikriausiai karstis man galvele susuko :D jau pradejau maisyt siurbli su filtru  (!?)

reikes nulekt nusipirkti :)

Neprisijungęs Norvegas

  • Įrašai: 2825
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: Tdi siurblys siurbia ora
« Atsakymas #5: 2010 Gegužės 19, 18:17:40 »
o jei ir tai bepades teks y baka lyst ir sieteli isvalyt ;)

Neprisijungęs ::: Marius :::

  • Aš ne pikta menantis - aš pikta užsirašantis.
  • Įrašai: 4449
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Tdi siurblys siurbia ora
« Atsakymas #6: 2010 Gegužės 19, 18:37:07 »
O beskes bakas ardosi ar vientisai islietas? :)

Neprisijungęs mindziux

  • Įrašai: 668
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Tdi siurblys siurbia ora
« Atsakymas #7: 2010 Gegužės 19, 22:30:28 »
o salta kaip kuriasi prie siu dienu temperaturos ilgai starteri suki ?

Neprisijungęs arcimas

  • Įrašai: 1821
    • Žiūrėti profilį
Re: Tdi siurblys siurbia ora
« Atsakymas #8: 2010 Gegužės 19, 22:40:32 »
o salta kaip kuriasi prie siu dienu temperaturos ilgai starteri suki ?

labai gerai kuriasi salta, ateinu ryte is puse abaroto ir kuriasi :)

Neprisijungęs arcimas

  • Įrašai: 1821
    • Žiūrėti profilį
Re: Tdi siurblys siurbia ora
« Atsakymas #9: 2010 Gegužės 19, 22:40:56 »
o jei ir tai bepades teks y baka lyst ir sieteli isvalyt ;)

kas per sitelis ir ka duoda jo isvalymas ? :)

Neprisijungęs mindziux

  • Įrašai: 668
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Tdi siurblys siurbia ora
« Atsakymas #10: 2010 Gegužės 19, 22:46:28 »
man kai kaitino zvakes ir is puse abaroto sukdavo silta ir taipat bet salta tai gana ilgai sukt tenka kal pagauna tai ir galvoju kad gal kuras nuseda  :V

Neprisijungęs arcimas

  • Įrašai: 1821
    • Žiūrėti profilį
Re: Tdi siurblys siurbia ora
« Atsakymas #11: 2010 Gegužės 19, 22:48:15 »
man kai kaitino zvakes ir is puse abaroto sukdavo silta ir taipat bet salta tai gana ilgai sukt tenka kal pagauna tai ir galvoju kad gal kuras nuseda  :V

gali but kad nuseda, as net nekaitinu tu zvakiu prie tokios temperaturos, bandyk ziuretis voztuveli, sendien klausiau sako geras kainuoja apie 30 lt, bet pas juos kainos uzlaustos, paziuresiu ryt kitur :)

Neprisijungęs mindziux

  • Įrašai: 668
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Tdi siurblys siurbia ora
« Atsakymas #12: 2010 Gegužės 19, 22:53:04 »
nekaitina ir pas mane, bet keista kdl kai kaitindavo tai iskarto , o tau tik is pradziu ora siurbia uzvedus ar ir pavazinejus ?

Neprisijungęs arcimas

  • Įrašai: 1821
    • Žiūrėti profilį
Re: Tdi siurblys siurbia ora
« Atsakymas #13: 2010 Gegužės 19, 23:30:27 »
siurbia pastoviai, gal tik uzkurus kiek maziau  :V

Neprisijungęs Andrejka

  • Įrašai: 1419
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Tdi siurblys siurbia ora
« Atsakymas #14: 2010 Gegužės 20, 00:56:40 »
Sena problema, kuri buvo kuriam laikui dingusi...

per plastikini vamzdeli, einanti nuo kuro filtro iki siurblio, matosi kartu su kuru einantys oro burbuliukai, slangos apziuretos, patrunijusios pakeistos, chamutai uzvarzyti, bet vistiek pro kazkur traukia ora, ne viena kuro filtra jau pakeiciau, bet problema nedingsta, gal turite kokiu minciu pro kur dar galetu traukti ora ?

Ta šlangutė eina kartu su peršviečiamu vamzdeliu ir bent jau etkoj kaina ojojoj. Beje keičiaisi abi kaip komplektas. Reikš šrote paieškot, nes jei vėl užsiorins tai džiaugsmas užkurt bus :)

Dėl bako sietelio tai pūstelk i baka ir jei sunkiai tada užsikimšes, jei ne tai kitos bėdos.

Neprisijungęs Žora

  • Temos moderatorius
  • *
  • Įrašai: 1459
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Marijampolė
Re: Tdi siurblys siurbia ora
« Atsakymas #15: 2010 Gegužės 20, 06:40:03 »
Kazko labai sudetingai tu cia ismastei. Kam keist tuos vamzdelius ?? Pakeiti tik slangas kurios ant to vamzdelio galu ir viskas. (Nes per tas vietas kur vamzdeliai uzmauti ant metaliniu galu, kad trauktu ora mazai tiketina).

P.S. Gal nesuklysiu, is atminties, slangu diametrai:

Padavimas nuo vamzdelio is bako iki filtro 8mm (del kuro nusedimo ant jos uzdejau voztuva)
Permatomas vamzdelis padavimo prie filtro 10mm prie siurblio 8mm
Permatomas griztamas is abieju galu 6mm (sita ismeciau ir uzdejau nepermatoma slangele, uzteks ora matyt ir padavime :) )
Nuo griztamo voztuvo iki vamzdelio i baka 6mm
« Paskutinį kartą keitė: 2010 Gegužės 20, 07:42:47 sukūrė Žora »

Neprisijungęs arcimas

  • Įrašai: 1821
    • Žiūrėti profilį
Re: Tdi siurblys siurbia ora
« Atsakymas #16: 2010 Gegužės 20, 17:41:29 »
Sena problema, kuri buvo kuriam laikui dingusi...

per plastikini vamzdeli, einanti nuo kuro filtro iki siurblio, matosi kartu su kuru einantys oro burbuliukai, slangos apziuretos, patrunijusios pakeistos, chamutai uzvarzyti, bet vistiek pro kazkur traukia ora, ne viena kuro filtra jau pakeiciau, bet problema nedingsta, gal turite kokiu minciu pro kur dar galetu traukti ora ?

Ta šlangutė eina kartu su peršviečiamu vamzdeliu ir bent jau etkoj kaina ojojoj. Beje keičiaisi abi kaip komplektas. Reikš šrote paieškot, nes jei vėl užsiorins tai džiaugsmas užkurt bus :)

Dėl bako sietelio tai pūstelk i baka ir jei sunkiai tada užsikimšes, jei ne tai kitos bėdos.

kaip tu man siulai ta baka apziot, ir papust ? :) na jei uzsiorins uzpildyk siurbli dyzelinu ir viskas, nebus jokio vargo :)

Neprisijungęs Andrejka

  • Įrašai: 1419
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Tdi siurblys siurbia ora
« Atsakymas #17: 2010 Gegužės 20, 17:54:10 »
Sena problema, kuri buvo kuriam laikui dingusi...

per plastikini vamzdeli, einanti nuo kuro filtro iki siurblio, matosi kartu su kuru einantys oro burbuliukai, slangos apziuretos, patrunijusios pakeistos, chamutai uzvarzyti, bet vistiek pro kazkur traukia ora, ne viena kuro filtra jau pakeiciau, bet problema nedingsta, gal turite kokiu minciu pro kur dar galetu traukti ora ?

Ta šlangutė eina kartu su peršviečiamu vamzdeliu ir bent jau etkoj kaina ojojoj. Beje keičiaisi abi kaip komplektas. Reikš šrote paieškot, nes jei vėl užsiorins tai džiaugsmas užkurt bus :)

Dėl bako sietelio tai pūstelk i baka ir jei sunkiai tada užsikimšes, jei ne tai kitos bėdos.

kaip tu man siulai ta baka apziot, ir papust ? :) na jei uzsiorins uzpildyk siurbli dyzelinu ir viskas, nebus jokio vargo :)

Gal netaip aiškiai parašiau :) Pūsk per numauta šlangute nuo kuro filtro į baka, jei paėmimas bus užsikimšes sunkokai pūsis, bei gal prasivalys. Apžiodamas baka tik galimybes parodytum.
Nevisi dyzeliai vienodai lengvai užsikuria :D

Neprisijungęs Artas

  • Įrašai: 246
    • Žiūrėti profilį
Re: Tdi siurblys siurbia ora
« Atsakymas #18: 2010 Gegužės 20, 19:04:08 »
kaip kuras pasibaigia lengva uztraukti lb paprastai nuo siurblio numauni slangute per kuria grysta kuras vietoj jos uzmauni permatoma slangeles galiuka ir patrauki su burna pamatai kad jau atbego viska atgal sumauni ir kuri be vargo viskas daug greiciau nei starteriu bruzinti...

Neprisijungęs alierka

  • Įrašai: 16
    • Žiūrėti profilį
Re: Tdi siurblys siurbia ora
« Atsakymas #19: 2010 Gegužės 20, 22:27:27 »
sitas tai aisku bet man paaiskinkit kas gali buti jei kai orelis saltesnis uzsiveda normaliai bet iki 10sekundziu begi gensa. Jei silciau gazo davus pramusa esant minusinei temperaturai nepadeda o prie didesnio pliuso problemos nera. Uzvedus matosi kad oro truputi yra bet paskui dingsta burbulai slangos normalios patikrintos atbulinis voztuvas pakeistas. Kas galetu buti (z) :-{

Neprisijungęs Remigis

  • Įrašai: 235
    • Žiūrėti profilį
Re: Tdi siurblys siurbia ora
« Atsakymas #20: 2010 Rugsėjo 22, 12:43:50 »
Sveiki. Neradau kitos temos,tai parasysiu cia!! Audi C4 100  2,5 TDI. 93 metu.  Parejes kuro siurblys  mano nr. 400 BT 5003  O kito kury radau srote Nr.460 BT504  Skiriasi keli skaiciai.Ir pas mane mechanika o srote auto. Gal kas esat susidure su tokiu reikalu,kad skiriasi keli skaiciai ant siurblio,kazin ar tiks man jis?? Aciu!!

Neprisijungęs Paracetamolis

  • Įrašai: 85
    • Žiūrėti profilį
Re: Tdi siurblys siurbia ora
« Atsakymas #21: 2010 Rugsėjo 23, 14:49:15 »
pas mane irgi su oru eina bet vaziuoja ,netrukcioja, pas mergica b4tdi irgi gaudo ora bet nieko.... anksciau trukciojo db apsiramino

Neprisijungęs arctics

  • Įrašai: 41
    • Žiūrėti profilį
Re: Tdi siurblys siurbia ora
« Atsakymas #22: 2010 Gruodžio 01, 17:48:13 »
Audi A4 81kw kuro sistema gaudo ora, nuo siurblio iki kuro filtro uzdeta skaidri slangute tarpe idetas voztuvelis, skaidre slangute matomi oro birbuliukai,kuo daugiau duodi gazo tuo labiau gaudo oro.Pabandymui jau pakeistas ir kitas kuro filtras idetas paprastas be voztuvelio, gryztama slangute nuo siurblio pajungta tiesiai i kuro baka.Gal kas gali patarti kur dar ieskoti problemos?

Neprisijungęs Artas

  • Įrašai: 246
    • Žiūrėti profilį
Re: Tdi siurblys siurbia ora
« Atsakymas #23: 2010 Gruodžio 01, 23:51:54 »
pas mane buna uzeina tokia klizma kuomet masina karsta uzgesinus is siurblio pagrysta kuras po to reikia ilgai pasukti ...buvo pora varijantu kad neuztrauke pats teko pildyti su buteliu siurbly po to pagavo.. ant filtro kur yra tas vostuvelis per jy paputus oras eina tiek y ta tiek y ta puse... o turiu kita vostuvely tai pagal rodykles krypty oras neina o pries ja eina tai kaip suprasti? galu gale nuvaziavau y parde detaliu pajmiau nauja vostuvely y jy paputus oras ir eina i abi puses tai kokia cia mistika?

Neprisijungęs Andrejka

  • Įrašai: 1419
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Tdi siurblys siurbia ora
« Atsakymas #24: 2010 Gruodžio 02, 00:23:09 »
pas mane buna uzeina tokia klizma kuomet masina karsta uzgesinus is siurblio pagrysta kuras po to reikia ilgai pasukti ...buvo pora varijantu kad neuztrauke pats teko pildyti su buteliu siurbly po to pagavo.. ant filtro kur yra tas vostuvelis per jy paputus oras eina tiek y ta tiek y ta puse... o turiu kita vostuvely tai pagal rodykles krypty oras neina o pries ja eina tai kaip suprasti? galu gale nuvaziavau y parde detaliu pajmiau nauja vostuvely y jy paputus oras ir eina i abi puses tai kokia cia mistika?

Ten gi vos ne kaip termostatas kurui šildyti, nuo kažkiek užsidaro ir atsidaro, o kad pučiasi visaip ir pasmane ir naujas taip pat, bet naujas nieko nepadėjo taigi vėl dirba senas.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
78 Atsakymai
5076 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2009 Rugpjūčio 25, 12:21:07
sukūrė Minde
18 Atsakymai
1554 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2009 Balandžio 26, 03:27:39
sukūrė mmmmindulis
10 Atsakymai
1170 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2009 Birželio 10, 19:11:30
sukūrė zarazas