Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Visos BÛTENT A4 B6 modelio problemos.  (Skaityta 67480 kartus)

Neprisijungęs herounique

  • Įrašai: 732
    • Žiūrėti profilį
Visos BÛTENT A4 B6 modelio problemos.
« Topic Start: 2011 Gegužės 08, 23:00:29 »
Sia tema sukuriau tik A4 B6 TDI 1.9 PumpDuse 96kw modeliams, todel iskarto prasau apie kitus modelius (nors masina ir su tokiu paciu varikliu) nekomentuoti !

Tad noreciau, kad visi zmogai turintys tokius modelius isvardyntu savo visas problemas (buvusias ir esamas) ir ka su jomis dare, kad ju nebeliktu. Manau is to suzinosime daug naudingos informacijos musu mylimosioms, ir taipogi informacijos apie dazniausius ju gedimus, bei kaip jas nuo ju apsaugoti! Beto noreciau pridurti, kad isspresta problema butinai pakomentuotumete, vien del to, kad padetumete kitiems! Aciu visiems.


  Tai ka, pirmiausia pradesiu nuo savuju. Noreciau pridurti, kad mano masina prabegusi daug, todel problemu nestinga, bent man daug yra virs 300.000km. Pakalbesiu apie problemas kurios jau yra isprestos. Nusipirkus masina, po pusmecio pradejo vibruoti variklis, veziau i deagnostika, paziureje isvadas pamateme, kad 3 cilindro purkstukas uzakejas jei taip galima sakyti rode -2,99 rezultata. Purkstuka teko keisti, keiciau i nauja, zinoma sumokejau daug.. kartu buvo nusimuses velenelis, ji taipogi sureguliavo idejo nauja purkstuka, vibracija dino. Siai dienai problema atsirado tokia , kad saltam vaikliui viskas gerai, bet pravaziavus 10~15 km ir sustojus prie sviesaforo atsiranda karts nuo karto nedidele vibracija kuri man jau pradeda atsibosti, i deagnostika kolkas nevaziavau.

  Toliau, beda buvo tokia, kad budavo sunku pajudeti is vietos, vaziuojant atgal kazkas greitai trankydavosi, arba trenkdavosi viena karta kaip greitai atleidi sankaba (to pasekoje sankabai po kiek laiko atejo amen, nors zinoma nezinia kaip su ja vazinejo pries tai buves seimininkas), problema buvo greiciu dezes pagalve, ja pakeitus viskas atsistate i savo vietas, taipogi buvo pakeista nauja sankaba.

  Ilgainiui vazynejant i tolimas keliones, atsityko taip , kad visiskai dingo trauka. Uzgesinau varikli, apziurejau kaip ir nieko, uzkures pradejau vaziuoti, kaip ir viskas normaliai.. Pasiekes 120km/h trauka vel dingdavo. Tekdavo pastoviai uzgesinti varikli ir uzkurti is naujo. Nuvaziavau i deagnostika. Tiksliai nepasake, bet sako bandyk pasikeisti Oro slegio davikli, nuvaziavau i srota susiradau lygiai toki pati, uzsidejau ir vualia masina vel lekia.

  Pradejau gasdinti zmones vien del to , kad paspaudus daugiau gazo is po kapoto pradejo sklysti drakono garsai.. t.y. toks garsas , kad pas mane imesta superturbo su superblow-offu (didelis oro atodusis) :-] , vaziuojant visi zmones visados ziuredavo i mane tokiomis akymis  :O.  Nuvaziaves i garaza pamaciau, kad nuo intercoolerio pusiau nusimovusi slanga, uzdejau, prisukau, viskas gerai, vaziuojam toliau.

  Kondiske nepute salto oro ir pastoviai pradejo suktis kondiskes ausinimosi vintiliatorius, jis pradedavo suktis greiciausia pavara ir tik uzkurus varikli, arba kaip uzeidavo. Nuvaziavau pas kondicionieriaus meistrus, rado problema kondicionieriaus kompresoriuje nuluzuse plastmasine mentele, kuria pakeite ir kondicionierius susitvarke. Praejus porai menesiu ijungus kondicionieriu nebeveikia ausinimo vintiliatorius :( problemos iki siol neisprendziau, nors salta ora pucia. Gal paciam vilntiliatoriui atejo chana ?

  Turiu problema su EGR sistema, ji man lyg ir veikia, bet ten jame yra tokios dvi skylutes per kurias varo tepala  :f ir nzn ka dabar daryti, nors pries puse metu EGR visa pravaliau, bet to neuzteko.

  Dar viena problema yra skydelije nerodo variklio temperaturos. Rodykle visad stovi ant 0 , nors karts nuo karto kaip jai uzeina pakyla, bet viena karta esu pastebejas, kad istraukus rakta ji pasilyko kabeti ties 60C , gal ji stringa? ar sugedusi? nzn ka daryti, nes uz remonta nesinori moketi 300lt.

Kolkas kaip ir viskas, jei prisiminsiu kanors ko nepamynejau, butinai darasysiu.
« Paskutinį kartą keitė: 2011 Gegužės 09, 00:53:25 sukūrė herounique »

Neprisijungęs bojarinas

  • Įrašai: 224
    • Žiūrėti profilį
Del EGR.
daugumai automobiliu per sita vieta varva alyva.
vienas is variantu pakeisti ta sklende i nauja
remontuoti gal...bet paciam...nes tai burtai-pavyks nepavyks.
BMW tai tame mazge yra tokia skylute-meistrai i ta skylute isuka vamzdeli ir uzmove slangute nuveda ta alyva zemyn po varikliu.Kad vaizdialis nenervintu.Gal ir audi sitaip galima panasiai padaryti
sekmes!

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Na maniskiai tai problema buvo su komforto bloku, kaip visada dregme, oksidavesi kontaktai. Pakeiciau i kita, neatitiko kodo paskutine raide, ko pasekoje niekaip negalima priristi, kad centrinis junginetusi nuo raktelio, dar itarimas yra , kad isimtas is amerikono, ten kaip aiskino meistras irgi yra savu niuansu.Sekantis gedimas dar neisprestas, parktronikai dirba tik siltu ir sausu metu, kazkur trumpina laidai, bet paziurejau, kad kiek ten vargo nuimti galini bamperi, tai taip ir palikau, gal kada prisiruosiu.

Neprisijungęs herounique

  • Įrašai: 732
    • Žiūrėti profilį
Del EGR.
daugumai automobiliu per sita vieta varva alyva.
vienas is variantu pakeisti ta sklende i nauja
remontuoti gal...bet paciam...nes tai burtai-pavyks nepavyks.
BMW tai tame mazge yra tokia skylute-meistrai i ta skylute isuka vamzdeli ir uzmove slangute nuveda ta alyva zemyn po varikliu.Kad vaizdialis nenervintu.Gal ir audi sitaip galima panasiai padaryti
sekmes!
Galima! dabar parasiai, tai supratau , ka tas meistras pas kuri seniau buvau turejo omeny, nes iki siol nesupratau ka jis ten sake  (y) O jis man sake , kad pas dabartinius bmw naujus modelius jau yra taip padaryta , kad slangute nuvesta i karteri pro kuria bega tepalas. Tai va kaip cia gudraiai galima padaryti! Super , reikes kada uzsiimti situo dalyku ir padaryti ,kad tepalas per slangute begtu i kokia nedidele talpele o ne i karteri. To pasekoje , nesitaskys tepalas ant visur ir nesmirdes tepalais salone(kaip iskaista variklis), atai jau igryso ! problema isspreta. Aciu.

 
Citata
Na maniskiai tai problema buvo su komforto bloku, kaip visada dregme, oksidavesi kontaktai. Pakeiciau i kita, neatitiko kodo paskutine raide, ko pasekoje niekaip negalima priristi, kad centrinis junginetusi nuo raktelio, dar itarimas yra , kad isimtas is amerikono, ten kaip aiskino meistras irgi yra savu niuansu.Sekantis gedimas dar neisprestas, parktronikai dirba tik siltu ir sausu metu, kazkur trumpina laidai, bet paziurejau, kad kiek ten vargo nuimti galini bamperi, tai taip ir palikau, gal kada prisiruosiu.
As ir noriu parktroniku  :/ , gaila as ju neturiu. Menkutes problemos :), bet zinoma nemalonu.

Neprisijungęs kodis

  • Įrašai: 1427
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Visos BŪTENT A4 B6 modelio problemos.
« Atsakymas #4: 2011 Gegužės 09, 11:22:27 »
Problemos su Bardacioku, labai jau jis silpnas, luzta mechanizmas, o ji taisyt sunku, nesiardo. Srote kainuoja brangiai.

Neprisijungęs mariuskm

  • Įrašai: 728
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Re: Visos BŪTENT A4 B6 modelio problemos.
« Atsakymas #5: 2011 Gegužės 09, 11:26:59 »
Problemos su Bardacioku, labai jau jis silpnas, luzta mechanizmas, o ji taisyt sunku, nesiardo. Srote kainuoja brangiai.
Jeigu lūžta per vyrius kur darinėjasi tai labai gražiai ir nesudėtingai taisoma, savo susitvarkiau.

Neprisijungęs Nec

  • Įrašai: 1939
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Visos BÛTENT A4 B6 modelio problemos.
« Atsakymas #6: 2011 Gegužės 09, 13:37:32 »
Problemos su Bardacioku, labai jau jis silpnas, luzta mechanizmas, o ji taisyt sunku, nesiardo. Srote kainuoja brangiai.
Jeigu lūžta per vyrius kur darinėjasi tai labai gražiai ir nesudėtingai taisoma, savo susitvarkiau.
Placiau papasakok kaip sutaisei ? Nes pas mane irgi bardacioko vienas laikiklis nuluzo , tai suklijavau Super klijais , bet tai tik stipriau neatidarau ir vel nuluzta.

Neprisijungęs herounique

  • Įrašai: 732
    • Žiūrėti profilį
Re: Visos BÛTENT A4 B6 modelio problemos.
« Atsakymas #7: 2011 Gegužės 09, 14:53:47 »
Problemos su Bardacioku, labai jau jis silpnas, luzta mechanizmas, o ji taisyt sunku, nesiardo. Srote kainuoja brangiai.
Jeigu lūžta per vyrius kur darinėjasi tai labai gražiai ir nesudėtingai taisoma, savo susitvarkiau.
Placiau papasakok kaip sutaisei ? Nes pas mane irgi bardacioko vienas laikiklis nuluzo , tai suklijavau Super klijais , bet tai tik stipriau neatidarau ir vel nuluzta.

pas mane tapati problema, todel kolkas be bardacioko vazyneju  (v) papasakok kaip susitvarkiai , idomu.

Neprisijungęs mariuskm

  • Įrašai: 728
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Re: Visos BÛTENT A4 B6 modelio problemos.
« Atsakymas #8: 2011 Gegužės 09, 15:26:57 »
Problemos su Bardacioku, labai jau jis silpnas, luzta mechanizmas, o ji taisyt sunku, nesiardo. Srote kainuoja brangiai.
Jeigu lūžta per vyrius kur darinėjasi tai labai gražiai ir nesudėtingai taisoma, savo susitvarkiau.
Placiau papasakok kaip sutaisei ? Nes pas mane irgi bardacioko vienas laikiklis nuluzo , tai suklijavau Super klijais , bet tai tik stipriau neatidarau ir vel nuluzta.
Dėjau metalinę plokštelę naudojamą cetrinio varikliukų tvirtinimui, prisukau keliais varžtais ir nupūčiau juoda spalva su balionėliu.Praktiškai pastebėt įmanomą tik gerai įsižiūrėjus iš apačios.Laiko jau 3 metus.Gal nelabai aiškiai paaiškinau, bet kitaip nemoku.Prie progos pabandysiu foto padaryt.
« Paskutinį kartą keitė: 2011 Gegužės 09, 15:28:35 sukūrė mariuskm »

Neprisijungęs kodis

  • Įrašai: 1427
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Visos BŪTENT A4 B6 modelio problemos.
« Atsakymas #9: 2011 Gegužės 09, 15:43:22 »
jo idek foto, nes sunkiai supratau kaip cia padarei.
Cia tipo i ta vyriu dejai ta juostele?

Neprisijungęs mariuskm

  • Įrašai: 728
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Re: Visos BÛTENT A4 B6 modelio problemos.
« Atsakymas #10: 2011 Gegužės 09, 16:11:58 »
jo idek foto, nes sunkiai supratau kaip cia padarei.
Cia tipo i ta vyriu dejai ta juostele?
Vyrių suklijavau klijais ir dar papildomai dėjau ant jo metalinę plokštelę, kiek mačiau tai praktiškai visiems lūžta toje pačioje vietoje.Aišku gali būti ir kitoks lūžimas, mano metodas gali netikti.

Neprisijungęs DaKinG

  • Įrašai: 306
    • Žiūrėti profilį
Re: Visos BÛTENT A4 B6 modelio problemos.
« Atsakymas #11: 2011 Gegužės 09, 21:37:23 »
Dėl bardačioko tai ir man tas pats.. Foto nepamaišytu (h) Apie gedimus, tai dažnam varikliui reikia keisti generatoriaus škyvą. Jei susidrožia, pradeda stipriai tampyti įtempėją, ko pasekoje variklis gerokai uždreba. O problema, kurią turiu jau daugiau nei metus, yra riaumojimas po gazo numetimo. Kitoje temoje rašiau jau, bet verta atskirai paminėti ir čia. Greitu laiku bus žiūrima, prieita išvada, kad kažkas netvarkoje su sankaba arba neduok Dieve smagračiu :D Apie rezultatus bus pranešta.

Neprisijungęs herounique

  • Įrašai: 732
    • Žiūrėti profilį
Re: Visos BÛTENT A4 B6 modelio problemos.
« Atsakymas #12: 2011 Gegužės 09, 21:55:09 »
Dėl bardačioko tai ir man tas pats.. Foto nepamaišytu (h) Apie gedimus, tai dažnam varikliui reikia keisti generatoriaus škyvą. Jei susidrožia, pradeda stipriai tampyti įtempėją, ko pasekoje variklis gerokai uždreba. O problema, kurią turiu jau daugiau nei metus, yra riaumojimas po gazo numetimo. Kitoje temoje rašiau jau, bet verta atskirai paminėti ir čia. Greitu laiku bus žiūrima, prieita išvada, kad kažkas netvarkoje su sankaba arba neduok Dieve smagračiu :D Apie rezultatus bus pranešta.

apibudink labiau ta riaumojima  :V staigiai gaza atleidi ir ?

Neprisijungęs byfo

  • Įrašai: 1967
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Telšiai
Re: Visos BÛTENT A4 B6 modelio problemos.
« Atsakymas #13: 2011 Gegužės 09, 22:20:38 »
man irgi luze wyrei bardacioko su langineis klijeis priklijawau bet nedarineju nes bijau :D

Neprisijungęs DaKinG

  • Įrašai: 306
    • Žiūrėti profilį
Re: Visos BÛTENT A4 B6 modelio problemos.
« Atsakymas #14: 2011 Gegužės 09, 22:52:39 »
Dėl bardačioko tai ir man tas pats.. Foto nepamaišytu (h) Apie gedimus, tai dažnam varikliui reikia keisti generatoriaus škyvą. Jei susidrožia, pradeda stipriai tampyti įtempėją, ko pasekoje variklis gerokai uždreba. O problema, kurią turiu jau daugiau nei metus, yra riaumojimas po gazo numetimo. Kitoje temoje rašiau jau, bet verta atskirai paminėti ir čia. Greitu laiku bus žiūrima, prieita išvada, kad kažkas netvarkoje su sankaba arba neduok Dieve smagračiu :D Apie rezultatus bus pranešta.

apibudink labiau ta riaumojima  :V staigiai gaza atleidi ir ?

Jo, staigiai atleidžiu gazą ir toks kokių 1-2 sekundžių suriaumojimas variklio pasigirsta. Dar puikiai tas jaučiasi, kai auto kopia į kalną antrą pavara. Šalia įprasto garso girdimas ir toks lyg kiauro duslintuvo riaumojimas. Beje, tai girdima tik tada kai automobilis veža, t.y. važiuojant, o ne riedant. Žodžiu, laisva pavara gazuok kiek tik nori, nieko neišgirsi, todėl ir darau išvadą, kad kažkas tarp sankabos ir smagračio. Duslintuvas tikrintas n kartų, tiesiog negali būti jame bėda, juolab ir ant laisvo gazuojant riaumotų tada.

Neprisijungęs herounique

  • Įrašai: 732
    • Žiūrėti profilį
Re: Visos BÛTENT A4 B6 modelio problemos.
« Atsakymas #15: 2011 Gegužės 09, 23:17:02 »
Dėl bardačioko tai ir man tas pats.. Foto nepamaišytu (h) Apie gedimus, tai dažnam varikliui reikia keisti generatoriaus škyvą. Jei susidrožia, pradeda stipriai tampyti įtempėją, ko pasekoje variklis gerokai uždreba. O problema, kurią turiu jau daugiau nei metus, yra riaumojimas po gazo numetimo. Kitoje temoje rašiau jau, bet verta atskirai paminėti ir čia. Greitu laiku bus žiūrima, prieita išvada, kad kažkas netvarkoje su sankaba arba neduok Dieve smagračiu :D Apie rezultatus bus pranešta.

apibudink labiau ta riaumojima  :V staigiai gaza atleidi ir ?

Jo, staigiai atleidžiu gazą ir toks kokių 1-2 sekundžių suriaumojimas variklio pasigirsta. Dar puikiai tas jaučiasi, kai auto kopia į kalną antrą pavara. Šalia įprasto garso girdimas ir toks lyg kiauro duslintuvo riaumojimas. Beje, tai girdima tik tada kai automobilis veža, t.y. važiuojant, o ne riedant. Žodžiu, laisva pavara gazuok kiek tik nori, nieko neišgirsi, todėl ir darau išvadą, kad kažkas tarp sankabos ir smagračio. Duslintuvas tikrintas n kartų, tiesiog negali būti jame bėda, juolab ir ant laisvo gazuojant riaumotų tada.
na jei is duslinduvo kazkur tai gal ir kazkas tokio, bet pas mane buvo kur rasiau panasiai su interkulerio slanga nusimovus, at laisvu irgi nieko nesigirdedavo tik ant apkrovos.

man irgi luze wyrei bardacioko su langineis klijeis priklijawau bet nedarineju nes bijau :D
ziuriu beveik kekvienam tokia problema , o as galvojau , kad tik pas mane cia taip :D

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Visos BÛTENT A4 B6 modelio problemos.
« Atsakymas #16: 2011 Gegužės 09, 23:22:58 »
Dėl bardačioko tai ir man tas pats.. Foto nepamaišytu (h) Apie gedimus, tai dažnam varikliui reikia keisti generatoriaus škyvą. Jei susidrožia, pradeda stipriai tampyti įtempėją, ko pasekoje variklis gerokai uždreba. O problema, kurią turiu jau daugiau nei metus, yra riaumojimas po gazo numetimo. Kitoje temoje rašiau jau, bet verta atskirai paminėti ir čia. Greitu laiku bus žiūrima, prieita išvada, kad kažkas netvarkoje su sankaba arba neduok Dieve smagračiu :D Apie rezultatus bus pranešta.

apibudink labiau ta riaumojima  :V staigiai gaza atleidi ir ?

Jo, staigiai atleidžiu gazą ir toks kokių 1-2 sekundžių suriaumojimas variklio pasigirsta. Dar puikiai tas jaučiasi, kai auto kopia į kalną antrą pavara. Šalia įprasto garso girdimas ir toks lyg kiauro duslintuvo riaumojimas. Beje, tai girdima tik tada kai automobilis veža, t.y. važiuojant, o ne riedant. Žodžiu, laisva pavara gazuok kiek tik nori, nieko neišgirsi, todėl ir darau išvadą, kad kažkas tarp sankabos ir smagračio. Duslintuvas tikrintas n kartų, tiesiog negali būti jame bėda, juolab ir ant laisvo gazuojant riaumotų tada.

Man atrodo be reikalo pergyveni, kaltas bus duslintuvo bakelis, viduriai rezonansa pagauna.

Neprisijungęs DaKinG

  • Įrašai: 306
    • Žiūrėti profilį
Re: Visos BÛTENT A4 B6 modelio problemos.
« Atsakymas #17: 2011 Gegužės 10, 00:25:58 »
Dėl bardačioko tai ir man tas pats.. Foto nepamaišytu (h) Apie gedimus, tai dažnam varikliui reikia keisti generatoriaus škyvą. Jei susidrožia, pradeda stipriai tampyti įtempėją, ko pasekoje variklis gerokai uždreba. O problema, kurią turiu jau daugiau nei metus, yra riaumojimas po gazo numetimo. Kitoje temoje rašiau jau, bet verta atskirai paminėti ir čia. Greitu laiku bus žiūrima, prieita išvada, kad kažkas netvarkoje su sankaba arba neduok Dieve smagračiu :D Apie rezultatus bus pranešta.

apibudink labiau ta riaumojima  :V staigiai gaza atleidi ir ?

Jo, staigiai atleidžiu gazą ir toks kokių 1-2 sekundžių suriaumojimas variklio pasigirsta. Dar puikiai tas jaučiasi, kai auto kopia į kalną antrą pavara. Šalia įprasto garso girdimas ir toks lyg kiauro duslintuvo riaumojimas. Beje, tai girdima tik tada kai automobilis veža, t.y. važiuojant, o ne riedant. Žodžiu, laisva pavara gazuok kiek tik nori, nieko neišgirsi, todėl ir darau išvadą, kad kažkas tarp sankabos ir smagračio. Duslintuvas tikrintas n kartų, tiesiog negali būti jame bėda, juolab ir ant laisvo gazuojant riaumotų tada.

Man atrodo be reikalo pergyveni, kaltas bus duslintuvo bakelis, viduriai rezonansa pagauna.

Tada teoriškai turėtų ir ant laisvų tą rezonansą gaudyt..

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Visos BÛTENT A4 B6 modelio problemos.
« Atsakymas #18: 2011 Gegužės 10, 00:42:31 »
Na nelabai as moku teoriskai paaiskinti, bet pergazavimas ir vaziavimas atleidus gaza po apkrovimu visai kitas. Gaunasi  ale ,,vakumas" duslintuve. Kaip ir davikliai ant kitu varikliu uzdarantis kura vaziuojant nuo kalno ant begio, bet neuzdaro pergazuojant.

Neprisijungęs DaKinG

  • Įrašai: 306
    • Žiūrėti profilį
Re: Visos BÛTENT A4 B6 modelio problemos.
« Atsakymas #19: 2011 Gegužės 10, 01:19:35 »
Daug maž suprantu ką nori pasakyt. Ale kažkaip tik nenoriu tikėt, nes kartais apsukų iki 1,4 neužkeliu, o numetus gazą pariaumoja. Šiuo atveju neturėtų būti to rezonanso, nes nesusidaro didelis apsukų skirtumas. Ir kaip minėjau į kalną lipant riaumoja, kur apsukos gal tik 1,2 ir + pastovios. Žodžiu, matysim :) Vis dar laukiam bardačioko fotkių :)

Neprisijungęs mariuskm

  • Įrašai: 728
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda

Neprisijungęs DaKinG

  • Įrašai: 306
    • Žiūrėti profilį
Re: Visos BÛTENT A4 B6 modelio problemos.
« Atsakymas #21: 2011 Gegužės 10, 15:04:22 »
Pas tave vairas dešinėj pusėj? Arba man visai nebegerai kažkas (!?) Bet esmė daug maž aiški (y)

Neprisijungęs mariuskm

  • Įrašai: 728
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Re: Visos BŪTENT A4 B6 modelio problemos.
« Atsakymas #22: 2011 Gegužės 10, 15:32:08 »
Pas tave vairas dešinėj pusėj? Arba man visai nebegerai kažkas (!?) Bet esmė daug maž aiški (y)
Vairas pas mane kairėj, kaip ir turi būti.

Neprisijungęs herounique

  • Įrašai: 732
    • Žiūrėti profilį
Re: Visos BÛTENT A4 B6 modelio problemos.
« Atsakymas #23: 2011 Gegužės 10, 21:57:27 »
aaa nu :D cia jau taip galingai pavariai   :V, as bandysiu is kitos puses prieiti  (v)

Neprisijungęs kodis

  • Įrašai: 1427
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Visos BŪTENT A4 B6 modelio problemos.
« Atsakymas #24: 2011 Gegužės 10, 23:22:36 »
as tai biski nesuprantu kas cia padaryta :V

gal daugiau foto yra?

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
2 Atsakymai
882 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2008 Gegužės 27, 23:14:34
sukūrė Bajoras
14 Atsakymai
4082 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Birželio 20, 19:02:25
sukūrė 3F
24 Atsakymai
2891 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Lapkričio 21, 21:56:24
sukūrė Evka