Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: V8 perdarymas iš automato į mechaną  (Skaityta 53230 kartus)

Neprisijungęs Gedis

  • Banned!
  • Įrašai: 13709
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
man kažkaip nesiderina šitas veiksmas kol automatas yra

Neprisijungęs Lucifer

  • Įrašai: 4708
    • Žiūrėti profilį
gedis visada buvo uz tobulinimas, o su automatu, tai kaip su laivu plaukti nuleidus inkara - is vietos kol pajuda uztrunka, bet kai isibegeja tai tas pats **** tik kitoj rankoj  :-] Nu zinoma reikia nepamirsti sekvencines, bet cia jau galbut tolimas, labai tolimas zvilgsnis i ateiti ;)

Neprisijungęs Gedis

  • Banned!
  • Įrašai: 13709
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Re: V8 perdarymas iš automato į mechaną
« Atsakymas #27: 2010 Lapkričio 22, 09:17:03 »
idomu būt išgirst nuomonių apie šitą diskatorių: ar su juo įmanoma dar ką nors nuveikt, ? nutekint, ar aplamai verta tai daryt, ar paprasčiausiai būt pirkt kokį va tokį ?
Su tuo disku jau viskas. Jis buvo perkaitintas ir gavo vandens.Tie mazi itrukimai rodo jau jo pabaiga....Nors melynumo nera bet tikrai jau blogai.Nors sitas diskatorius dar gali detis i tekinimo stakles, bet del rezultato abejoju.Gaila nesimato plunksnu, nes jos turetu atrodyti irgi ne puikiai.
po beveik 8 savaičių smegenų pudrinimo amerikaškos pakėlė rankas aukštyn ( (!?) ) ir pareiškė kad negali pagaminti diskatoriaus ir paprašė atsiusti turimąjį originalą. Laikas spaudžia, todėl vistik nusprendžiau restauruoti senąjį, tuo labiau kad lietuviai garantuoja kad viską padarys kaip priklauso, o ir atsiliepimų blogų neteko girdėti. nauja epopėja prasideda ....

Neprisijungęs Gedis

  • Banned!
  • Įrašai: 13709
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Re: V8 perdarymas iš automato į mechaną
« Atsakymas #28: 2010 Lapkričio 27, 20:27:42 »
..... neklydau rašydamas kad nauja epopėja prasideda  :)  taip gavosi kad kažkokiu "paslaptingu" būdu senasis diskatorius iškeliavo į metalo laužą, tai teko užsakyti naują, 400 LTL, labai viliuosi kad finale nebus taip kaip su amerikaškom  ff
EDIT: palyginimui naujas P.S. Made in Germany, bud Made in Slovakia  :-] :-] beje atsirado ir senasis  :D



« Paskutinį kartą keitė: 2010 Gruodžio 04, 10:27:25 sukūrė Gedis »

Neprisijungęs Obščiako Vadovas

  • Banned!
  • Įrašai: 7131
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: V8 perdarymas iš automato į mechaną
« Atsakymas #29: 2010 Gruodžio 04, 15:44:55 »
Gedi, kam tau ta mechanke?

Neprisijungęs Lucifer

  • Įrašai: 4708
    • Žiūrėti profilį
Re: V8 perdarymas iš automato į mechaną
« Atsakymas #30: 2010 Gruodžio 04, 16:04:19 »
o as nesuprasciau kam tiek upgreidu ant automato :-]

Neprisijungęs gurksnis

  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 3498
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Ukmergė
Re: V8 perdarymas iš automato į mechaną
« Atsakymas #31: 2010 Gruodžio 04, 21:07:11 »
Gedi, kam tau ta mechanke?
Manyčiau šis žingsnis - tai pagrinde nenumaldomas noras dar kažką daryti, keisti, tobulinti. O kai visi ar praktiškai visi mazgai, detalės pakeista, suremontuota, atnaujinta, belieka dėžė ir variklis.

Neprisijungęs gurksnis

  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 3498
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Ukmergė
Re: V8 perdarymas iš automato į mechaną
« Atsakymas #32: 2010 Gruodžio 04, 21:18:02 »
pakeis deze, ides superchargeri... o tada ka :D
Prieš tai dar S8 250kw motorą galėtų įsūdyt.
p.s. Èysto dle sportyvnovo interesa :D :D :D

Neprisijungęs Kamuto

  • Įrašai: 2051
    • Žiūrėti profilį
Re: V8 perdarymas iš automato į mechaną
« Atsakymas #33: 2010 Gruodžio 05, 00:12:53 »
pakeis deze, ides superchargeri... o tada ka :D
Prieš tai dar S8 250kw motorą galėtų įsūdyt.
p.s. Èysto dle sportyvnovo interesa :D :D :D
na motoro kaip matome nera ;)

Neprisijungęs Gedis

  • Banned!
  • Įrašai: 13709
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
iš darbų eigos






Neprisijungęs vabalaz

  • Įrašai: 2839
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
pėdalai normaliai telpa?

Neprisijungęs Gedis

  • Banned!
  • Įrašai: 13709
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
nesupratau klausimo ... apie kurią vietą klausi ? kaip jie gali netilpti ?

Neprisijungęs vabalaz

  • Įrašai: 2839
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
nesupratau klausimo ... apie kurią vietą klausi ? kaip jie gali netilpti ?

o kurioj vietoj dar pedalai yra? :) na bent audi 100 tai visi trys pedalai netelpa, tiksliau telpa, bet būna arti vienas kito, nes tas tunelis platesnis. Tai man kai perdarinėjo, tai ir tunelį įmušė į vidų.

Neprisijungęs Gedis

  • Banned!
  • Įrašai: 13709
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
tai kad gazo pedalas lieka savo vietoje, ir jis toks pat ir taip pat tvirtinasi kaip mechankėje, o sankabos ir stabdžio taip pat prisitvirtina į originalias skyles. viskas paimta iš V8 šešiabėgės mechankės.

Neprisijungęs vabalaz

  • Įrašai: 2839
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Na va, tai man ir buvo įdomu, ar viskas tinka :)

Neprisijungęs Gedis

  • Banned!
  • Įrašai: 13709
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
bet kad man andrenas kaip tyčia 'ant žaizdos pylė'  :) , kad šimtinėje daug paprasčiau toks reikalas pasidaro, ta prasme kad su pačiu tuneliu net nereik tiek vargti, o apie pedalus net neužsiminė .....

Neprisijungęs vabalaz

  • Įrašai: 2839
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
bet kad man andrenas kaip tyčia 'ant žaizdos pylė'  :) , kad šimtinėje daug paprasčiau toks reikalas pasidaro, ta prasme kad su pačiu tuneliu net nereik tiek vargti, o apie pedalus net neužsiminė .....

na tai galima nežaist, bet tada pedalai būna labai arti vienas kito (gazo ir stabdžio). Man darė, tai viską pats mačiau. Man padarė biški grubiai, nes tą tunelį su kūju išdaužė, bet niekur skarda neplyšo, tai nekreipiu dėmesio.

Neprisijungęs Lucifer

  • Įrašai: 4708
    • Žiūrėti profilį
man teko su perdaryta V8 vaziuoti, tai tikrai labai arti gazas nuo stabdzio, bet reiktu dar Rimeikio paklaust, gal pas ji kitaip nei toj kuria as bandziau, nes pas Rimeiki lyg viskas nuo mechanines V8 sudeta ;)

Neprisijungęs siomka

  • Įrašai: 2931
    • Žiūrėti profilį
bet kad man andrenas kaip tyčia 'ant žaizdos pylė'  :) , kad šimtinėje daug paprasčiau toks reikalas pasidaro, ta prasme kad su pačiu tuneliu net nereik tiek vargti, o apie pedalus net neužsiminė .....

na tai galima nežaist, bet tada pedalai būna labai arti vienas kito (gazo ir stabdžio). Man darė, tai viską pats mačiau. Man padarė biški grubiai, nes tą tunelį su kūju išdaužė, bet niekur skarda neplyšo, tai nekreipiu dėmesio.
pas mane silkej, kai i mechanine perdare, tai sankabos pedalas buvo arti stabdzio, tai su platesniais batais sudas gaudavosi spaudinet pedalus

Neprisijungęs owas

  • Įrašai: 2952
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Sankabos pedalą įkišti į spaustuvą ir palenkti į šona.

Neprisijungęs Gedis

  • Banned!
  • Įrašai: 13709
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
na nesuprantu kaip čia taip, nes originaliai pas V8 mechaną kaip ir nėra tokios bėdos ...

Neprisijungęs andrenas

  • Įrašai: 1549
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Norėciau pamatyt kaip aliumini sankabos pedala isidėjęs i spaustuvus palenksi

Neprisijungęs Gedis

  • Banned!
  • Įrašai: 13709
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
vis tik nupirkau iš Mindės 'metalo laužą'  :)
http://www.audiklubas.com/forumas/index.php/topic,100988.msg963284.html#msg963284
beje jei kam įdomu, tai 5-tas ir 6-tas bėgiai tokie pat kaip V8-tos CBN dėžės


Neprisijungęs no one

  • Temos moderatorius
  • *
  • Įrašai: 4483
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
bet kad man andrenas kaip tyčia 'ant žaizdos pylė'  :) , kad šimtinėje daug paprasčiau toks reikalas pasidaro, ta prasme kad su pačiu tuneliu net nereik tiek vargti, o apie pedalus net neužsiminė .....

na tai galima nežaist, bet tada pedalai būna labai arti vienas kito (gazo ir stabdžio). Man darė, tai viską pats mačiau. Man padarė biški grubiai, nes tą tunelį su kūju išdaužė, bet niekur skarda neplyšo, tai nekreipiu dėmesio.
pas mane silkej, kai i mechanine perdare, tai sankabos pedalas buvo arti stabdzio, tai su platesniais batais sudas gaudavosi spaudinet pedalus
Taip yra sita problema su pedalais. Reikia visus pedalus keisti nes islenkimai skiriasi, arba galima tuneli "patiuninguoti"
Audi V8 4.2 MT 93m.  Audi coupe quattro 2.1T MT 86m. Subaru forester 2.5XT MT 04m.
4.2 servisas www.Remontocentras.lt  tel. Nr 8-37-206767 (darbo laikas 9-18val d.d.)

Neprisijungęs vabalaz

  • Įrašai: 2839
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
na nesuprantu kaip čia taip, nes originaliai pas V8 mechaną kaip ir nėra tokios bėdos ...

Tai galbūt tunelis skiriasi, kaip pvz. audi 100  :V

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
2 Atsakymai
1199 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Balandžio 25, 16:45:02
sukūrė slimshady
15 Atsakymai
2687 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Liepos 22, 07:48:28
sukūrė Rencius
10 Atsakymai
1786 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2014 Lapkričio 03, 07:35:11
sukūrė AuG3