Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Žvejyba, medžioklė  (Skaityta 416077 kartus)

Neprisijungęs romas

  • Įrašai: 1323
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Žvejyba, medžioklė
« Atsakymas #3225: 2013 Liepos 01, 11:42:16 »

Neprisijungęs romas

  • Įrašai: 1323
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Žvejyba, medžioklė
« Atsakymas #3226: 2013 Liepos 01, 17:48:44 »
Kiek mazdaug pjuvenu dedi ant dugno?
kokias 4 geras saujas, taip kad dugnas kokiais 3cm sluoksniu pasidengtu

Neprisijungęs mynia

  • Įrašai: 633
    • Žiūrėti profilį
Re: Žvejyba, medžioklė
« Atsakymas #3227: 2013 Liepos 01, 18:13:31 »
Gal butu imanoma gaut tokios rukyklos brezinuka? Siaip labai gera mintis ant saslykines uzdedama rukykla :)

Neprisijungęs lloud

  • Įrašai: 381
    • Žiūrėti profilį
Re: Žvejyba, medžioklė
« Atsakymas #3228: 2013 Liepos 01, 19:28:33 »
as biski paprasciau pasidares:) saslykine su dangciu o po apacia lentynele lauzui kurent:)

Neprisijungęs romas

  • Įrašai: 1323
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Žvejyba, medžioklė
« Atsakymas #3229: 2013 Liepos 01, 20:44:06 »
Gal butu imanoma gaut tokios rukyklos brezinuka? Siaip labai gera mintis ant saslykines uzdedama rukykla :)
anoks cia brezinukas, dejom is akies ir viskas... kadangi tevukas senas svarscikas, tai jam brezinukai nereikalingi :D bet jei rekia galiu sumatuot. bet ir kazkuriam puslapi pamenu jau karta esu rases matmenis, bet kas db vartys tuos 130 psl  :)

Neprisijungęs Aivaras77

  • Įrašai: 235
    • Žiūrėti profilį
Re: Žvejyba, medžioklė
« Atsakymas #3230: 2013 Liepos 01, 22:18:11 »
Gal kas esat dalyvave komercineje medziokleje uzsienyje, arba kituose LT krastuos ? Suku minti teciui gimtadieniui padovanot kazkokia medziokle paivairinimui, bet LT turbut viskas tas pats, idomu kaip netolimame uzsienyje, pvz Lenkijoje kokioj, mazai info nete

Neprisijungęs Arvis

  • Įrašai: 4984
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Žvejyba, medžioklė
« Atsakymas #3231: 2013 Liepos 02, 00:18:09 »
nori efekto netolimoje kaiminysteje, manau geriau nei pas belarusus nerasi... dideli misku masyvai dafiga zveriu... tik klausimas, kaip su patekimu ten... :V

Neprisijungęs mynia

  • Įrašai: 633
    • Žiūrėti profilį
Re: Žvejyba, medžioklė
« Atsakymas #3232: 2013 Liepos 02, 18:28:55 »
nori efekto netolimoje kaiminysteje, manau geriau nei pas belarusus nerasi... dideli misku masyvai dafiga zveriu... tik klausimas, kaip su patekimu ten... :V
Arvi, jokiu problemu. Pasidarai viza ir siausi atsiputes :) tik bijau daba subalamutyt kaip ten su tom medzioklem ir ginklu gabenimu. Reiktu chebros pasiteiraut :)

Neprisijungęs mynia

  • Įrašai: 633
    • Žiūrėti profilį
Re: Žvejyba, medžioklė
« Atsakymas #3233: 2013 Liepos 02, 18:31:11 »
anoks cia brezinukas, dejom is akies ir viskas... kadangi tevukas senas svarscikas, tai jam brezinukai nereikalingi :D bet jei rekia galiu sumatuot. bet ir kazkuriam puslapi pamenu jau karta esu rases matmenis, bet kas db vartys tuos 130 psl  :)
Mane domina ne ismatavimai, o pati konstrukcija. Saslykines as turiu kelias, tai noreciau virsutine dali dar pasigamint :)

Neprisijungęs Arvis

  • Įrašai: 4984
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Žvejyba, medžioklė
« Atsakymas #3234: 2013 Liepos 02, 20:17:38 »
Arvi, jokiu problemu. Pasidarai viza ir siausi atsiputes :) tik bijau daba subalamutyt kaip ten su tom medzioklem ir ginklu gabenimu. Reiktu chebros pasiteiraut :)
tai va va.. as ir kalbu apie ginklo gabenima... ar nekiltu ten problemu del to....

Neprisijungęs Aivaras77

  • Įrašai: 235
    • Žiūrėti profilį
Re: Žvejyba, medžioklė
« Atsakymas #3235: 2013 Liepos 02, 20:17:48 »
Arvi, jokiu problemu. Pasidarai viza ir siausi atsiputes :) tik bijau daba subalamutyt kaip ten su tom medzioklem ir ginklu gabenimu. Reiktu chebros pasiteiraut :)
Ir su organizavimu kazi kaip.. Matai kai yra chebra, derinas ir kartu daro tai taip, o cia vieno neissiusi, gal ir ne kokia ideja :D

Neprisijungęs Arvis

  • Įrašai: 4984
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Žvejyba, medžioklė
« Atsakymas #3236: 2013 Liepos 03, 01:26:07 »
manau kad pas juos irgi yra komercine medziokle ;) gi ir per telika rode, kaip vienas ciuvas is lietuvos vare pas juos medziot vilku is sraigtasparnio... tai kai rode irasa, apakes buvau kokio dydzio serniokai lakste...

Neprisijungęs mynia

  • Įrašai: 633
    • Žiūrėti profilį
Re: Žvejyba, medžioklė
« Atsakymas #3237: 2013 Liepos 03, 07:12:29 »
manau kad pas juos irgi yra komercine medziokle ;) gi ir per telika rode, kaip vienas ciuvas is lietuvos vare pas juos medziot vilku is sraigtasparnio... tai kai rode irasa, apakes buvau kokio dydzio serniokai lakste...
Arvi, tu gal su stumbru supainiojai :-] juokauju :) Bet ner ka noret, kai ten tokie didziuliai misku masyvai. Galu gale ten tie patys mano mineti stumbrai labai sekmingai laisvej gyvena ir dauginasi, nes jiems ten pakanka plotu. O del komerciniu medziokliu manau turetu vykti, tik klausimas kokia kaina. Nes paskutiniu metu ten kainos auga kaip ant mieliu. Pabandysiu siandien uzklaust

Neprisijungęs Obščiako Vadovas

  • Banned!
  • Įrašai: 7131
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Žvejyba, medžioklė
« Atsakymas #3238: 2013 Liepos 03, 10:25:55 »
kaip vienas ciuvas is lietuvos vare pas juos medziot vilku is sraigtasparnio...

kazkas man cia nesirisa :think:

Neprisijungęs Brutas

  • Įrašai: 8627
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Re: Žvejyba, medžioklė
« Atsakymas #3239: 2013 Liepos 03, 12:55:01 »
gal kas turit parduod REINS ar BERKLEY guminuku? PM

Neprisijungęs Arvis

  • Įrašai: 4984
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Žvejyba, medžioklė
« Atsakymas #3240: 2013 Liepos 03, 15:47:35 »
kazkas man cia nesirisa :think:
o kas cia nesirisa? bandziau ieskot, bet nerandu tos laidos...

Neprisijungęs Obščiako Vadovas

  • Banned!
  • Įrašai: 7131
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Žvejyba, medžioklė
« Atsakymas #3241: 2013 Liepos 03, 15:51:25 »
bet kokia medziokle is judanciu transporto priemoniu yra draudziama, net is valties nenuleidus inkaro. o vilku medziokle is sraigtasparnio, skamba  kiek keistai ir tau jau ne medziokle o zudymas. nemanau, kad kazkuri laida, tai rode kaip medziokle....

Neprisijungęs Arvis

  • Įrašai: 4984
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Žvejyba, medžioklė
« Atsakymas #3242: 2013 Liepos 03, 17:09:46 »
bet kokia medziokle is judanciu transporto priemoniu yra draudziama, net is valties nenuleidus inkaro. o vilku medziokle is sraigtasparnio, skamba  kiek keistai ir tau jau ne medziokle o zudymas. nemanau, kad kazkuri laida, tai rode kaip medziokle....
nu as sakau ka maciau... leidziama tokiu budu berods tik vilkus medziot is sraigtasparnio, kitu zveriu ne...

Neprisijungęs Obščiako Vadovas

  • Banned!
  • Įrašai: 7131
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Žvejyba, medžioklė
« Atsakymas #3243: 2013 Liepos 03, 17:24:05 »
na nezinau kitu saliu istatymu

Neprisijungęs mynia

  • Įrašai: 633
    • Žiūrėti profilį
Re: Žvejyba, medžioklė
« Atsakymas #3244: 2013 Liepos 03, 19:06:40 »
Siaip kazka esu ir as mates, tik man rods kad tas veiksmas buvo kazkur tolimoj rusijoj

Neprisijungęs Arvis

  • Įrašai: 4984
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Žvejyba, medžioklė
« Atsakymas #3245: 2013 Liepos 03, 23:30:34 »
na dar paskui ieskojau ir neradau jokio video... bet tikrai pamenu, kad vaizdas nerealus, kai varo kiaule nesveiko dydzio su jau ugtelejausiais kucais per miska pasibaidziusi nuo sraigtasparnio garso..
o tas ciuvas tikrai vare i belarusija, kazkaip uzfiksavau tai, kad pasonej cia viskas dejosi..

Neprisijungęs romas

  • Įrašai: 1323
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Žvejyba, medžioklė
« Atsakymas #3246: 2013 Liepos 04, 12:59:53 »
Siaip kazka esu ir as mates, tik man rods kad tas veiksmas buvo kazkur tolimoj rusijoj
kanors dar konkreciau papasakok :-]

Neprisijungęs Obščiako Vadovas

  • Banned!
  • Įrašai: 7131
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas

Neprisijungęs mynia

  • Įrašai: 633
    • Žiūrėti profilį
« Paskutinį kartą keitė: 2013 Liepos 04, 18:28:39 sukūrė mynia »

Neprisijungęs mynia

  • Įrašai: 633
    • Žiūrėti profilį
Re: Žvejyba, medžioklė
« Atsakymas #3249: 2013 Liepos 04, 18:33:37 »
nu as sakau ka maciau... leidziama tokiu budu berods tik vilkus medziot is sraigtasparnio, kitu zveriu ne...
Arvydai, ne sita kartais matei
Охота в Чернобыле с вертолета на дикого кабана