Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Žvejyba, medžioklė  (Skaityta 416311 kartus)

Neprisijungęs Obščiako Vadovas

  • Banned!
  • Įrašai: 7131
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Žvejyba, medžioklė
« Atsakymas #2525: 2012 Sausio 19, 11:52:30 »
tai tada gal kalimatoriu geriau, bet man tai be nieko geriausiai

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34007
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: Žvejyba, medžioklė
« Atsakymas #2526: 2012 Sausio 19, 11:53:23 »
be nieko geriausiai

Sutinku. Nereikalingas žaislas atrodo.

Neprisijungęs Arvis

  • Įrašai: 4984
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Žvejyba, medžioklė
« Atsakymas #2527: 2012 Sausio 19, 12:09:05 »
na jei niekas nesuknis planu, po savaitgalio parasysiu atsiliepimus...

Neprisijungęs Sintetic

  • Įrašai: 2712
    • Žiūrėti profilį
Re: Žvejyba, medžioklė
« Atsakymas #2528: 2012 Sausio 19, 21:49:54 »
realiai tas daigtas panasiai kaip ir kalimatoriuis, pasmus senis toks kur jau neprimato buvo uzsideje skalimatoriu sake nepagaunu, uzsidejo toki nzn ziurejau as balvonas didelis ant plankes ir tiek, tik nzn ar jis nakti sviecia nes kiek ziurejau diena buvo tai sviete. jeinakti sviecia tai dar puse velnio ant kokiu bebru pasedet ant lygaus uzsidejus o siaip nereikalingas daigtas manau cia kaip sako geriems nereikia blogiems nepades.
nuvariau sestad prie boksto po zuikines, sernai viska supirdoline-pripyliau, nulekiau pirmadieni po darbo nubaiziau sernus, vel viskas suesta-pripyliau ir kukuruzu ir cukriniu ir kvieciu, nu galvoju pagaliau eina normaliai reik varyt sest, nuvariau vakar-treciad, prasedejau 3 val nieko.. stirnele viena atejo druskos palaize paede ir nuejo, o sniiiigooo pavirtau i seni besmegeni, sedziu ir galvoju iseitu tai saut ar ne nes garantuotai vamzdi kokia snaige sedi, paskui islipes nuejau paziuret sernai taip ir nebuve nuo pirmadienio... ir kuj suprasi daba. nevaziuosiu iki sekmadienio varymines...

Neprisijungęs Tomaziux

  • Įrašai: 1516
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Žvejyba, medžioklė
« Atsakymas #2529: 2012 Sausio 19, 22:22:21 »
As ir vakar buvau nuvaziaves i serykla o ten nepaliesta nieko,kaip sekmadieni pripyliau taip ir yra! Reiks ryt vakarop nuvaziuot! Pas mus sestadieni varymines tai nemedzioja niekas dabar (!?)

Neprisijungęs Obščiako Vadovas

  • Banned!
  • Įrašai: 7131
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Žvejyba, medžioklė
« Atsakymas #2530: 2012 Sausio 20, 09:57:54 »
seryklose retai uzsuka, pas mane kuliokai trinasi prie seryklu, tai pabaksnoja biski ir viskas, neknisa net normlaiai, net lovio su kukuruzasi atsidengt tingi  :E

Neprisijungęs Tomaziux

  • Įrašai: 1516
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Žvejyba, medžioklė
« Atsakymas #2531: 2012 Sausio 21, 22:23:07 »
Sveiki! Na siandien medziokle pavyko su kaupu. Sumedziojom 6 sernus ir viena kiski. Is 6 sernu 2 sumedzioti mano (aa) Pirmas kartas kai teko du sernus sumedziot. Foto imesiu veliau nes siuo metu neturiu galimybes :V

Neprisijungęs Er1kas

  • Įrašai: 560
    • Žiūrėti profilį
Re: Žvejyba, medžioklė
« Atsakymas #2532: 2012 Sausio 22, 16:56:52 »
nu kaip rybokam kituose Lietuvos krastuose sekasi? kedainiu rajone ledas labai rizikikngas, vakar murktelejau  :[ atsoko fantazija zvejot  :-]

Neprisijungęs Tomaziux

  • Įrašai: 1516
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto

Neprisijungęs Toyfriend

  • Įrašai: 215
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: Žvejyba, medžioklė
« Atsakymas #2534: 2012 Sausio 22, 21:29:39 »
Ledas jau tvirtas!!!!  (aa)

Neprisijungęs Myntis

  • Įrašai: 345
    • Žiūrėti profilį
Re: Žvejyba, medžioklė
« Atsakymas #2535: 2012 Sausio 22, 23:01:13 »
Kur?  (v) (aa)

Neprisijungęs Obščiako Vadovas

  • Banned!
  • Įrašai: 7131
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Žvejyba, medžioklė
« Atsakymas #2536: 2012 Sausio 23, 09:17:40 »
Vakar dienos laimikis :) http://imageshack.us/photo/my-images/193/dsc00108bs.jpg/

jeeeee siemetukai kokie. spaudziu desine. mes si savaitgali irgi kelis kucus suganem. tiesa, uzmatyti du briedziai - vienas vis dar (o gal jau) raguotas  :V

Neprisijungęs Sintetic

  • Įrašai: 2712
    • Žiūrėti profilį
Re: Žvejyba, medžioklė
« Atsakymas #2537: 2012 Sausio 23, 13:37:01 »
Vakar dienos laimikis :) http://imageshack.us/photo/my-images/193/dsc00108bs.jpg/

jeeeee siemetukai kokie. spaudziu desine. mes si savaitgali irgi kelis kucus suganem. tiesa, uzmatyti du briedziai - vienas vis dar (o gal jau) raguotas  :V
prisidedu ir as prie sveikinimu, saunus kucai


As taip pat vakar buvau, susirinkom 9 medziotojai ir 3 varovai, 4 sunys,
rikiuojames ant linijos, skersai linija nuvirte du medziai vienas nuo kito per koki 2 metrus, apsnigti, gaunasi toks kaip tunelis is vieno kvartalo i kita. Bet apie tuos medzius nieko nepagalvojam... zodziua s tsoviu vienoje puseje medziu, kolega kitoje pasigirsta sunu lojimas sernai arteja link musu, matau susmezuoja sernas ties tais medziais isvirtusiais, isgirstu kolegos suvi kuri stovi uz tu gulinciu medziu atsisuku i kita puse ten siumetis risnoja bet per tankius tankius krumelius, nusitaikau bet... tas pradeda begt, pavedu ir dar viena karta spaudziu, 8mm grankulkes sutinka kliuti... medi... kucas gales dar paugeti.. paseku pedsakais gera gala, beges suoliais kraujo nei laso, veliau prisijunge prie bandos.
baigiasi varymas kolega kur saude anoje isvirtusiu medziu puseje viena kuca pagulde. ateina varovai sako kur kiti sernai? niekas nieko nemate... tik as viena ir kolega kur sumedziojo.. ir tada isaiskeja kad jei sekminga isnese kailius tarp tu nuvirtusiu medziu..
kitas varymas, stoviu ant kelmo pries akis didelis kirtimas plikas daug matau, tikiuosi sernu, dedu 8 mm ir kulka. pamatau beganti zuiki... pavedu ir spaudziu, puku pakyla i pusantro metro i virsu.. is atatrankos suprantu kad sumaisiau vamdzius, ir i zuikuti palaidau kulka.. bijau net eit paziuret.. zuikutis gaves per stuburo virsu, viskas gerai pasirodo, valgomas :) klaida bet kaip sako geriau stambesni negu per smulkus, neatsoks.
taiva mano tokia diena,,, kai prasauni serna is gan normalios pozicijos o sumedzioji zuiki beganti su kulka... buna
bendroj sumoj tas vienas siumetis, 2 zuikuciai ir lapinas.


Neprisijungęs Tomaziux

  • Įrašai: 1516
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Žvejyba, medžioklė
« Atsakymas #2538: 2012 Sausio 23, 14:05:04 »
Aciu uz sveikinimus :) Sveikinu ir tave su tokiu puikiu suviu (h)

Neprisijungęs Arvis

  • Įrašai: 4984
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Žvejyba, medžioklė
« Atsakymas #2539: 2012 Sausio 23, 14:18:42 »
as taip pat spaudziu desine ;) musu sios medziokles rezultatyvumas ko ne 0. viena rudoji... isbandziau ta klijuojama daikta vietoj muskes, tai ka as zinau... siaip patogiau susivest... nes tiesiai i rankas buvo atbege 5 stirnos, tai ant visu mintyse po kryzeli padejau :)

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34007
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: Žvejyba, medžioklė
« Atsakymas #2540: 2012 Sausio 23, 14:26:01 »
Nupirkau šiandien naują milkaškę. Gal kas kokią optiką nebrangią turit? Ant lapių bus pats tas :)

Neprisijungęs MantasJM

  • Įrašai: 406
    • Žiūrėti profilį
Re: Žvejyba, medžioklė
« Atsakymas #2541: 2012 Sausio 23, 14:54:18 »
kai jus ziaurus...

Neprisijungęs Tomaziux

  • Įrašai: 1516
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Žvejyba, medžioklė
« Atsakymas #2542: 2012 Sausio 23, 14:55:08 »
Kodel mes ziaurus??? ?!?

Neprisijungęs Sintetic

  • Įrašai: 2712
    • Žiūrėti profilį
Re: Žvejyba, medžioklė
« Atsakymas #2543: 2012 Sausio 23, 15:01:09 »
Nupirkau šiandien naują milkaškę. Gal kas kokią optiką nebrangią turit? Ant lapių bus pats tas :)
bus rudosiom garo :) as ir nekantrauju kada ant ruduju savo naujaji isbandysiu.

Neprisijungęs Arvis

  • Įrašai: 4984
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Žvejyba, medžioklė
« Atsakymas #2544: 2012 Sausio 23, 15:08:57 »
blem nzn kaip pas jumi, bet pas mus, tai ruduju sumazeje labai smarkiai... sestadieni per medziokle nemaciau nei vienos, paskui gryztant namo per kokius 30km pamaciau tik viena rude... vakar vaziuojant i kauna irgi tik viena temaciau... kazkaip mazokai.
Efka, kiek uz melkaske palikai?

Neprisijungęs Tomaziux

  • Įrašai: 1516
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Žvejyba, medžioklė
« Atsakymas #2545: 2012 Sausio 23, 15:12:13 »
Na zinokit ir pas mus galima sakyt kad nebera ju! Jau kiek vaziuoju medziot ar i seryklas tai tik dvi lapes maciau :V Ir man labai idomu Evaldai koki pirkai ir kiek palikai?

Neprisijungęs Sintetic

  • Įrašai: 2712
    • Žiūrėti profilį
Re: Žvejyba, medžioklė
« Atsakymas #2546: 2012 Sausio 23, 15:28:37 »
reikia tik dziaugtis kad ruduju mazai, per ruja, ju pasimato kiek istikro yra :)

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34007
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: Žvejyba, medžioklė
« Atsakymas #2547: 2012 Sausio 23, 16:11:35 »
Na zinokit ir pas mus galima sakyt kad nebera ju! Jau kiek vaziuoju medziot ar i seryklas tai tik dvi lapes maciau :V Ir man labai idomu Evaldai koki pirkai ir kiek palikai?

Pirkau iš tokio senuko, jau kokius penkis metus zulinau, kad parduotų. Visa sutepta orginaliai, supakuota dar ruskio laikais į kažkokį popierių įdomų. 300lt. Manau normaliai. Nebėr sveikatos žmogui, tai pardavė, sako vistiek jau nebeis su ja niekur.

Neprisijungęs Obščiako Vadovas

  • Banned!
  • Įrašai: 7131
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Žvejyba, medžioklė
« Atsakymas #2548: 2012 Sausio 23, 16:12:49 »
lapiu ir janotu tai tikrai pamazejo. Evka rodyk saunyka nauja

Neprisijungęs Obščiako Vadovas

  • Banned!
  • Įrašai: 7131
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Žvejyba, medžioklė
« Atsakymas #2549: 2012 Sausio 23, 16:13:16 »
Na zinokit ir pas mus galima sakyt kad nebera ju! Jau kiek vaziuoju medziot ar i seryklas tai tik dvi lapes maciau :V Ir man labai idomu Evaldai koki pirkai ir kiek palikai?

Pirkau iš tokio senuko, jau kokius penkis metus zulinau, kad parduotų. Visa sutepta orginaliai, supakuota dar ruskio laikais į kažkokį popierių įdomų. 300lt. Manau normaliai. Nebėr sveikatos žmogui, tai pardavė, sako vistiek jau nebeis su ja niekur.
Tai tozas?