Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Statyba  (Skaityta 367061 kartus)

Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Statyba
« Atsakymas #2775: 2015 Rugsėjo 09, 21:07:58 »
Užsuksiu ir aš klausimą.
Šildau namą po truputį. Armavimas uždėtas su KNAUF mišiniu. Reikia 1 sluoksnio mišinio, ar dviejų? Nes vietomis matosi tinklas, vieni sako kad pofik tas tinklas, kiti sako būtinai tepk dar vieną sluoksnį.
Dekoras CAPAROL, na kiek visi sako - kad gruntas būtinas, nes su svetimais gamintojais galima prisižaisti, buvę kad dėmėm išmėto dekorą... :think:

Neprisijungęs Tomaziux

  • Įrašai: 1516
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Statyba
« Atsakymas #2776: 2015 Rugsėjo 09, 21:34:29 »
Reikia dvieju sluoksniu ir butinai gruntuoti ;)

Neprisijungęs T-max

  • Įrašai: 1714
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Re: Statyba
« Atsakymas #2777: 2015 Rugsėjo 09, 21:47:22 »
Montuoju LED juostas pagrinde V-TAC ir GTV 14,4W tiek i lubas,tiek po spintelem.Kazkokio skirtumo tarp ju nematau,tik kiekviena serija gali vis kitaip sviesti,reikia tureti ta galvoj jei reikia durti is skirtingu ripku.Toliau,ta deklaruojama galia nifiga neatitinka to ka parasyta,kartais metras gaunasi 4W,kartais 9W,ir niekada dar nebuvo,kad imtu daugiau nei 10W DC.Todel su trafais neaisku kaip kas,tikslumo jokio,prekybininkai irgi negali paaiskint kodel taip yra.Pvz suklota 15m. 14,4W/m juostos,uzkurus,matau DC pusej 5A srove,5*12(V)=60W 60(W)/15(m)=4W/m,o ant pakuotes 14.4W :)

Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Statyba
« Atsakymas #2778: 2015 Rugsėjo 09, 22:47:37 »
Reikia dvieju sluoksniu ir butinai gruntuoti ;)
Supratau - ryt žinau ką veiksiu :D

Neprisijungęs ::: Marius :::

  • Aš ne pikta menantis - aš pikta užsirašantis.
  • Įrašai: 4449
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Statyba
« Atsakymas #2779: 2015 Rugsėjo 10, 16:24:04 »
Montuoju LED juostas pagrinde V-TAC ir GTV 14,4W tiek i lubas,tiek po spintelem.Kazkokio skirtumo tarp ju nematau,tik kiekviena serija gali vis kitaip sviesti,reikia tureti ta galvoj jei reikia durti is skirtingu ripku.Toliau,ta deklaruojama galia nifiga neatitinka to ka parasyta,kartais metras gaunasi 4W,kartais 9W,ir niekada dar nebuvo,kad imtu daugiau nei 10W DC.Todel su trafais neaisku kaip kas,tikslumo jokio,prekybininkai irgi negali paaiskint kodel taip yra.Pvz suklota 15m. 14,4W/m juostos,uzkurus,matau DC pusej 5A srove,5*12(V)=60W 60(W)/15(m)=4W/m,o ant pakuotes 14.4W :)
O džiugu matyti, jog yra kas susidūrę su šiais reikalais.
Pagal rekomendacijas esu pasiskaičiavęs kad 18,36m2 patalpai reikia apie 6000-6100LM. Taip ir žiūriu LED juosteles ne 12v o 24v (vėlgi, pagal patarimus internete):
Citata
Gavusi reikiamą amperų kiekį srovės juostelė, dirbanti 24V įtampa, švies ryškiau su to paties galingumo elektros transformatoriumi. Tai ypač aktualu, kai daromi perimetriniai apvedimai ir instaliuojama daug metrų. 12 V juosta, ilgesnė nei 5 metrų ir didesnio galingumo, gali šviesti dvigubai blankiau nei pajungus 1 metrą tos pačios juostelės.
http://lt.lt.allconstructions.com/portal/categories/458/1/0/1/article/17532/led-apsvietimas-svetaineje

viso turiu 3 zonas, kurioje galiu pratempti juostelę skersai patalpos ( ~2m + ~2m + ~3m, viso apie 7m, gal kiek ir daugiau) taip tolygiai išdėliojant. Vadinasi LED pajėgumo tikiuosi 900Lm/m, dedant viengubą profilį, arba atitinkamo galingumo dvigubinant, ar netgi trigubinant profilį LED juostelei. Bet čia dar skaičiuosiu kas gaunasi tiek dėl kainos (profilių, LED juostelių) tiek dėl estetikos.

Norėčiau turėti galimybę atjungti arba sumažinti intensyvumą kiekvienoje zonoje atskirai, bet apie tai vėliau....

Dabar dar vienas klausimas, apšviečiamai patalpai reikės dviejų jungikliu, (yra du įėjimai) tiksliau naudosiu perjungiklius prie kiekvienų durų (impulsinė rėlė žinoma pažangiau, tačiau šiuo atveju nepalanku, o tokiai pažangai namo valdytojas dar morališkai nepasirengęs, ir išdės mane į šuns dienas, jei kas nutiks ir teks tupėt prie žvakių).

kryžminio perjungėjo nebus, neradau greituoju būdu tikslesnio piešinio, maždaug taip, du jungikliai nuosekliai, o vietoj "LEMPA" transformatorius.

Šiuo būdu jungiant man aišku tik kaip įjungti/išjungti transformatorių, nuo kurio jungiasi visos LED juostelės...

Bet yra užgaida ir privalumas - galimybė valdyti atskirai kiekvieną iš 3 zonų:
  • atjungti,
  • reguliuoti intensyvumą,
  • galbūt netgi spalvą, (ką randu kai kurių aprašymuose, t.y. vienspalvių baltos spalvos temperatūrą).


Daugiakanaliai LED dimmeriai/kontroleriai rečiau Lietuvoj randami, ir kainuoja kaip trys vieno kanalo (kartais ir brangiau), tačiau nesinori ir su trimis pulteliais ropinėti po kambarį kol kiekvieną sureguoliuoti. Android/IOS valdomos sistemos irgi dar nepakeliui, yra vyresnio amžiau žmonių kurie neturi tapšnoklių. Ką dar galima? Paprastai, aiškiai, nesudėtingai...

Kas turi patirties su LED dimmeriais, turėsiu ir daugiau klausimų, dėl jų veikimo principo...
Nes įtariu, kad man tiktų RGB valdiklis, nes ten kaip tik 3 output... nors žinoma galiu ir klįsti....

« Paskutinį kartą keitė: 2015 Rugsėjo 10, 16:48:45 sukūrė ::: Marius ::: »

Neprisijungęs T-max

  • Įrašai: 1714
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Re: Statyba
« Atsakymas #2780: 2015 Rugsėjo 10, 21:02:11 »
Cia gal bandysi pagrindini apsvietima is LEDu sukonstruoti? bus atviros juostos,ar kisama i visokius uzkaborius? jei kisamas,tai kaip pagrindinis apsvietimas jis nepatemps.Mano praktikoj uzkisami,todel ten dimeriai nereikalingi,nes ir taip tos sviesos nekazkas lieka,RGB isvis gavno sviesos atzvilgiu.

Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Statyba
« Atsakymas #2781: 2015 Rugsėjo 12, 21:36:33 »
Pabandžiau praktiką su dekoro tinku ant kelių kvadratų sienos (malkinė), tai kaži ar jaučiuosi atkandęs sistemą :-] Nors kaip ir lengva, bet kai padarysiu ~80kv siena - bus baisu pažiūrėt :-]

Gal taip būtų paprasčiau ir vienodžiau žmogui be patirties :think: tik tokių pirkt nesu matęs (H-)

Video:

Neprisijungęs concorde

  • Įrašai: 511
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Statyba
« Atsakymas #2782: 2015 Rugsėjo 12, 23:16:31 »
http://www.blastgroup.lt/?lt=1328874616 gal sitie tures ,puslapio apacioj yra toks purkstuvas

Neprisijungęs vidas78

  • Įrašai: 49
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: Statyba
« Atsakymas #2783: 2015 Rugsėjo 13, 11:08:41 »
Supratau - ryt žinau ką veiksiu :D
Tai su polistirolo klijavimu kaip ir baigta? Ar kaip?
P.s. domiuosi,gal jau greitai polistirolo pjaustykle atliks paciam.... :D

Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Statyba
« Atsakymas #2784: 2015 Rugsėjo 13, 14:29:49 »
Klijavimo dar liko, tačiau manau per šias +- 2 savaitęs šią temą būsiu tikrai baigęs, nes atims pastolius, tad teks skubinti  :-]
Čia kaip visad... mėnesiais stovėjo - bimbinėjau, o dabar akis išdegęs  :-]

Pirmą sieną baigiau, pirmas blynas iškeptas.
O su purškimu pasak meistrų - labai atsargiai.... lygiai užpurkšti tekstūrą ne visi meistrai sugeba, ką kalbėti apie tokius kaip aš - kurie visai be patirties tai daro  :-]

Terliop terpiop ir nuterliota  :bedantis:
www.youtube.com/watch?v=ZJr8hk3emos
« Paskutinį kartą keitė: 2015 Rugsėjo 13, 17:45:52 sukūrė Bajoras »

Neprisijungęs ::: Marius :::

  • Aš ne pikta menantis - aš pikta užsirašantis.
  • Įrašai: 4449
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Statyba
« Atsakymas #2785: 2015 Rugsėjo 14, 10:55:41 »
Cia gal bandysi pagrindini apsvietima is LEDu sukonstruoti? bus atviros juostos,ar kisama i visokius uzkaborius? jei kisamas,tai kaip pagrindinis apsvietimas jis nepatemps.Mano praktikoj uzkisami,todel ten dimeriai nereikalingi,nes ir taip tos sviesos nekazkas lieka,RGB isvis gavno sviesos atzvilgiu.

tikrai ne paslėptą.
Pagrindiniam apšvietimui, atvirą, nebent tik į aliuminio profilius (įleidžiamus) ir su skaidriu dangteliu uždengtus.

 Pagal deklaruojamus tam tikrų modelių liumenus metre panašu, jog įmanoma apšviesti patalpą juostelėmis :)

Neprisijungęs Ūkvedys

  • Įrašai: 619
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Statyba
« Atsakymas #2786: 2015 Rugsėjo 14, 13:07:20 »
Klijavimo dar liko, tačiau manau per šias +- 2 savaitęs šią temą būsiu tikrai baigęs, nes atims pastolius, tad teks skubinti  :-]
Čia kaip visad... mėnesiais stovėjo - bimbinėjau, o dabar akis išdegęs  :-]

Pirmą sieną baigiau, pirmas blynas iškeptas.
O su purškimu pasak meistrų - labai atsargiai.... lygiai užpurkšti tekstūrą ne visi meistrai sugeba, ką kalbėti apie tokius kaip aš - kurie visai be patirties tai daro  :-]

Terliop terpiop ir nuterliota  :bedantis:
www.youtube.com/watch?v=ZJr8hk3emos
O sveikinimai (y)(čia dėl žmonos) :)

Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Statyba
« Atsakymas #2787: 2015 Rugsėjo 14, 13:54:15 »
:-] :-] dėkui...
Nelabai kas ir žino viešumoj :D Neapgalvota foto papuolė :D

Neprisijungęs gurksnis

  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 3498
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Ukmergė
Re: Statyba
« Atsakymas #2788: 2015 Rugsėjo 14, 16:00:32 »
:-] :-] dėkui...
Nelabai kas ir žino viešumoj :D Neapgalvota foto papuolė :D
Man ir iškart krito į akį, bet nepuoliau garsiai šūkauti :)
Šaunu, bus talkininkas/-ė prie ūkio (y)

Neprisijungęs zu

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 5336
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Re: Statyba
« Atsakymas #2789: 2015 Rugsėjo 14, 20:22:26 »
Sveikinimai Bajorui (h)

Neprisijungęs pamises del 0000

  • Įrašai: 865
    • Žiūrėti profilį
Re: Statyba
« Atsakymas #2790: 2015 Rugsėjo 14, 20:24:52 »
sveikinimai,kaip matau palangiu truksta skardiniu?

Neprisijungęs V-Power

  • Įrašai: 150
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Statyba
« Atsakymas #2791: 2015 Rugsėjo 15, 21:45:24 »
tikrai ne paslėptą.
Bet tai tikslas patalpą tik apšviest, ar gerai apšviest? Man asmeniškai, ir tikrai aš ne vienas toks - LED apšvietimas patalpose, kur dirbama ar tiesiog 'gyvenama' - didžiausias . Šviesa nesmagi, nejauki.. Neina to paaiškint, reik pajust. Aišku, kai kuriems pofik, bet vis vien įvertink, kad liumenai - tai tik vienas iš krūvos šviesos parametrų, ir tikrai ne svarbiausias.

Neprisijungęs Tom4s

  • Įrašai: 6846
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Statyba
« Atsakymas #2792: 2015 Rugsėjo 15, 21:59:10 »
Bet tai tikslas patalpą tik apšviest, ar gerai apšviest? Man asmeniškai, ir tikrai aš ne vienas toks - LED apšvietimas patalpose, kur dirbama ar tiesiog 'gyvenama' - didžiausias . Šviesa nesmagi, nejauki.. Neina to paaiškint, reik pajust. Aišku, kai kuriems pofik, bet vis vien įvertink, kad liumenai - tai tik vienas iš krūvos šviesos parametrų, ir tikrai ne svarbiausias.
pas mane visur tik led, nematau nieko blogo (-) ant lempučių nereikia taupyti ir nematysi skirtumo nuo paprastų kaitrinių ;)

Neprisijungęs vabalaz

  • Įrašai: 2839
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Statyba
« Atsakymas #2793: 2015 Rugsėjo 15, 22:15:04 »
užmačiau straipsnį. Žmogelis, pasidaręs remontus, gali būt, kad neprastai susimokės ff

http://www.delfi.lt/verslas/nekilnojamas-turtas/kraupus-gyvenimas-daugiabutyje-naktimis-girdi-kaip-skyla-sienos.d?id=69001650

Neprisijungęs Zaudi

  • Įrašai: 4774
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Re: Statyba
« Atsakymas #2794: 2015 Rugsėjo 15, 22:17:28 »
Kazin kaip geriau pigiau pasidaryti garazu masyve standartinem garaze vidaus apdaila.dabar yra visokiu plytu baltu raudonu geltonu ismuryta.mastau tinkuoti,bet vel darbo nemazai plius dazai ir gausis nemazai islaidu.plastikinem daililentem gal paprasciau ir lengviau.osb gal visai neblogai butu arba dar ta plienine apdaila?gal kas daresi kad ko minimaliai isleisti ir nesumazinti perdaug erdves

Neprisijungęs T-max

  • Įrašai: 1714
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Re: Statyba
« Atsakymas #2795: 2015 Rugsėjo 15, 22:22:50 »
As pagrindinaim apsvietimui dedu LED paneles,juosteles kaip pagrindiniam tik biuruose esu mates,sviecia neblogai,tik jau reik dizaina suderint.Va pvz kas del taskiniu lediniu lempuciu su GU10 patronu,tai sviesdamos jos mirga,plika akim nesimato,bet nufilmavus berods 60 kadru/s greiciu islindo sitas negerumas,reiks ir led juosteles kada pafilmuot,nes kaikurios led paneles ir yra viduj is led juostu padarytos.

Neprisijungęs T-max

  • Įrašai: 1714
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Re: Statyba
« Atsakymas #2796: 2015 Rugsėjo 15, 22:24:39 »
tinkuociau cementiniu,kalkiniu (tik ne gipsiniu jei nesildomas garazas),kad ir tep-lep,vistiek man geriau nei kazkokios dangos,kaip plastikas ar osb.

Neprisijungęs Zaudi

  • Įrašai: 4774
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Re: Statyba
« Atsakymas #2797: 2015 Rugsėjo 15, 22:29:42 »
Nu va mastau senukuose maisas apie 3€ sienu gaunasi apie 50kv kokiu 10min maisu reiks jauciu.lygumas dzin svarbu kad vientinsa siena.na su osb maciau visai neblogai.dar viena buvau uzmates su ta skardine(ar plienine kaip ten jibskaitosi)apdaila kur is lauko apkala ir visai neblogai.plastiko nelabai norisi,cia labiau kaip paliginimuihttps://youtu.be/WV9c0pBH5dM

Neprisijungęs ffee

  • Įrašai: 1149
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Statyba
« Atsakymas #2798: 2015 Spalio 07, 09:17:56 »
Kaip sujungti kamina be virinimo? Ar imanoma? Reikia greitai, nes jau salta :))) Vamzdis ~85-90mm, reiktu 2 90* alkuniu (L raide padaryt, kad kamina pro siena iskist). Gal paprasciau daryt butu is ventiliacinio vamzdzio? Daznai nekurensiu (iki sio pavasario siltu dienu, paskiau darysis normalus), tai kaip ir nesvarbu kad ilgai nelaiko, svarbiau kad smalkem nenusinuodyt.
Arba - kas Kaune paskolintu svarke? :D Mig'as butu jega, bet jei ne mini aparatas - nepritampysi juk, tai manau uztektu ir taskinio.

Neprisijungęs concorde

  • Įrašai: 511
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Statyba
« Atsakymas #2799: 2015 Spalio 07, 23:01:42 »
Ventiliacinis tau pradegs po poros kurenimu,gali pirkt nerzaveikine gofra is senuku ,ta ilgiau laiko nei ventiliacinis vamzdis ,o geriausiai nuvaziuok i siaures garazus ,ten Romka toks lanksto viska ka tik nori ,nebrangiai ir kas svarbiausia ne is maistines nerzaveikos.