Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Statyba  (Skaityta 535602 kartus)

Neprisijungęs zmogus999

  • Įrašai: 226
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Statyba
« Atsakymas #2200: 2014 Liepos 28, 18:48:19 »
hebram ka rekomenduotumet betono dazymui? tiksliau betoniniu grindu dazymui, kad lengviau nusisluotu/nusiplautu poto... aisku biudzetinis variantas, nes cia kai ppo ir garazo grindims reikalinga :)
o nepigiau nuslifuot? Gote issinuomoti aparata arba kas tuo uzsiima ir kuo puikiausias variantas.Lygios net blyzga