hebram ka rekomenduotumet betono dazymui? tiksliau betoniniu grindu dazymui, kad lengviau nusisluotu/nusiplautu poto... aisku biudzetinis variantas, nes cia kai ppo ir garazo grindims reikalinga 
o nepigiau nuslifuot? Gote issinuomoti aparata arba kas tuo uzsiima ir kuo puikiausias variantas.Lygios net blyzga