Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Slidės snieglentės ir visa kita atributika susijusi su slidinėjimu.  (Skaityta 57462 kartus)

Neprisijungęs svolacius

  • Įrašai: 1582
    • Žiūrėti profilį
Tai va reik man patarmo apie slides.kur butu galima susirasti dėvėtas slides ir nebrangias su visais batais? Ir i ka reik atkreipti dėmesi jas perkant? kaip zinoti kad pvz apkaustai yra ger.nes slidese matau vennteli dalyka kuris galetu sugesti kaskaip.tai kap atpazint kad ie geri? ir ar betkokie slidininko batai tnka betkokiem apkaustam? cia apie kalnu slides eitu kalba.

Neprisijungęs romas

  • Įrašai: 1323
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
rietavo turguje tarp sendaikciu daznai matydavau jog yra

Neprisijungęs svolacius

  • Įrašai: 1582
    • Žiūrėti profilį
as irgi pagalvojau apie ta turgu.ten visokio hlamo yra tai slidziu manau irgi apsitaiko.tik taip nezinant i ka ziureti perkant nesinori ten vaziuoti ir parsivesti tas slides parsivesti kurios paskui pasirodys kad tik i peciu tinkamos.

Neprisijungęs Veil

  • Įrašai: 2187
    • Žiūrėti profilį
www.skelbiu.lt yra tikrai nemazai kas perpardavineja. Uz 450-600 gali paimt slides batus ir lazdas naudotas, tikrai neblogo stovio ir neprasciausio modelio, jei kokius 700 skiriant tai isvis ...
As nuo sios ziemos atsistojau ant snieglentes, ir jau laikaus, leidziuos nuo kalno su posukiais ir tt, manau visai nelogai kaip vazinejus dar tik kokias 5val. O siaip per velai susidomejai, po sios ziemos kitiem metam ieskokis ko nors ;) pigiai paimtum.

Neprisijungęs svolacius

  • Įrašai: 1582
    • Žiūrėti profilį
nu supratau.seip ziani kad tos ziemos musu tokios kad kai nera sniego tai ir negalvoi.kai o atsiranda paskui ner kaip nusipirkti r panasei.jau perziurejau visa ta skelbiu.tik va man dar domui tai kaip tie bata tinka visiems apkaustams ar ne? nes u ismeru tai visokiu buna.tai ir apkausta turetu buti vieni didesni kiti mazesni.ar jie reguliuojasi?

Neprisijungęs Veil

  • Įrašai: 2187
    • Žiūrėti profilį
kas daug ko turi parduot, tikrai patars ir paaiskins. Bent Vln kiek teko susidurt tai tikrai, kad ir nieko neperki, paaiskina, pasako kas blogiau ar geriau.

Neprisijungęs Karolis080

  • Įrašai: 5466
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Gal yra slidinejanciu kalnu,plastikinem slidem ?
« Paskutinį kartą keitė: 2010 Sausio 24, 19:47:20 sukūrė Houmeris »

Neprisijungęs Veil

  • Įrašai: 2187
    • Žiūrėti profilį
Gal yra slidinejanciu kalnu,plastikinem slidem ?

Sintetic, bent kiek zinau;)

Neprisijungęs Egiux

  • Įrašai: 763
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Kaip tik šį savaitgalį liepkalnyje su snieglente mokiausi čiuožt, nusisamdėm instruktorių, tai per 2 valandas pastatė ant kojų pamokė čiuožt priekiniu ir užpakaliniu kantais, sustabdyt, tai jaučiu kad užsikrėčiau šia liga, :) Biški sunkiau užpakaliniu kantu čiuožt, reikia dar praktikuotis :) Ko gero ant kitų metų reiktų nusipirkt snowboardo komplektuką :)

Neprisijungęs Veil

  • Įrašai: 2187
    • Žiūrėti profilį
as ir Liepkalny duoduos su snowboardu (aa). Siais metais pradejau. Pradejau mokytis ant Silo g kalno, tai geros pamokos buvo, paskui Liepkalnyje lengva buvo. Mano instruktorius buvo YouTube :D
« Paskutinį kartą keitė: 2010 Sausio 24, 21:09:22 sukūrė Veil »

Neprisijungęs Egiux

  • Įrašai: 763
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
as ir Liepkalny duoduos su snowboardu (aa). Siais metais pradejau. Pradejau mokytis ant Silo g kalno, tai geros pamokos buvo, paskui Liepkalnyje lengva buvo. Mano instruktorius buvo YouTube :D
tu ant varlinyko ar jau ant to didesnio kalno varai? :)

Neprisijungęs Veil

  • Įrašai: 2187
    • Žiūrėti profilį
varlyno kolkas. Ten nesamoniu bandau mokintis, del kuriu tik ir issivolioju. O siaip jei paprastai ciuozt, tai jau reiktu eit ant to didesnio. Apsaugas riesam greit turesiu, apsauginiu shortu reik dar tai greiciau eitu mokymai, maziau atsargos reik, nes be ju tai skauda:(

Neprisijungęs Egiux

  • Įrašai: 763
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
varlyno kolkas. Ten nesamoniu bandau mokintis, del kuriu tik ir issivolioju. O siaip jei paprastai ciuozt, tai jau reiktu eit ant to didesnio. Apsaugas riesam greit turesiu, apsauginiu shortu reik dar tai greiciau eitu mokymai, maziau atsargos reik, nes be ju tai skauda:(

aš taip pat mąstau apie apsaugas, riešų bei šiknakaulio :D gal domėjaisi kainomis? devėtas ar naujas pirksi? :)

Neprisijungęs Veil

  • Įrašai: 2187
    • Žiūrėti profilį
varlyno kolkas. Ten nesamoniu bandau mokintis, del kuriu tik ir issivolioju. O siaip jei paprastai ciuozt, tai jau reiktu eit ant to didesnio. Apsaugas riesam greit turesiu, apsauginiu shortu reik dar tai greiciau eitu mokymai, maziau atsargos reik, nes be ju tai skauda:(


riesai 80lt nauji, dar pirstines pagal jas priderint, shortai po sezono sio manau iki 200lt bus su nuolaidom, tada ir griebsiu.
aš taip pat mąstau apie apsaugas, riešų bei šiknakaulio :D gal domėjaisi kainomis? devėtas ar naujas pirksi? :)

Neprisijungęs Minde_

  • Krikštatėvis
  • Įrašai: 1146
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Gal yra slidinejanciu kalnu,plastikinem slidem ?
Nu as slidineju jei ka....jau 6-ti metai ;)

Neprisijungęs Karolis080

  • Įrašai: 5466
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Gal yra slidinejanciu kalnu,plastikinem slidem ?
Nu as slidineju jei ka....jau 6-ti metai ;)
Tai va toks klausimelis,su jom ciuoziant yra geriau,kuo daugiau per kelius lenktis,ar per liemeni ? Tiesa,isbandziau nuo kalno ir su begimo slidem,tai jei tiesiai varyt viskas ok,bet jei norisi "padriftint :D " tai taip skaudziai gaunas,kad oj... Ir dar,ka manot apie Tyrolia kalnu slidziu apkaustus ? Siaip kalba rimta firma,tiesa ?

Neprisijungęs Minde_

  • Krikštatėvis
  • Įrašai: 1146
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Gal yra slidinejanciu kalnu,plastikinem slidem ?
Nu as slidineju jei ka....jau 6-ti metai ;)
Tai va toks klausimelis,su jom ciuoziant yra geriau,kuo daugiau per kelius lenktis,ar per liemeni ? Tiesa,isbandziau nuo kalno ir su begimo slidem,tai jei tiesiai varyt viskas ok,bet jei norisi "padriftint :D " tai taip skaudziai gaunas,kad oj... Ir dar,ka manot apie Tyrolia kalnu slidziu apkaustus ? Siaip kalba rimta firma,tiesa ?
Gaunasi kad bate kalnu slidziu tu ir taip buni pritupes, tokia batu padetis, kad gaunasi koja per keli siek tiek isssilenkus.Del drifto...tereikia koja paverst kampu, ir jeigu slides Carver formu automatiskai suka tereikia prisitaikyti, ir aisku technika-taisiklinga kuno ir koju laikysena, gaunasi tik su laiku.Kuno  issilankstymas labai priklauso, nuo kalno statumo ir norimo greicio...

Neprisijungęs Minde_

  • Krikštatėvis
  • Įrašai: 1146
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Del slidiniu apkaustu, tai velgi priklauso daug kas nuo slidziu...ju kietumo , tavo pamegiu ir ciuozimo galimybiu, pvz pas mane slides, Rossignol-Owersize 8,tai ir apkaustai automatiskai buvo derinami butent tik sitam modeliui...jos labai kietos gerai sugeria nelygumu vibracija,skirtos agresiviam slidinejimui, greito nusileidimo trasose ir visiskai laukinej aplinkoj.Apie Tyrolia nieko negaliu pasakyt, nesusiduriau.... (v)

Neprisijungęs Andrejka

  • Įrašai: 1419
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Tai va reik man patarmo apie slides.kur butu galima susirasti dėvėtas slides ir nebrangias su visais batais? Ir i ka reik atkreipti dėmesi jas perkant? kaip zinoti kad pvz apkaustai yra ger.nes slidese matau vennteli dalyka kuris galetu sugesti kaskaip.tai kap atpazint kad ie geri? ir ar betkokie slidininko batai tnka betkokiem apkaustam? cia apie kalnu slides eitu kalba.

Truputi vėlu slidžių ieškotis arba per anksti, nes kas veždavo dabar neturi. Labai gera parduotuvė naudotom ir netik http://www.dumblas.com/
tik dabar jau slidės beveik baigėsi, prieš pora mėnesių nusipirkom 4 poras su batais lazdomis ir kojinėmis po maždaug 400Lt, rinktis buvo iš labai daug ko.

Svarbiausia perkant slides tai nusidėvėjimas, apvertus slide matosi metalinė juostelė, kuri yra pagrindas ant jų dažniausiai ir čiuožiama, bei galandama ta pati vieta, jei like 1mm ar mažiau tai jau slidės gerokai pranešiotos.
O firma ir kt. dalykai lietuvos kalnams tikrai nesvarbūs, nes tokio greičio nėra kad jau jaustusi bent jau taip pardavėjai aiškino, kurie veža viska iš šveicarijos ir kas savaite patys nuo kalnų duodasi :D

Neprisijungęs Karolis080

  • Įrašai: 5466
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Del slidiniu apkaustu, tai velgi priklauso daug kas nuo slidziu...ju kietumo , tavo pamegiu ir ciuozimo galimybiu, pvz pas mane slides, Rossignol-Owersize 8,tai ir apkaustai automatiskai buvo derinami butent tik sitam modeliui...jos labai kietos gerai sugeria nelygumu vibracija,skirtos agresiviam slidinejimui, greito nusileidimo trasose ir visiskai laukinej aplinkoj.Apie Tyrolia nieko negaliu pasakyt, nesusiduriau.... (v)
As savo kai emiau,fischerius tai kartu jau buvo su apkaustais tyrolia,kiek slidininku forumuose varciuau,tai nieko firma,viena is rimtesniu,tik tiek kad tos pas mane slides,siaip labai patinka,tokiu ir ieskojau,yra senesnio modelio,krastai aliumu berots dengti,o su carver tipo net neesu bandes ,su jomis dar lengviau ciuozti ?

Neprisijungęs Karolis080

  • Įrašai: 5466
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Tai va reik man patarmo apie slides.kur butu galima susirasti dėvėtas slides ir nebrangias su visais batais? Ir i ka reik atkreipti dėmesi jas perkant? kaip zinoti kad pvz apkaustai yra ger.nes slidese matau vennteli dalyka kuris galetu sugesti kaskaip.tai kap atpazint kad ie geri? ir ar betkokie slidininko batai tnka betkokiem apkaustam? cia apie kalnu slides eitu kalba.

Truputi vėlu slidžių ieškotis arba per anksti, nes kas veždavo dabar neturi. Labai gera parduotuvė naudotom ir netik http://www.dumblas.com/
tik dabar jau slidės beveik baigėsi, prieš pora mėnesių nusipirkom 4 poras su batais lazdomis ir kojinėmis po maždaug 400Lt, rinktis buvo iš labai daug ko.

Svarbiausia perkant slides tai nusidėvėjimas, apvertus slide matosi metalinė juostelė, kuri yra pagrindas ant jų dažniausiai ir čiuožiama, bei galandama ta pati vieta, jei like 1mm ar mažiau tai jau slidės gerokai pranešiotos.
O firma ir kt. dalykai lietuvos kalnams tikrai nesvarbūs, nes tokio greičio nėra kad jau jaustusi bent jau taip pardavėjai aiškino, kurie veža viska iš šveicarijos ir kas savaite patys nuo kalnų duodasi :D
Apie kokia konkreciau juostele kalba eina ? :)

Neprisijungęs Minde_

  • Krikštatėvis
  • Įrašai: 1146
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Apie tuos kantus aliuminio is krastu ;), kur darbinis slides pavirsius. :)

Neprisijungęs Minde_

  • Krikštatėvis
  • Įrašai: 1146
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Del slidiniu apkaustu, tai velgi priklauso daug kas nuo slidziu...ju kietumo , tavo pamegiu ir ciuozimo galimybiu, pvz pas mane slides, Rossignol-Owersize 8,tai ir apkaustai automatiskai buvo derinami butent tik sitam modeliui...jos labai kietos gerai sugeria nelygumu vibracija,skirtos agresiviam slidinejimui, greito nusileidimo trasose ir visiskai laukinej aplinkoj.Apie Tyrolia nieko negaliu pasakyt, nesusiduriau.... (v)
As savo kai emiau,fischerius tai kartu jau buvo su apkaustais tyrolia,kiek slidininku forumuose varciuau,tai nieko firma,viena is rimtesniu,tik tiek kad tos pas mane slides,siaip labai patinka,tokiu ir ieskojau,yra senesnio modelio,krastai aliumu berots dengti,o su carver tipo net neesu bandes ,su jomis dar lengviau ciuozti ?
Ir lengviau ir smagiau...bet ir senesnio modelio, pradedanciajam tikrai uztenka(cia mano asmenine nuomone)

Neprisijungęs Andrejka

  • Įrašai: 1419
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Del slidiniu apkaustu, tai velgi priklauso daug kas nuo slidziu...ju kietumo , tavo pamegiu ir ciuozimo galimybiu, pvz pas mane slides, Rossignol-Owersize 8,tai ir apkaustai automatiskai buvo derinami butent tik sitam modeliui...jos labai kietos gerai sugeria nelygumu vibracija,skirtos agresiviam slidinejimui, greito nusileidimo trasose ir visiskai laukinej aplinkoj.Apie Tyrolia nieko negaliu pasakyt, nesusiduriau.... (v)
As savo kai emiau,fischerius tai kartu jau buvo su apkaustais tyrolia,kiek slidininku forumuose varciuau,tai nieko firma,viena is rimtesniu,tik tiek kad tos pas mane slides,siaip labai patinka,tokiu ir ieskojau,yra senesnio modelio,krastai aliumu berots dengti,o su carver tipo net neesu bandes ,su jomis dar lengviau ciuozti ?
Ir lengviau ir smagiau...bet ir senesnio modelio, pradedanciajam tikrai uztenka(cia mano asmenine nuomone)

Kur slidinėji in LT? ar netoli LT?

Neprisijungęs Karolis080

  • Įrašai: 5466
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Apie tuos kantus aliuminio is krastu ;), kur darbinis slides pavirsius. :)
Tai jei tie aliuminio krastai,jau lygiai eina su pacia "darbine vieta" na plastiku,tai reiskias jau reiketu pakeisti slides :) ? Nebeatstatomos ?

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
5 Atsakymai
1486 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2009 Kovo 13, 15:04:20
sukūrė Deiviss
0 Atsakymai
937 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2013 Sausio 24, 10:56:12
sukūrė gataz
15 Atsakymai
23383 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2015 Balandžio 08, 21:45:05
sukūrė edvinasTHC