Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Slidės snieglentės ir visa kita atributika susijusi su slidinėjimu.  (Skaityta 57477 kartus)

Neprisijungęs ::: Marius :::

  • Aš ne pikta menantis - aš pikta užsirašantis.
  • Įrašai: 4449
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
pirma buvo visai neaišku kokią tu pirkai, naują ar dėvėtą.

kas per firma? kokie duomenys? kiek išgarinimas? kokie privalumai?
« Paskutinį kartą keitė: 2011 Kovo 02, 11:05:45 sukūrė ::: Marius ::: »

Neprisijungęs Veil

  • Įrašai: 2187
    • Žiūrėti profilį
naudoto slidinejimo rubo, neaisku kaip priziureto, kaip ir kuo plauto niekad nepirkciau, neturi jis tu savybiu, kurias turejo naujas.

Neprisijungęs ::: Marius :::

  • Aš ne pikta menantis - aš pikta užsirašantis.
  • Įrašai: 4449
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
naudoto slidinejimo rubo, neaisku kaip priziureto, kaip ir kuo plauto niekad nepirkciau, neturi jis tu savybiu, kurias turejo naujas.
būtent (+)

Neprisijungęs mindziux

  • Įrašai: 668
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
gal kas slidinejimo\motociklininko akinius parduodamus turit ?

Neprisijungęs ::: Marius :::

  • Aš ne pikta menantis - aš pikta užsirašantis.
  • Įrašai: 4449
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
nežinau ar šiemet dar pardavinėja, bet pernai Rimi buvo užsivežę slidinėjimo akinių, 20-30lt. Pusė velnio tokie. Kol kas pats naudoju (paveldėjau iš brolio po to kai jis nusipirko Bolle akinius) ;) prazonduok.

Neprisijungęs mindziux

  • Įrašai: 668
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
dekui  ;),bandysiu tada iki megos palekt mazu kokiuose seniuose gal dar bus.

Neprisijungęs push_it

  • Įrašai: 408
    • Žiūrėti profilį
akiniai uz 30lt? :DDDD ir dar kalbat kaip baisu pirkt deeta apraga :DDD niekas neliepe pirkti devetos, tik pasakiau kad yra nauju ir devetu.. o akiniai uz tokia suma gal tik sniegui kast kieme tiktu :D

Neprisijungęs ::: Marius :::

  • Aš ne pikta menantis - aš pikta užsirašantis.
  • Įrašai: 4449
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
akiniai uz 30lt? :DDDD ir dar kalbat kaip baisu pirkt deeta apraga :DDD niekas neliepe pirkti devetos, tik pasakiau kad yra nauju ir devetu.. o akiniai uz tokia suma gal tik sniegui kast kieme tiktu :D
paistale tu paistale :D
Taip, jie neturi ypatingų nerasojančių stiklų, ar elektrinio ventiliatoriaus, jų stiklai saulėje geri, o prietemoje gal kiek jau pertamsūs. TAÈIAU aiškinu dlia asoba tupyx:
Ne kiekvienas sau gali leisti iškarto pirkti bolle, oakley, solomon, carrera ir kitų rimtų firmų akinius.
Todėl protinga yra pradėti nuo paprastesnių produktų, įsitikinimui ar apskritai patinka slidinėjimas.
Nepamenu ar rašiau, kad tik šiemet stojau ant slidžių. todėl man kol kas užteko ir tokių. Kartoju KOL KAS (tie du žodžiai buvo paminėti ir anksčiau, todėl matyk ką rašau o ne tik tai ką nori matyti).
... Kol kas pats naudoju ...
Specialiai tau pakartojus, paaiškinu, jog manau jau sekančiam sezonui bus perkamas šalmas ir kiti akiniai (galimas daiktas jog vieno gamintojo).
Nuo paprastuolių Rimiako akinių bei paprasčiausių treningų pradėjo slidinėti tiek mano geras draugas (dabar turi visą normalią ekipiruotę, Volkl slidės ir lazdos, Atomic batai, solomon šalmas, berods rossignol pirštinės su riešo apsauga, dėl aprangos ir akinių nepasakysiu, bet tikrai ne iš aleksoto :-]), nors ir galėjo jau pirmą  dieną jis sau leisti viską nuspirkti. Tiesiog būtų buve neprotinga ir rizikinga.

Be to, yra skirtumas kur išleisti 20lt akiniams, ir tikrai daugiau aprangai, kurią (paslaptingą) tu pirkai turguj (neneigsiu, taip!  jau kuris laikas esu skeptiškos nuomonės apie prekes turguose, padielkių rojus). Leisk atspėti: Spyder kostiumą pirkai? :-]
bent jau gariūnuose kiek pastebėjau iš slidinėjimo aprangų - Topas :-]
« Paskutinį kartą keitė: 2011 Kovo 03, 13:44:54 sukūrė ::: Marius ::: »

Neprisijungęs mindziux

  • Įrašai: 668
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
nezinau kas tau juokinga aute tu kad ce pyzdavotis gali hot ir nuo kalniuko su axujiel iranga ciuzdamas sniega est (!?) man dzin, tai dar nereiskia kad stukas sukises i iranga ciuosi ne ant pilvo ar ant siknos, tad nereikia cia vaizduot ereli  is turgaus pasikaustes (!?) siutina tokie gudruciai reklamu aukos...

Neprisijungęs ::: Marius :::

  • Aš ne pikta menantis - aš pikta užsirašantis.
  • Įrašai: 4449
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
nezinau kas tau juokinga aute tu kad ce pyzdavotis gali hot ir nuo kalniuko su axujiel iranga ciuzdamas sniega est (!?) man dzin, tai dar nereiskia kad stukas sukises i iranga ciuosi ne ant pilvo ar ant siknos, tad nereikia cia vaizduot ereli  is turgaus pasikaustes (!?) siutina tokie gudruciai reklamu aukos...
čia ant manęs važiuoji?

Neprisijungęs push_it

  • Įrašai: 408
    • Žiūrėti profilį
ant manes cia :D
siutina tai siutina, man tai tikrai vienodai sviecia :D as nusipirkau parvezta apranga ir sutaupiau virs 400lt, ir kas kad ja pirkau turguje? ten didelis pasirinkimas, ir viskas originalu..
o jus kalbat apie akinius uz 30lt ir sakot kam reik brangiu .. kai leisiesi kada gerai spigina saule ar sninga, tai tie tavo akiniai uz 30lt gules masinos bagazinej kampe numesti ir keiksiesi :D vareva vyrai.. gero sporto :D

Neprisijungęs ::: Marius :::

  • Aš ne pikta menantis - aš pikta užsirašantis.
  • Įrašai: 4449
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Jeigu sutaupei turguje pirkdamas, tai klausimas dar ar tikrai tą gavai už ką sumokėjei.

Klausiu dar kartą: ar SPIDER aprangą pirkai? :)


« Paskutinį kartą keitė: 2011 Kovo 03, 14:00:30 sukūrė ::: Marius ::: »

Neprisijungęs push_it

  • Įrašai: 408
    • Žiūrėti profilį
firma meat fly, labiau snieglentininkam
spider ten vargu ar buvo tuo metu.
pasirinkimo didelio irgi nera, bet kai nori ieskai ir randi.. o siaip tai pirkit parduotuvej, kaip cia turgui dabar pirktumet..

Neprisijungęs ::: Marius :::

  • Aš ne pikta menantis - aš pikta užsirašantis.
  • Įrašai: 4449
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
firma meat fly, labiau snieglentininkam
spider ten vargu ar buvo tuo metu.
pasirinkimo didelio irgi nera, bet kai nori ieskai ir randi.. o siaip tai pirkit parduotuvej, kaip cia turgui dabar pirktumet..
Ne, tiesiog žinau kad turguose apstu spyder'ių... aišku padddielkių ;)
Apie meat fly negirdėjęs... įdomumo dėlei reikės pasidomėti :)

Neprisijungęs push_it

  • Įrašai: 408
    • Žiūrėti profilį
as nekalbu apie turgus ir padielkas, kaip nike rubai, adidai ir pan.. as kalbu apie aleksoto tugu,atskira skyriu kur zmones is vokietijos daiktus parveza.. stalai, dviraciai, ratlankiai, slides, aprangos ir pan.. perki be baimes.. o ne pas bobute originalius nike kedus su adido zenkliuku.

Neprisijungęs ::: Marius :::

  • Aš ne pikta menantis - aš pikta užsirašantis.
  • Įrašai: 4449
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
tai va todėl ir prašiau iškarto parodyti ką pirkai, kad susidaryčiau teisingą nuomonę, o ne bendrą turgaus nuomonę )))))

Neprisijungęs ::: Marius :::

  • Aš ne pikta menantis - aš pikta užsirašantis.
  • Įrašai: 4449
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Įdomumo dėlei pavarčiau http://shop.meatfly.cz/ , bet kainos tai nevaikiškos... Kokį tu modelį ir už kiek gavai Aleksote?

Neprisijungęs romas

  • Įrašai: 1323
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
taigi vaigi atsidure pas mane tokios slides. ir gal yra cia suprantanciu kiek jos +- gali kainuot? o gal be batu jos isvis bevertes?








Neprisijungęs volume13

  • Audi klubo prezidentas
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 19465
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
siu slidziu verte ~20-100 Lt
Jei keliaujate po pasaulį, prisidėkite prie kolekcijos! :
Kolekcija

Neprisijungęs romas

  • Įrašai: 1323
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
tai tada uz tiek ir parduodu   ;)

Neprisijungęs ::: Marius :::

  • Aš ne pikta menantis - aš pikta užsirašantis.
  • Įrašai: 4449
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
turiu porą kuponų keturioms valandoms paslidinėti į Druskininkų Snow Arena, galioja rugpjūčio 17, darbo dienomis (I-V), išskyrus šias žolines (08.15 dieną). abu atiduodu už 60lt (vietoje perkant vienas tiek kainuoja). PM arba 8621du3126

Neprisijungęs volume13

  • Audi klubo prezidentas
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 19465
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
sita tai gera.Ir dar Audi  :G

Jei keliaujate po pasaulį, prisidėkite prie kolekcijos! :
Kolekcija

Neprisijungęs gataz

  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 16823
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
O gera tema :) Nemaciau anksciau. Ar irgi uzsikabliavau, tiesia ant snieglentes. Planuoju nusipirkt pradziai eko varianta. Kas nors i uzsieni vaziuojat slidinet? Kokia kaina gaunasi ir kur?
Tesla Model 3 SR+ 239kw, '19
Audi V8 206kw, '91

Neprisijungęs Grishman

  • Įrašai: 7631
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Gal kas dziaugiasi tokiomis OOOO slidemis?



1900Eur + PVM ir galėsi džiaugtis ir tu (+) tiesa užsakius, bus neanksčiau Kovo mėnesį, tad patariu nedelsti :goodboy:

o kolkas: turime tokį visai smagų daiktą:
http://shop.audi-zentrum-goettingen.de/index.php?page=product&info=1388
išbandytas Liepkalnio nusileidimo trasoje, pasiektas 82km/h greitis :D

Neprisijungęs offroad

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 6902
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
5 Atsakymai
1486 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2009 Kovo 13, 15:04:20
sukūrė Deiviss
0 Atsakymai
937 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2013 Sausio 24, 10:56:12
sukūrė gataz
15 Atsakymai
23422 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2015 Balandžio 08, 21:45:05
sukūrė edvinasTHC