Galiu tik pasakyti, kad visur gerai, kol mūsų nėra... Gyventų tas lietuvis norveguose, mokėtų ten tvarkingai mokestėlius, dirbtų darbą pagal savo išsilavinimą ir kalbos mokėjimą, tai ir nebebūtų tokių aukso kasyklų tenai, kaip daugelis įsivaizduoja. 
As gyvenu vokieciuose, moku visus mokescius kaip ir visi vokieciai, dirbu pagal islavinima, ir tai didelis plisas man prie algos. promogu (uz kurias reikia moketi), leidziam sau daugiau negu lietuvoje. dar b...liat ir lietuviskus mokescius susimoku, tokius kaip PSD, intikas, viasat, siukles berods. masinau dyleriniam servise taisau, sian pvz raktau uzsakiau - 170 europiniu

islaikau zmona ir trimeti sunu. neariu po 14 val per diena, 200val per men dar nesu pasiekes. kojinen pinigu nekraunu, bet bent jauciuosi tvirtai ant koju ir galva biski maziau skauda.
diokit man 3000-4000 lt lietuvoj - siandien pat ciumodanus susikraunu
