Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Numizmatika- monetų ir pinigų (banknotų) kolekcionavimas  (Skaityta 68351 kartus)

Neprisijungęs PQuattro

  • Įrašai: 75
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
O gal jau ir nusipirkau? :goodboy: Net ne viena išeitų... :bedantis:

Neprisijungęs AlgimantasTQ

  • Įrašai: 625
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
manau jei nupirkęs, tai jau matytumėm, nes visi išskėstom rankom laukiam tavo projektų su tavo klausimais :)
bišk ne toj temoj užšnekėjau, jei ką moderatoriai pratrins.

Neprisijungęs Lukas998

  • JBO 203
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 539
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Sveiki, prisijungiu ir aš prie numizmatų kampelio. Turiu nemažai Lietuviškų proginių monetų, renku įvairių šalių Eurus, tame tarpe ir Lietuviškus Eurus, kolekcija gana didelė jau.

1. Progines apyvartines 1 lito monetas:
1) 2 x LIETUVOS BANKUI IR LITUI 75 - 1997.
2) 38 x BALTIJOS KELIUI-10-LIETUVA-LATVIJA-ESTIJA - 1999.
3) 10 x VILNIAUS UNIVRSITETAS - 2004.
4)176 x LIETUVOS DIDŽIOSIOS KUNIGAIKŠTYSTĖS VALDOVŲ RŪMAI - 2005.
5) 116 x VILNIUS - EUROPOS KULTŪROS SOSTINĖ - 2009.
6) 99 x 1410-2010 ŽALGIRIO MŪŠIS - 2010.
7) 28 x 2011 EUROPOS KREPŠINIO ČEMPIONATAS - 2011.

2. 20 x 10 litų nominalo UNC stovio banknotų.

3. 1 x 500 litų nominalo UNC stovio banknotas.

Iš eurų tai turiu visą rinkinį lietuviškų euro monetų, kurio vertė 111 Eur. Tokie buvo skirti tik parduotuvėms, bet pavyko gauti, tiesa, šiuo metu nuotraukos šito rinkinio neturiu.

Dar  yra surinkta kitų šalių proginių ir paprastų eurų, visokio nominalo, nuo 1 cnt iki 2 Eur, nuo Austrijos iki Ispanijos, pagal programėlę telefone turiu 108/379, bet kžkodėl dar programėlė neįskaičiuoja pvz.: Ispanijos arba Belgijos, senesnių ir naujesnių monetų, jas pažymi atskirai, bet visviena nepasidaro nei 108, nei 110 ar varnelę nuėmi ar ne.. :D Tai kitų šalių eurų yra surinkta ir po 30 vnt tos pačios rūšies, išvis virš 400 Eurų, bet labai gerai yra taupymo sumetimais, net ir pasilikęs visų po 1 vnt gaunu daugiau negu 380 Eurų, pinigai tauposi, o piniginės irgi nespaudžia, nes ne piniginėje nešiotis reikia... :D

Tai štai tokia mano ta kolekcija, papildysim šitą aprašą ir nuotraukomis truputi vėliau. :) Šiek tiek perverčiau temą, galiu pasakyt, kad visų kolekcijos irgi įspūdingos ir net labai retų egzempliorių teko pamatyti. :)










Gražu. :G Būtų įdomu pamatyti tavąją eurų kolekciją. :) O litus popierinius turi ne visus?
« Paskutinį kartą keitė: 2016 Liepos 18, 23:33:19 sukūrė Lukas998 »
Kai dingsta kompresija atsiranda gili depresija…

Neprisijungęs Lukas998

  • JBO 203
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 539
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
va pasikeitęs ir silkę jau gali nusipirkt :D
Silkė neledinė išeis.  :goodboy: :D
Kai dingsta kompresija atsiranda gili depresija…

Neprisijungęs PQuattro

  • Įrašai: 75
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Dėkui. ;) Na kai nufotografuosiu parodysiu tada ir eurų kolekcija. :) Beje, dėl litų, tai ne visus turiu banknotais, vieną kupiūrą 500 Lt ir 20 kupiūrų po 10 Lt. :)
« Paskutinį kartą keitė: 2016 Liepos 19, 01:49:16 sukūrė PQuattro »

Neprisijungęs PQuattro

  • Įrašai: 75
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
manau jei nupirkęs, tai jau matytumėm, nes visi išskėstom rankom laukiam tavo projektų su tavo klausimais :)
bišk ne toj temoj užšnekėjau, jei ką moderatoriai pratrins.

Įdomu kokių aš čia jau klausimų turiu pateikti, kad lauktum išskėstom rankom? Jeigu paklausiau dėl klimato kontrolės instaliavimo, tai dabar metų prikolas bus? Galbūt kažkam irgi bus aktuali tema. Ką dar aš prisiklausinėjau jau tokio? Nei aš kišuosi į tavo reikalus, nei kalbėk čia už visus. Lauki tai sulauksi tų klausimų... Nesuprantu ko tu čia kimbi prie manęs ir kas tau čia netinka? (!?)
« Paskutinį kartą keitė: 2016 Liepos 19, 01:47:57 sukūrė PQuattro »

Neprisijungęs Lukas998

  • JBO 203
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 539
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Dėkui. ;) Na kai nufotografuosiu parodysiu tada ir eurų kolekcija. :) Beje, dėl litų, tai ne visus turiu banknotais, vieną kupiūrą 500 Lt ir 20 kupiūrų po 10 Lt. :)

O tai tos 20 kupiūrų visos skirtingos? :think:
Kai dingsta kompresija atsiranda gili depresija…

Neprisijungęs vabalaz

  • Įrašai: 2839
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
kas čia? moneta? medalis koks tai? skersmuo apie 4cm. Panašių internete randu, o tokios pat ne. Čia gal dar ir vertę kažkokią turi :D




Neprisijungęs Lukas998

  • JBO 203
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 539
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
kas čia? moneta? medalis koks tai? skersmuo apie 4cm. Panašių internete randu, o tokios pat ne. Čia gal dar ir vertę kažkokią turi :D
Mano manymu čia bus medalis, nes tarp pinigų jo neranda.(H-)
Kai dingsta kompresija atsiranda gili depresija…

Neprisijungęs PQuattro

  • Įrašai: 75
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
O tai tos 20 kupiūrų visos skirtingos? :think:

Ne, tiesiog 200 litų po 10 lt kupiūras. :) Galėčiau gal ir pamainyt į bankinio (UNC) stovio 200 litų su mano priemoka arba į 20+50+100 į daug kupiūrų po 10.. :D

Neprisijungęs valukonis

  • Įrašai: 4111
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Alytus
Mano manymu čia bus medalis, nes tarp pinigų jo neranda.(H-)
Yra kazkas kas gali pamatyti ar tai moneta ar medalis? Ta prasme programa kazkokia?

Neprisijungęs Lukas998

  • JBO 203
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 539
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Ne, tiesiog 200 litų po 10 lt kupiūras. :) Galėčiau gal ir pamainyt į bankinio (UNC) stovio 200 litų su mano priemoka arba į 20+50+100 į daug kupiūrų po 10.. :D
Gaila tokių neturiu, o neparduotum vienos 10 lt kupiūros? :V
« Paskutinį kartą keitė: 2016 Liepos 20, 23:39:16 sukūrė Lukas998 »
Kai dingsta kompresija atsiranda gili depresija…

Neprisijungęs Lukas998

  • JBO 203
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 539
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Yra kazkas kas gali pamatyti ar tai moneta ar medalis? Ta prasme programa kazkokia?
Nežinau aš internete ieškojau tarp pinigų jos neradau, tačiau medalių panašių buvo. O tuo žodžiu neranda tai turėjau omeny google. :D
« Paskutinį kartą keitė: 2016 Liepos 21, 01:27:31 sukūrė Lukas998 »
Kai dingsta kompresija atsiranda gili depresija…

Neprisijungęs PQuattro

  • Įrašai: 75
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Gaila tokių neturiu, o neparduotum vienos 10 lt kupiūros? :V

Buvo noro visą kolekciją išparduot, bet pagailo ir pan, žodžiu apsigalvojau. :D Nežinau, kolkas negalvoju apie pardavimą. :)

Neprisijungęs Lukas998

  • JBO 203
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 539
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Buvo noro visą kolekciją išparduot, bet pagailo ir pan, žodžiu apsigalvojau. :D Nežinau, kolkas negalvoju apie pardavimą. :)
Aišku, tai žinoma gaila, nes tai dalykai kurių nesutiksi kiekvieną dieną, bet informuok kai ką nors su atliekamom dešimtinėm darysi. :D :P
Kai dingsta kompresija atsiranda gili depresija…

Neprisijungęs PQuattro

  • Įrašai: 75
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Aišku, tai žinoma gaila, nes tai dalykai kurių nesutiksi kiekvieną dieną, bet informuok kai ką nors su atliekamom dešimtinėm darysi. :D :P

Tūrėsiu mintyje, už 80€ norėjo 20 kupiūrų nupirkt, bet ai sakau, pasiliksiu. :D Būtinai, jei kada norėsiu išparduot kolekciją ar planai pasikeis dėl "Lituanikos" informuosiu. ;)

Neprisijungęs Lukas998

  • JBO 203
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 539
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Įdomu kam žmogui 20 tokių pat kupūrų dar už 80 eurų, kai į kolekciją vienos užtenka?? (8-) Tavo vietoj tą 500 į kokį paveikslą irėminčiau jis gi visada buvo retas pinigėlis, o toki ir pasilikti nėra pigu, kai pagalvoji.;)
Kai dingsta kompresija atsiranda gili depresija…

Neprisijungęs PQuattro

  • Įrašai: 75
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Nežinau kam, kolekcininkų forume norėjo pirkt - www.pomegis.lt Gal, dėl to, kad laikui bėgant kils vertė ir parduos kažkada brangiau, nežinau. :) Na pasiliksiu ir 500 ir tuos visus dešimtukus - neprapuls.. :-]

Neprisijungęs Lukas998

  • JBO 203
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 539
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Tai tik dėl to norėjo man reagis.:-] O tai popierinius litus rinksi irgi visus net ir 1 2 5 litus(popierinius? Greičiau eurų kolekcijos foto įdėk įdomu kokias turi.:D
Kai dingsta kompresija atsiranda gili depresija…

Neprisijungęs valukonis

  • Įrašai: 4111
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Alytus
o tai kiek kainuoja 10 lt senasis banknotas, laabai geros kokybes?  :D

Neprisijungęs antanaszzz

  • Įrašai: 1587
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Alytus
gal ka domintu 1961m 10 rubliu kupiura?  :think:

Neprisijungęs Lukas998

  • JBO 203
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 539
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
o tai kiek kainuoja 10 lt senasis banknotas, laabai geros kokybes?  :D
http://www.skelbiu.lt/skelbimai/litu-banknotai-1991-1993-1994-1997-metu-21782790.html

Čia visai neblogo stovio nori 10 eu. Šiaip tai įvairiai su tom kainom vienas 10 kitas 20 eurų. (y)
Kai dingsta kompresija atsiranda gili depresija…

Neprisijungęs PQuattro

  • Įrašai: 75
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Dabar tikrai jau netrauksiu iš dėžučių ir neatrišinėsiu maišelių.. :D Nes viskas surušiuota ir guli ten... :D Tai keletas printscreen'ų ir kelios nuotraukos dar neatrušiuotų monetų. :)














uploading images

Neprisijungęs Lukas998

  • JBO 203
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 539
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Nu neblogai neblogai seniai pradėjai rinkti?
Kai dingsta kompresija atsiranda gili depresija…

Neprisijungęs PQuattro

  • Įrašai: 75
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Nu neblogai neblogai seniai pradėjai rinkti?

Dėkui, dėkui, bet nelabai čia ir įspūdinga.. :bedantis: Galbūt prieš Kalėdas kažkur. :)