Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Motociklai  (Skaityta 395399 kartus)

Neprisijungęs vabalaz

  • Įrašai: 2839
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Motociklai
« Atsakymas #2925: 2016 Kovo 06, 11:40:20 »
sveiki. nusipirkau motopirda. Piagio 2000m. ir va daba nesuprantu koks kuras pilasi, ar su tepalu skiesti ar cia atkirai OIL uzpilt? nu krc kaip ji eksplotuoti  :D

skiedimai turbūt su deltom baigėsi :D atskirai tepalas pilasi čia pas tave

Neprisijungęs Miron`as

  • Įrašai: 2792
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Motociklai
« Atsakymas #2926: 2016 Kovo 06, 14:44:10 »
Gerulis cia buvo :DD

Neprisijungęs romas

  • Įrašai: 1323
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Motociklai
« Atsakymas #2927: 2016 Kovo 06, 14:58:13 »
chmm ir dar toks klausimas. ryte jis brupt graziai uzsikuria ir po 3-4 sekundziu uzslopsta variklis. paskui jau nebesikuria, pabuna per nakti vel brumt i vel ta pati istorija.

Neprisijungęs vabalaz

  • Įrašai: 2839
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Motociklai
« Atsakymas #2928: 2016 Kovo 06, 19:56:49 »
chmm ir dar toks klausimas. ryte jis brupt graziai uzsikuria ir po 3-4 sekundziu uzslopsta variklis. paskui jau nebesikuria, pabuna per nakti vel brumt i vel ta pati istorija.

užpila gal. Patsosas mechaninis ar elektrinis?

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Motociklai
« Atsakymas #2929: 2016 Kovo 06, 22:16:56 »
chmm ir dar toks klausimas. ryte jis brupt graziai uzsikuria ir po 3-4 sekundziu uzslopsta variklis. paskui jau nebesikuria, pabuna per nakti vel brumt i vel ta pati istorija.

Kiek pribega i karba benzo per nakti, tiek ir dirba, bent kraniuka atsuki, per slangute matosi kaip bega? Tokiu metu nezinau, bet truputinaujesniems jau kaip elementari kuro pompa stovi.Issuk zvake, paziurek ar neslapia, nors nelabai uzsisiurbtu jeigu jau uzsikuria.

Neprisijungęs romas

  • Įrašai: 1323
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Motociklai
« Atsakymas #2930: 2016 Kovo 06, 22:57:23 »
Kiek pribega i karba benzo per nakti, tiek ir dirba, bent kraniuka atsuki, per slangute matosi kaip bega? Tokiu metu nezinau, bet truputinaujesniems jau kaip elementari kuro pompa stovi.Issuk zvake, paziurek ar neslapia, nors nelabai uzsisiurbtu jeigu jau uzsikuria.
patsoso nera. kraniuko taipogi nera. pajungiau tiesiogiai benzina, nes kazko i ta slangute is bako nenori begt benzas. tai pajungiau tiesiogiai is bambalio, bet akumas issikrove. ryt tesiu bandymus :)itariu jog kazkokia chujnia kertasi... is bako tokia kaip vakumine nesamone stovi. kiek suprantu is jos viena slangute bega benzas i karburatoriu, o kita kaip kazkokia gryztamoji. tai su burna neymanoma patrauks benzo is jo. nebent tas gryztamasis ten paduoda oro ir tada lengvai tas benzas pradeda begt bbz :think: nu ryt bus aisku :D karburatoriu perziurejau, perputinejau su kompresoriu, nu nieko ten nepastebejau blogo/suluzusio.
« Paskutinį kartą keitė: 2016 Kovo 06, 22:59:26 sukūrė romas »

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Motociklai
« Atsakymas #2931: 2016 Kovo 06, 23:04:48 »
patsoso nera. kraniuko taipogi nera. pajungiau tiesiogiai benzina, nes kazko i ta slangute is bako nenori begt benzas. tai pajungiau tiesiogiai is bambalio, bet akumas issikrove. ryt tesiu bandymus :)itariu jog kazkokia chujnia kertasi... is bako tokia kaip vakumine nesamone stovi. kiek suprantu is jos viena slangute bega benzas i karburatoriu, o kita kaip kazkokia gryztamoji. tai su burna neymanoma patrauks benzo is jo. nebent tas gryztamasis ten paduoda oro ir tada lengvai tas benzas pradeda begt bbz :think: nu ryt bus aisku :D karburatoriu perziurejau, perputinejau su kompresoriu, nu nieko ten nepastebejau blogo/suluzusio.

Teisingai,prisiminiau, ten ne kraniukas stovi, o nuo vakumo atsidaro kaip voztuvas kuris ir leidzia kurui teketi is bako. Akumas juk 12 v , prikurke gali uzmesti.

Neprisijungęs romas

  • Įrašai: 1323
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Motociklai
« Atsakymas #2932: 2016 Kovo 06, 23:15:23 »
Teisingai,prisiminiau, ten ne kraniukas stovi, o nuo vakumo atsidaro kaip voztuvas kuris ir leidzia kurui teketi is bako. Akumas juk 12 v , prikurke gali uzmesti.
a sakai ne 6V?  o tai imanomas toks variantas kad tas voztivas sugedes ?
« Paskutinį kartą keitė: 2016 Kovo 06, 23:17:34 sukūrė romas »

Neprisijungęs vabalaz

  • Įrašai: 2839
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Motociklai
« Atsakymas #2933: 2016 Kovo 06, 23:18:29 »
patsosas turi būt. O karbą išardęs, prapūtęs sureguliavai kaip reikia? oro filtrą žiūrėk. Būna, kad be jo nedirba

Neprisijungęs vabalaz

  • Įrašai: 2839
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Motociklai
« Atsakymas #2934: 2016 Kovo 06, 23:20:07 »
6v tikrai nebus. 12v bus. Tas vožtuvas nelabai sugenda. O jei ir sugenda, tai benzą pastoviai varo. Jis pradeda veik tada, kai kuri variklį

Neprisijungęs romas

  • Įrašai: 1323
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Motociklai
« Atsakymas #2935: 2016 Kovo 06, 23:21:36 »

patsosas turi būt. O karbą išardęs, prapūtęs sureguliavai kaip reikia? oro filtrą žiūrėk. Būna, kad be jo nedirba
ne nzn, nemaciau as to patsos niekur. is kur as ten zinosiu kaip ten jis turi but sureguliuotas :think: pripyliau benzo tiesiai i degimo kamera tai kokia 10 sekundziu graziai padirbo, pagazavau ir uzduso...

Neprisijungęs vabalaz

  • Įrašai: 2839
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Motociklai
« Atsakymas #2936: 2016 Kovo 06, 23:25:48 »
tai jei belekaip sureguliuota, tai jis ir nedirbs. Pirmiausia internete susirask savo modelio manualą ir ten rasi visą info kaip sureguliuot. Viskas ten pas tave gal ok, tik sureguliuot tereik karbą

Neprisijungęs PREZIDENTAS

  • Įrašai: 3831
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: Motociklai
« Atsakymas #2937: 2016 Kovo 07, 10:12:36 »
geriau nuvezk zmonem kad supranta :bedantis:

Neprisijungęs romas

  • Įrašai: 1323
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Motociklai
« Atsakymas #2938: 2016 Kovo 07, 18:04:35 »
nu va, viskas gerai su ta mano motopirda. visa esme oro padavime buvo, gofra einanti i oro filtra suplysusi (nemaniau kad ji tokia role gali vaidinti), bei karburatoriuje atsukt ora minimaliai tereikejo. ein kai pasiutes 72km/h. reikes dar kura pareguliuot, nes jauciasi jog cia dar neriba. bei greiciausiai dirzelis prabuksuoja. nes yra girdet kaip jis sukasi, o pyrda vietoje stovi, paima tik nuo 5.5/6 tukstanciu apsuku.

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Motociklai
« Atsakymas #2939: 2016 Kovo 07, 20:28:45 »
nu va, viskas gerai su ta mano motopirda. visa esme oro padavime buvo, gofra einanti i oro filtra suplysusi (nemaniau kad ji tokia role gali vaidinti), bei karburatoriuje atsukt ora minimaliai tereikejo. ein kai pasiutes 72km/h. reikes dar kura pareguliuot, nes jauciasi jog cia dar neriba. bei greiciausiai dirzelis prabuksuoja. nes yra girdet kaip jis sukasi, o pyrda vietoje stovi, paima tik nuo 5.5/6 tukstanciu apsuku.

ne dirzelis , o svareliai gali buti priezastis, truputi sunkesnius idek, geriau is vietos lups. Su oro filtru ten tikrai labai svarbu.

Neprisijungęs romas

  • Įrašai: 1323
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Motociklai
« Atsakymas #2940: 2016 Kovo 07, 20:48:28 »
ne dirzelis , o svareliai gali buti priezastis, truputi sunkesnius idek, geriau is vietos lups. Su oro filtru ten tikrai labai svarbu.
gal turi kokia nuoroda is jutubes apie ka kalba eina?

Neprisijungęs romas

  • Įrašai: 1323
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Motociklai
« Atsakymas #2941: 2016 Kovo 07, 20:54:50 »
kalbame apie tai ? taik nesupratau ka jis cia iseme ir vel sudejo kaip buve.

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Motociklai
« Atsakymas #2942: 2016 Kovo 07, 21:14:35 »
Stai tie mazi apvalus geleziniai rutuliukai

Neprisijungęs romas

  • Įrašai: 1323
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Motociklai
« Atsakymas #2943: 2016 Kovo 07, 21:45:10 »
o tai imanomas toks variantas kad jie tiesiog issoke is savo vietos butu ? beja kaip jie vadinasi tikliau ir kur butu imanoma ju nusipirkt sunkesniu ?

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Motociklai
« Atsakymas #2944: 2016 Kovo 07, 21:57:42 »
o tai imanomas toks variantas kad jie tiesiog issoke is savo vietos butu ? beja kaip jie vadinasi tikliau ir kur butu imanoma ju nusipirkt sunkesniu ?

Taip ir vadinasi, svareliai, ant ju parasytas svoris. Neteko matyti,kad jie issoktu (-) Pirkdavau tokioje parduotuveje, visokios dalys motoroleriams, nera kazkoks deficitas ir kaina komplekto apie 40-50 litu.

Neprisijungęs romas

  • Įrašai: 1323
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Motociklai
« Atsakymas #2945: 2016 Kovo 07, 22:14:18 »
nu isardysiu paziuresiu... bet kazkaip nesitiki, kad taip gamykliskai turetu buti padaryti jog tekabina tik nuo 5000 su virsum apsuku. beje sustojus ikalneje, is vietos pirda praktiskai nebekabina, reikia kojomis spirtis.

Neprisijungęs Idealistic

  • Įrašai: 309
    • Žiūrėti profilį
Re: Motociklai
« Atsakymas #2946: 2016 Kovo 07, 23:47:55 »
Geriau pasakyk, kaip is vis tu ji toki nusipirkai  :-]

Neprisijungęs romas

  • Įrašai: 1323
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Motociklai
« Atsakymas #2947: 2016 Kovo 08, 08:25:58 »
Geriau pasakyk, kaip is vis tu ji toki nusipirkai  :-]
nu kartais taip gaunasi... garaze stovejo, toks grazus juodas visas blizgantis. vokietukas uzkure  5 sekundem ir uzgesino (jau suskis zinojo kad jam kazkas negerai) o kai issitraukiau db i dienos sviesa, visas belekaip surinktas, aplauzytas, perdazytas ir panasiai :-] nu bet nieko, susitvarkysiu.persidazysiu, susistyguosiu ir bus  (y) kaip sakant reikia rankau biski pridet.

Neprisijungęs orzo

  • Įrašai: 4660
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: Motociklai
« Atsakymas #2948: 2016 Kovo 08, 12:08:29 »
Pirma ilupk lauk ir pasiziurek tuos svarelius, nes jie gali buti sudile ir pradeda strigti. Ebay pilna ju visokiausiu, tik ismatavimus ir svori reikia zinot.

50cc?

Neprisijungęs Andre Freire

  • Įrašai: 1970
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Motociklai
« Atsakymas #2949: 2016 Kovo 08, 12:30:31 »
Dar gali būti sankabos spyruoklės kietos įdėtos, tai todėl ir kabina tik nuo 5000+ rpm. Šiaip kuo lengvesni svareliai, tuo geresnis pagreitis, bet krenta maksimalus greitis. Kuo sunkesni, tuo didesnis maksimalus greitis, bet kenčia pagreitis. Išėmęs svarelius pažiūrėk ar jie visi gražiai apvalūs ir ar nėra nudilusių plokštumų, nes tada jie nesisuka ir stringa, dėl ko neprispaudžia diržo ir buksuoja. Jei motoroleris originalus, tai sudėk gamykliško svorio svarelius. Jei kažkas keista (cilindras, stūmoklis, karbas, variatorius, sankaba ar jos spyruoklės, alkūninis ir t.t., tai normaliai, be stendo bus sunku susireguliuot.