Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Motociklai  (Skaityta 395801 kartus)

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Motociklai
« Atsakymas #2525: 2015 Sausio 23, 22:02:47 »
cia po desine tarp pastatu ivaziavimas i broma ir viduj kieme kazkokia gamykla. Nepamenu antros ar trecios durys.
https://www.google.lt/maps/@54.864192,23.887201,3a,75y,215.92h,84.27t/data=!3m4!1e1!3m2!1sIH6J9jaAHsDtZ-u0JUdoPA!2e0!6m1!1e1

Per pora šimtų metrų buvai nuo mano namų ir neužsukai  :facepalm:

Neprisijungęs vabalaz

  • Įrašai: 2839
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Motociklai
« Atsakymas #2526: 2015 Sausio 23, 22:47:03 »
Sveiki , Vyrai.

Įsigijau pirma rimtesni motociklą (suzuki bandit) domiuosi apie aprangas prisiskaičiau įvairiausiu nuomoniu apie tekstiline ir odine apranga ir visai pasimečiau kuria geriau rinktis.  Gal turit patarimu kokia apranga geriau rinktis oda ar tekstile? manau gal tekstiline apranga geriau tiktu prie bandit'o nei oda bet kaip tekstile apsaugo griuvimo atveju? 

kažkaip oda man rimčiau atrodo. Imčiau juodą, dviejų dalių odinę. Šiaip kiek matęs gyvai tų su tekstilinėm aprangom, tai jos visos nebuvo prigludusios prie kūno, kaip oda. Tai galvočiau, kad jei neprigludusios, tai apsaugos irgi neprigludusios, o tai reikštų kad kai vertiesi, tos apsaugos keliauja kur jom papuola. Ar ne? :V Šiaip draugas vienas turi, tai negirdėjau kad peiktų. Nu bet kad pagirtų nors vienu žodžiu, irgi neteko išgirst :D

Neprisijungęs edgaras600

  • Įrašai: 203
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Motociklai
« Atsakymas #2527: 2015 Sausio 24, 00:59:17 »
Cia viskas priklauso kiek euru uzdirbi... as asmeniskai tik uz oda, i tekstiline niekas neiprasytu

Neprisijungęs vytoksas

  • Įrašai: 1321
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Motociklai
« Atsakymas #2528: 2015 Sausio 26, 14:23:30 »
Aš odą pasiemiau, žiūrėsiu kaip bus. Tekstilė man nepatiko kiek matavaus, kažkokie maišai :D O dėl saugumo, moto gp su tekstile niekas nevažiuoja, tuom viskas pasakyta.
Tekstilė tik praktiškiau, visokie išimami pašiltinimai, goretexai, kaina mažesnė..

Neprisijungęs PREZIDENTAS

  • Įrašai: 3831
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: Motociklai
« Atsakymas #2529: 2015 Sausio 26, 15:46:22 »
tai kad rimtos goretexines aprangos ne maziau kainuoja nei skura. turi medziaga privalumu pvz vasara kai karsta ypac

Neprisijungęs vabalaz

  • Įrašai: 2839
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Motociklai
« Atsakymas #2530: 2015 Sausio 26, 15:51:18 »
tai kad rimtos goretexines aprangos ne maziau kainuoja nei skura. turi medziaga privalumu pvz vasara kai karsta ypac

aš vasarai galvoju šarvus pasiimt, nes dieną po miestą, su striuke važiuot nedidelis malonumas. O vien tik su maikute smagu, ale nedrąsu kažkaip :D

Neprisijungęs PREZIDENTAS

  • Įrašai: 3831
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: Motociklai
« Atsakymas #2531: 2015 Sausio 26, 15:57:24 »
aš vasarai galvoju šarvus pasiimt, nes dieną po miestą, su striuke važiuot nedidelis malonumas. O vien tik su maikute smagu, ale nedrąsu kažkaip :D
as vasara kai labai karsta sarvus uzsimetu, ant sarvu maike (y) ale vistiek ne tas pats jausmas kai su koza. nors ir su textile kazkaip netaip kaip su koza.

Neprisijungęs vytoksas

  • Įrašai: 1321
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Motociklai
« Atsakymas #2532: 2015 Sausio 26, 16:02:51 »
Yra ir oda su goretexu, kaina atitinkamai... :D O iki kiek laipsnių su oda dar normaliai jaučiatės? :)

Neprisijungęs PREZIDENTAS

  • Įrašai: 3831
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: Motociklai
« Atsakymas #2533: 2015 Sausio 26, 16:16:19 »
nuo 25 jau sustot nebegali :bedantis:
pernai isigijau termo apatinius drabuzius, labai gerai po oda vilktis

Neprisijungęs vytoksas

  • Įrašai: 1321
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Motociklai
« Atsakymas #2534: 2015 Sausio 26, 16:21:46 »
Kokio gamintojo emiai, gal galima nuorodą? :)


Neprisijungęs vabalaz

  • Įrašai: 2839
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Motociklai
« Atsakymas #2536: 2015 Sausio 26, 22:46:21 »
nuo 25 jau sustot nebegali :bedantis:

viena iš priežąsčių, kodėl negalima motociklam stovėt kamščiuose :D šitą supratau po to, kai papuoliau į kamščiuos vasaros vidurdienį :D kadangi buvo pirmas normalus sezonas, tai atsistojau kamščio gale, nes drąsos dar netiek ir buvo, kad visiem per šoną nuvažiuot į patį priekį. Po 5 min ant saulės su pilna apranga, drąsa iš kažkur atsirado :D

Neprisijungęs jaunelis

  • Gimes Kritikuot
  • Įrašai: 7657
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Motociklai
« Atsakymas #2537: 2015 Sausio 28, 22:47:18 »
man vasara nieko nebelieka apart sortu ir
maikes,telieka tik salmas,pirstines ir batai moco,kitaip neimanoma kai virs 40 laipsniu diena,vakare deduos striuke nes kazkiek atvesta nusileidus saulei...

Neprisijungęs svolacius

  • Įrašai: 1582
    • Žiūrėti profilį
Re: Motociklai
« Atsakymas #2538: 2015 Sausio 29, 22:50:21 »
O kokia nauda is tu batu? Vistiek sikna jau tarkuosis kaip reikiant. Tokioje situacijoje pritariu salmui ir pirstinems. Nes su rankom dar kaskiek noretusi remtis i asfalta kai sikna i farsa virstu.

Neprisijungęs PREZIDENTAS

  • Įrašai: 3831
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: Motociklai
« Atsakymas #2539: 2015 Sausio 29, 22:56:02 »
Paziurek kas youtube kas buna su kulksnim, praeis noras su kedais vazinet

Neprisijungęs PREZIDENTAS

  • Įrašai: 3831
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: Motociklai
« Atsakymas #2540: 2015 Sausio 29, 22:57:33 »
Ar jau pradejot ruostis pavasariui, as niekaip negaliu dar pris erst pradet kelis numTytus darbelius, kazkaip nekyl rankos. Aptarna imui filtrai, tepalI, zvakes, zvaklIdziai pakeliui

Neprisijungęs jaunelis

  • Gimes Kritikuot
  • Įrašai: 7657
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Motociklai
« Atsakymas #2541: 2015 Vasario 20, 16:01:31 »
Paziurek kas youtube kas buna su kulksnim, praeis noras su kedais vazinet

va va,kulksnis yra lb pavojinga ir jautru na ir kojos pirstus nusipjaut gali...uzsisakiau vasarai Dainese Racing C2 perforuota striuke,ziuresim kaip seksis.pirstines gavau AS airflow dovanu,tikiuos neuzkaisim...

Neprisijungęs jaunelis

  • Gimes Kritikuot
  • Įrašai: 7657
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Motociklai
« Atsakymas #2542: 2015 Vasario 20, 16:02:41 »
praeita savaite buvom palakstyt,padariau trumpa video


http://youtu.be/qCXIuJfcQLY

Neprisijungęs PREZIDENTAS

  • Įrašai: 3831
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: Motociklai
« Atsakymas #2543: 2015 Vasario 20, 23:54:26 »
Su kuom filmuota? Gal man taip pasirode bet kolegos labai netvarkingai vaziuoja, lenda is visu galu, manevruoja belekaip, pavojinga sakyciau. O siaip tai seiles nubego ziurint

Neprisijungęs vabalaz

  • Įrašai: 2839
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Motociklai
« Atsakymas #2544: 2015 Vasario 21, 00:20:37 »
važiuoja kaip lietuvoj vaikai su motoroleriais, t.y. lenda, lekia, lenkia ir neaišku kokiu tikslu :D mes kai važiuojam keliese, tai visada atstumas būna tarp motociklų ir šalia vienas kito nevažiuojam. Pirmas tarkim kairėj juostos pusėj, antras dešinėj, trečias vėl kairėj ir t.t.   O šiaip, pavydžiu :G na bet dar porą mėnesiukų ir bus galima lįst ir mum į gatves (y)

Neprisijungęs vytoksas

  • Įrašai: 1321
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Motociklai
« Atsakymas #2545: 2015 Vasario 21, 01:51:20 »
O aš šian namų salygom persimontavau padangas :applause:






Neprisijungęs vabalaz

  • Įrašai: 2839
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Motociklai
« Atsakymas #2546: 2015 Vasario 21, 09:54:56 »
balansuot vistiek gausi vežt, tai ką čia vargai, būtų už kelis eurus ir sumontavę :D nebent čia šiaip įdomu pasižaist buvo :)

Neprisijungęs vytoksas

  • Įrašai: 1321
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Motociklai
« Atsakymas #2547: 2015 Vasario 21, 10:22:48 »
Antras variantas, o šiaip net nesitikėjau, jog taip lengvai persimontuos :)

Neprisijungęs vabalaz

  • Įrašai: 2839
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Motociklai
« Atsakymas #2548: 2015 Vasario 21, 11:53:43 »
tada kitas reikalas :) pats irgi dažnai dėl įdomumo daug ką darau pats, nors už kelis pinigus meistrai tą patį padarytų. Kažkada esu ir balansuot pats bandęs, prisižiūrėjęs youtube :D Lyg ir gavosi. Nebuvo jokių vibracijų, nors iki tol vibruodavo priekis nuo ~130km.h

Neprisijungęs jaunelis

  • Gimes Kritikuot
  • Įrašai: 7657
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Motociklai
« Atsakymas #2549: 2015 Vasario 21, 13:20:49 »
Su kuom filmuota? Gal man taip pasirode bet kolegos labai netvarkingai vaziuoja, lenda is visu galu, manevruoja belekaip, pavojinga sakyciau. O siaip tai seiles nubego ziurint

filmuota su gopro hero 4 silver

del lendimo as irgi sito bajerio nesuprantu,graikai...as kazkaip kai bunu vienas greiciau ir geriau vaziuoju nei su jais...aisku ne visi lenda,bet britvininkai ir prijauciantis biski uzpisa...Tvarkingai tik vienas vaziuoja su triumph daytona.
as kiekviena diena su mocu vaziuoju i darba,reikalais,netgi i kluba.kiti istraukia tik sekmadieniais visa
savaite pravazineje su motoroleriu kaip ir
minejo,matyt tas ir lieka...
« Paskutinį kartą keitė: 2015 Vasario 21, 13:25:17 sukūrė jaunelis »