Kam tikrai idomu sakau mestelkit konkrecus klausimus i PM as duosiu kontaktus ir galesit pasisiulyt. Del kuro .. na as turbut irgi neimciau nieko bet realiai kartais geriau paimti parodant gera valia ir kad nesitiki is jos to kad dabar ji bus skolinga... t.y. normalus ramus podchodas

...