Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Kompiuterija  (Skaityta 477266 kartus)

Neprisijungęs Leopoldas

  • Cosmic Green Metallic
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 3197
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Kompiuterija
« Atsakymas #5025: 2015 Gegužės 10, 20:35:00 »
Sveiki,

nusipirkau devėtą stacionarų pc, karts nuo karto išlenda toks "bug'as", kad pakimba kompas. Nors lemputė mirkčioja normaliai, lyg hardas veiktų, bet kompas nereaguoja į nieką. Dažnai būna užsikrovimo metu pakimba, kai pvz rodo Welcome arba aplamai windows kraunantis kai logo rodo juodam fone. Ar hardas su bad sektoriais ar ramai grybą pjauna?
Įdomus dalykas, kad per youtube klausant dainą, pakibo kompas. Pelė, klaviatūra nereaguoja, o muzika groja toliau.

Neprisijungęs Vyciokas80

  • Įrašai: 56
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Kompiuterija
« Atsakymas #5026: 2015 Gegužės 10, 21:25:33 »
Gali buti daug kas perkaitimas, maitblokis, hardas ramai :) S & M stress test pabandyk is safe mode paleisti ir ziuret.

Neprisijungęs Leopoldas

  • Cosmic Green Metallic
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 3197
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Kompiuterija
« Atsakymas #5027: 2015 Gegužės 10, 21:44:51 »
Gali buti daug kas perkaitimas, maitblokis, hardas ramai :) S & M stress test pabandyk is safe mode paleisti ir ziuret.
Kas tas S & M ir kur ieškot?

Neprisijungęs ArasCL

  • Įrašai: 7063
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: Kompiuterija
« Atsakymas #5028: 2015 Gegužės 10, 22:01:18 »
Sveiki,

nusipirkau devėtą stacionarų pc, karts nuo karto išlenda toks "bug'as", kad pakimba kompas. Nors lemputė mirkčioja normaliai, lyg hardas veiktų, bet kompas nereaguoja į nieką. Dažnai būna užsikrovimo metu pakimba, kai pvz rodo Welcome arba aplamai windows kraunantis kai logo rodo juodam fone. Ar hardas su bad sektoriais ar ramai grybą pjauna?
Įdomus dalykas, kad per youtube klausant dainą, pakibo kompas. Pelė, klaviatūra nereaguoja, o muzika groja toliau.
cia gal videkas pakimba, perziurek kondensatorius videko ir kompo gal koks pasiputes, ar koks ventiliatorius pastriges
« Paskutinį kartą keitė: 2015 Gegužės 10, 22:03:09 sukūrė ArasCL »

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Kompiuterija
« Atsakymas #5029: 2015 Gegužės 11, 12:39:39 »
jo gali būt labai daug kas, pirma pradedam nuo update/driverių ir t.t.
---
Toliau mano klausimas, esu Wifi networke, su wpa2-enterprise AES > Microsoft PEAP > EAP-MSCHAPv2 > 802.1X Paprastu user name ir password, kurį davė provaideris

Bėda tokia, kad kambary arba atsijunginėja arba neprisijungia netas. Pvz Android telefonas veikia geriausiai, su atsijungimais, w7 viekia gal 70% laiko, w8 neprisijungia visai. Ankščiau trūkinėjo, bet buvo dar ok.
Sistema tokia, kad tas wifi netas per visą miesto centrą eina, ir jis turi daug AP
siganalo stiprumas geras, bet ką atradau: balkone, kur silpnesnis signalas, jis pasijungia ir veikia, iki kol negrįžtu į kambarį.

Išvada, kažkuris AP negyvas, t.y. signalą duoda bet pats intiko negauna, ir tai yra tas, kuris turi geriausią signalą esant kambaryje. Kol kas pasidariau roaming agresiveness lowest, kad kuo vėliau jungtųsi prie kito AP, bet vistiek kambary persijungia prie to negyvo, ir iškart atsijungia.

Kokiu būdu užbaninti man tą AP? Dar tik aiškinuosi kuris jis čia, bandau nenutrūkstant siūstis inssider programą.

Stopudovai koks mega žino :)

Neprisijungęs Vyciokas80

  • Įrašai: 56
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Kompiuterija
« Atsakymas #5030: 2015 Gegužės 11, 12:56:36 »
jo gali būt labai daug kas, pirma pradedam nuo update/driverių ir t.t.
---
Toliau mano klausimas, esu Wifi networke, su wpa2-enterprise AES > Microsoft PEAP > EAP-MSCHAPv2 > 802.1X Paprastu user name ir password, kurį davė provaideris

Bėda tokia, kad kambary arba atsijunginėja arba neprisijungia netas. Pvz Android telefonas veikia geriausiai, su atsijungimais, w7 viekia gal 70% laiko, w8 neprisijungia visai. Ankščiau trūkinėjo, bet buvo dar ok.
Sistema tokia, kad tas wifi netas per visą miesto centrą eina, ir jis turi daug AP
siganalo stiprumas geras, bet ką atradau: balkone, kur silpnesnis signalas, jis pasijungia ir veikia, iki kol negrįžtu į kambarį.

Išvada, kažkuris AP negyvas, t.y. signalą duoda bet pats intiko negauna, ir tai yra tas, kuris turi geriausią signalą esant kambaryje. Kol kas pasidariau roaming agresiveness lowest, kad kuo vėliau jungtųsi prie kito AP, bet vistiek kambary persijungia prie to negyvo, ir iškart atsijungia.

Kokiu būdu užbaninti man tą AP? Dar tik aiškinuosi kuris jis čia, bandau nenutrūkstant siūstis inssider programą.

Stopudovai koks mega žino :)


Kito neuzbaninsi niekaip, jei sakykime netoli yra du AP jis jungiasi prie to kuris turi geresni signalo stipruma. Gali taip buti kad persijungdamas tau ir dingsta rysys. Gali buti kad kazkoks kitas wifi tinklas veikia tuo paciu kanalu ir trugdo taviskiam. Gali dar buti taip kad kazkoks kitas prietaisas veikiantis 2.4ghz dazniu esantis pas tave namie ar kaimynus trugdo taviskiam pvz: belaidis telefonas, belaidis duru skambutis, signalke ir pan. :)

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Kompiuterija
« Atsakymas #5031: 2015 Gegužės 11, 13:09:32 »
Na tuos kitus dalykus žinau. Kažkaip turi eit užbaninti :< Ne mano networkas tai negaliu daug ko padaryt, bet kolkas lyg izoliavau mac adresą kuris durniuoja

Neprisijungęs orzo

  • Įrašai: 4660
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: Kompiuterija
« Atsakymas #5032: 2015 Gegužės 11, 18:33:00 »
jei intel korta tai bandyk sitaip

You can do this with Intel® PROSet/Wireless Software, but this can only be done if you have Intel® Wireless Adapter. If you have Intel® PROSet/Wireless Software you need to:

    Right click light bulb icon in system tray -> "Configure Wi-Fi"
    Right click on wanted network and select "Properties"
    Write down the wanted BSSID
    Press "Close"
    Click "Profiles" -> "Manage Profiles" (Ctrl+R) or click "Profiles..."
    Select wanted network, and then click "Properties..."
    Click "Advanced"
    Select "Mandatory Access Point" and enter custom MAC address (same as BSSID)

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Kompiuterija
« Atsakymas #5033: 2015 Gegužės 11, 19:33:33 »
sveikas dėkui, siunčiuosi driverius su proset, kaip tik ir buvo mintis kad tą proset reik pabandyt, bet va patingėjau

abiejuose kompuose intelio kortos

Neprisijungęs Saulius18

  • Įrašai: 427
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas

Neprisijungęs ::: Marius :::

  • Aš ne pikta menantis - aš pikta užsirašantis.
  • Įrašai: 4449
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Kompiuterija
« Atsakymas #5035: 2015 Gegužės 23, 22:44:18 »
Reikia pagalbos su Wifi routeriu:
WR842ND dėl nuolatinių lūžinėjimų originalus firmware buvo pakeistas į DD-WRT.

Bet...

Atsirado trūkumas, kurio spredimo dar negaliu išgūglinti - sumažėjo WIFI greitis. iki firmware keitimo oru į mano kompą torrentai eidavo apie 10MB/s greičiu - o po pakeitimo liko max 6MB/s.

Neesu įgudęs dar DD-WRT gausiuose nustatymuose, tad nežinau kuriuos nustatymus dar judinti.
Kas wireless nustatyta:
Wireless Mode - AP
Wireless Network Mode - NG Mixed
Channel Width -dynamic 20/40Mhz (bandžiau ir turbo ir full, tas pats arba blogiau)
Wireless Channel - auto
Extension Channel - auto

prie advanced dar nelindau.

Neprisijungęs Leopoldas

  • Cosmic Green Metallic
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 3197
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Kompiuterija
« Atsakymas #5036: 2015 Gegužės 24, 01:52:06 »
40mhz palaiko n standartą, tai manyčiau pabandyk jį, jeigu naudojami prietaisai palaiko n. Network mode g/n. Wirelles channel pabandyk pakaitom 1,6,11 kanalus. Nesu pats įgudęs, bet irgi buvau su tuo susidūręs.

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Kompiuterija
« Atsakymas #5037: 2015 Gegužės 24, 10:22:50 »
dėl kanalo: pabandyk į smartphone atsisiūsti wifi analyzer programą, pasakys kuris kanalas  švariausias.

Neprisijungęs Minde

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 4116
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: Kompiuterija
« Atsakymas #5038: 2015 Gegužės 24, 20:07:33 »
Koks kodavimas? Tkip ar aes?

Neprisijungęs Nerkis

  • Įrašai: 1742
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Kompiuterija
« Atsakymas #5039: 2015 Birželio 01, 11:20:47 »
Windowsai siulo nemokamai atsinaujint is WIN 7 i WIN 10  :think: , verta kazi ar ne?  :V

Neprisijungęs gataz

  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 16823
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Kompiuterija
« Atsakymas #5040: 2015 Birželio 01, 13:53:20 »
Windowsai siulo nemokamai atsinaujint is WIN 7 i WIN 10  :think: , verta kazi ar ne?  :V
Cia tik metams free upgrade, po to paprasys susimoketi.
Tesla Model 3 SR+ 239kw, '19
Audi V8 206kw, '91

Neprisijungęs Arunas.V

  • Įrašai: 116
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Kompiuterija
« Atsakymas #5041: 2015 Birželio 01, 14:25:11 »
Kaip praktika rodo pigiau nusipirkti originalius, nei knistis su crackais kiekvieną mėnesį ir džiaugstis "šventais" mėlynais lūžimo ekranais.

Neprisijungęs gataz

  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 16823
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Kompiuterija
« Atsakymas #5042: 2015 Birželio 01, 14:28:23 »
Kaip praktika rodo pigiau nusipirkti originalius, nei knistis su crackais kiekvieną mėnesį ir džiaugstis "šventais" mėlynais lūžimo ekranais.
Senai jau tokiu dalyku nebera.
Tesla Model 3 SR+ 239kw, '19
Audi V8 206kw, '91

Neprisijungęs Arunas.V

  • Įrašai: 116
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Kompiuterija
« Atsakymas #5043: 2015 Birželio 01, 14:44:18 »
Senai jau tokiu dalyku nebera.

kokių?
nelegalių win ar mėlynų ekranų?

Neprisijungęs Nerkis

  • Įrašai: 1742
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Kompiuterija
« Atsakymas #5044: 2015 Birželio 01, 14:55:56 »
Cia tik metams free upgrade, po to paprasys susimoketi.
neraso kad trial :think:
ir siaip siulo uzsisakyt tik toki atnaujinima, pastato i eile, ribotas kiekis tokiu oferiu. uzsisakiau, bus matyt.
P.S. pas mane legalus windowsai.



Neprisijungęs Shotokan

  • Įrašai: 5448
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Kompiuterija
« Atsakymas #5045: 2015 Birželio 01, 14:56:58 »
Melynus ekranus pamirsau jau po xp laiku

Neprisijungęs gataz

  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 16823
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Kompiuterija
« Atsakymas #5046: 2015 Birželio 01, 15:08:38 »
neraso kad trial :think:
ir siaip siulo uzsisakyt tik toki atnaujinima, pastato i eile, ribotas kiekis tokiu oferiu. uzsisakiau, bus matyt.
P.S. pas mane legalus windowsai.



Gi raso *This limited time upgrade offer...
Duoda pilnai naudotis, bet tik metus. Kur jus matet, kad kazka MS dykai dalintu.

kokių?
nelegalių win ar mėlynų ekranų?
Nei, kad kas menesi kazka daryt reik, nei melynu ekranu.
Tesla Model 3 SR+ 239kw, '19
Audi V8 206kw, '91

Neprisijungęs Nerkis

  • Įrašai: 1742
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Kompiuterija
« Atsakymas #5047: 2015 Birželio 01, 15:15:55 »
Gi raso *This limited time upgrade offer...
Supratau, tada nafik nereikia man ju limited time :D

Neprisijungęs herpaderp

  • Įrašai: 289
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Kompiuterija
« Atsakymas #5048: 2015 Birželio 01, 21:25:29 »
Na aš Anglijoj tualetų nevalęs, tai gal mano anglų kalbos žinios ne pačios geriausios, bet bent aš tą sakinį suprantu, kad čia tik pasiūlymas atnaujinti galioja ribotą laiką, o ne pats atnaujinimas laikinas.

Neprisijungęs Nerkis

  • Įrašai: 1742
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Kompiuterija
« Atsakymas #5049: 2015 Birželio 01, 21:32:30 »
Na aš Anglijoj tualetų nevalęs, tai gal mano anglų kalbos žinios ne pačios geriausios, bet bent aš tą sakinį suprantu, kad čia tik pasiūlymas atnaujinti galioja ribotą laiką, o ne pats atnaujinimas laikinas.
Slepkis tu sliauka, su savo supratimu