Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Klaustuko Old School Car Audio kolekcija  (Skaityta 90464 kartus)

Neprisijungęs Klaustukas

  • viską matau
  • Įrašai: 7027
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Panasonic RD-25 su Panasonic CX-DP 15 EN - pirmą kart susidūriau su cd keitikliu kur cd dėtuvė kraunasi iš viršaus   (!?) :think:









Neprisijungęs Klaustukas

  • viską matau
  • Įrašai: 7027
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Panasonic CQ-DP42VEG - pas mane pakliuvo be savo firminio stalčiaus todėl pajungtas per Panasonic RD-25 stalčių



o cd keitiklis dirba ir su cdr  :bedantis:



Neprisijungęs Klaustukas

  • viską matau
  • Įrašai: 7027
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Mclntosh PF-40621 su Mclntosh EF-12081 prie kolekcijos netyčia pakliuvo, šiaip jis skirtas statytis į žmonos mašiną, bet daiktas irgi labai retas nes skirtas tik Japonijos rinkai






Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Pasakysiu tiek, nelabai ką suprantu apie car audio apart OEM audi grotuvų ir kelių beckerių ;-]
A-17 įspūdingas :D

Tačiau vieno nesuvokiu, kaip tos magės tokio tragiško dizaino gali būti? tokios pigaus kinietiško kiek futuristinio dizaino :))) Ypač alpine ir pioneer unitai :) Ar čia man vienam taip atrodo? Ateityje gal pradėjo normalesnius snukius gaminti? :)
Alpine 7803s vienas iš normaliausiai atrodančių, iš tų dviejų gamintojų

Neprisijungęs Brutas

  • Įrašai: 8627
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
viskas cia gerai :D gi OLD SCHOOLD, nebutinai reik suprast :)
bet pomegis tai neeilinis.... gal valanda laiko perziurinejau tema, narpliojau, skaitinejau :)

idomu kaip grojimo/skambesio/nuskaitymo kokybe lyginant su siuolaikiniais dalykais... ar nera taip kad sensnis = geresnis? :V

Neprisijungęs L8

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 3009
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Viena is pionieriu turejau ~1997 tai jo kaina buvo ~1500 be dokumentu, issivaizduokit ko vertas tuo metu ir litas buvo :)

Neprisijungęs volume13

  • Audi klubo prezidentas
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 19465
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
O kokie atsiliepimai apie situos lietuviskus kurinius? ;)
Jei keliaujate po pasaulį, prisidėkite prie kolekcijos! :
Kolekcija

Neprisijungęs Klaustukas

  • viską matau
  • Įrašai: 7027
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
O kokie atsiliepimai apie situos lietuviskus kurinius? ;)

gražesnį gali padovanot kolekcijai (h)

Neprisijungęs VytautasV

  • Įrašai: 1158
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
man Pioneer KP-717G gerai atrodo. Toks kaip senieji vakarietiski audiocentrai (patefonas+magelis viename). Bet kazkaip i senas audi nelabai ziuretusi idejus. Gal nebent i koki MB w123 tiktu pagal isvaizda. Arba i bet kokia USA dideliu gabaritu sena masina

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Jo tiksliai, tas man labai patiko irgi, namie gerai atrodytų stiklinėj lentynoj (y)

Neprisijungęs Tribute

  • Įrašai: 1356
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Kalbant jau apie old school turiu idomesni auto stiprintuva, clarion 1004 ha, nezinau kokios jis klases, groja tikrai graziai, bet jis akumo zudikas, vien ramybes busenoj negrojantis lupa is akumo beveik 2 amperus sroves (z) kai naujo tipo stiprekai ima miliamperais ramybes busenoj :D

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Kalbant jau apie old school turiu idomesni auto stiprintuva, clarion 1004 ha, nezinau kokios jis klases, groja tikrai graziai, bet jis akumo zudikas, vien ramybes busenoj negrojantis lupa is akumo beveik 2 amperus sroves (z) kai naujo tipo stiprekai ima miliamperais ramybes busenoj :D
ar tikrai pajungtas teisingai su ACC ir memomry pliusais?
su becker magais taip pakeičiau 3 akumus naudotus, nes galvojau kad akumai not ok

Neprisijungęs Tribute

  • Įrašai: 1356
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
ar tikrai pajungtas teisingai su ACC ir memomry pliusais?
su becker magais taip pakeičiau 3 akumus naudotus, nes galvojau kad akumai not ok
Pajungtas tikrai teisingai, memory jis neturi, kalba eina apie stiprintuva o ne mageli :) jam reikalingas tik suzadinimas, pagrindinis pliusas ir gnd :) 2x30a fuses matomai atskirai vienas maitinimui, kitas stiprintuvui. :) Neardziau jo, nesigilinau kokios jis strukturos.

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Gaila anksčiau nesakei, kad tokia kolekciją renki, kiek tokių senienų iškeliavo į šiukšlinę  :facepalm:

Neprisijungęs Klaustukas

  • viską matau
  • Įrašai: 7027
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Kalbant jau apie old school turiu idomesni auto stiprintuva, clarion 1004 ha, nezinau kokios jis klases, groja tikrai graziai, bet jis akumo zudikas, vien ramybes busenoj negrojantis lupa is akumo beveik 2 amperus sroves (z) kai naujo tipo stiprekai ima miliamperais ramybes busenoj :D
Gali padovanot, aš susitvarkysiu (h)
« Paskutinį kartą keitė: 2015 Sausio 06, 20:10:08 sukūrė Klaustukas »

Neprisijungęs Klaustukas

  • viską matau
  • Įrašai: 7027
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Gaila anksčiau nesakei, kad tokia kolekciją renki, kiek tokių senienų iškeliavo į šiukšlinę  :facepalm:
Pats kiek senienų prapisau negalvodamas apie savo dabartinę kolekciją :bedantis:

Neprisijungęs volume13

  • Audi klubo prezidentas
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 19465
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Labai neblogus prisiminimus paliko stai sitas Pionierius (+)
Turejau net lietuviska naudojimosi instrukcija :D
Veliau pasiknises tarp 750 TB foto archyve pakeisiu i kokybiskesne :)
Jei keliaujate po pasaulį, prisidėkite prie kolekcijos! :
Kolekcija

Neprisijungęs Klaustukas

  • viską matau
  • Įrašai: 7027
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Labai neblogus prisiminimus paliko stai sitas Pionierius (+)
Turejau net lietuviska naudojimosi instrukcija :D
Veliau pasiknises tarp 750 TB foto archyve pakeisiu i kokybiskesne :)

Turėjau tokį( stovėjo  ir mano kūpe, ir žmonos opelyje  varžybiniuose), matosi mano 3 metų senumo kolekcijoje, pardaviau už labai brangiai tiems kurie galvojo kad jis "tipo groja"  :bedantis:

Neprisijungęs Klaustukas

  • viską matau
  • Įrašai: 7027
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Prašom dėt realių dabar turimų daiktų fotografijas, nes aš iš savo asmeninio archyvo galiu čia dar 10 puslapių nuotraukų pavaryt vien daiktų kuriuos turėjau :bedantis:

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Kaip ir nemačiau tokio tavo kolekcijoje,keli metai jau guli, taip ir nepriėjau iki jo paleidimo, turėtų ekranas išvažiuoti, jeigu jis ten iš viso yra  :-)

Neprisijungęs volume13

  • Audi klubo prezidentas
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 19465
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Turėjau tokį( stovėjo  ir mano kūpe, ir žmonos opelyje  varžybiniuose), matosi mano 3 metų senumo kolekcijoje, pardaviau už labai brangiai tiems kurie galvojo kad jis "tipo groja"  :bedantis:
emiau ji tik del to kad galeciau "ikisti" kasete su man brangiu, svarbiu  balsu, muzika .
Nors buvo pasiulymas imti tik galva :D
Tuo metu neturejau MC perklausai automobilyje techninio sprendimo ;)
Prasyvalysi veliau tema, pasimegauk su tais kurie netoli salia taves buvo ir supranta kas tavo kolekcijoje :smoke:
Jei keliaujate po pasaulį, prisidėkite prie kolekcijos! :
Kolekcija

Neprisijungęs Tribute

  • Įrašai: 1356
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Gali padovanot, aš susitvarkysiu (h)
Nera ten ka tvarkyti, nepriekaistingai veikiantis daigtas. Nedovanosiu to uz ka brangiai sumokejau, as tik pasigirt norejau ka is rariteto turiu :D

Neprisijungęs Klaustukas

  • viską matau
  • Įrašai: 7027
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Kaip ir nemačiau tokio tavo kolekcijoje,keli metai jau guli, taip ir nepriėjau iki jo paleidimo, turėtų ekranas išvažiuoti, jeigu jis ten iš viso yra  :-)

man rodos jam dar išorinis blokas turi būt, čia tik monitorius (h)

Neprisijungęs Grishman

  • Įrašai: 7631
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Kiek susijęs klausimas: kokius CD leidi per tuos aparatus? ir jei įrašineji - su kokiom programom, kad pajusti tą "grojimą" turiu keleta FLAC diskografijų po 4000-5000kbps, bet su man žinomom programom nelabai išeina perteikti tos kokybės į Audio CD

Neprisijungęs Vytautas88

  • Įrašai: 1166
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Į CD įmanoma sukišti max 16-bit raiškos ir 44.1 kHz kvantavimo dažnio įrašus. Kokybiškesnius, pvz. 24-bit raiškos ir 192 kHz kvantavimo dažnio įrašus, galima sukišti į DVD-A arba SACD. Didesnis kvantavimo dažnis užtikrina didesnį signalas/triukšmas santykį bei praplečia dinaminį diapazoną. O bet tačiau, tikrai ne automobilyje klausytis tokių kokybiškų įrašų (nebent stovint)  :-)

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
15 Atsakymai
4250 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2013 Sausio 23, 10:23:20
sukūrė Macabre
7 Atsakymai
2924 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Vasario 17, 21:25:53
sukūrė Grishman
163 Atsakymai
48830 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2018 Lapkričio 24, 10:58:07
sukūrė AlgimantasTQ