Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Alus ir kiti lengvi alkoholiniai gėrimai  (Skaityta 97181 kartus)

Neprisijungęs Zaudi

  • Įrašai: 4774
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Re: Alus ir kiti lengvi alkoholiniai gėrimai
« Atsakymas #150: 2014 Rugpjūčio 27, 22:56:13 »
Buvau birzuose ir pabandziau ju alaus nu visai patiko ir buvai gan nustebes  (y)

Neprisijungęs VytautasV

  • Įrašai: 1158
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Alus ir kiti lengvi alkoholiniai gėrimai
« Atsakymas #151: 2014 Rugpjūčio 27, 23:55:28 »
Buvau birzuose ir pabandziau ju alaus nu visai patiko ir buvai gan nustebes  (y)


konkreciau gal? Yra ten tu daryklu ne viena. Jei apie UAB Birzu alus, tai jo yra ir prekybcentruose. Bet jis 100 kartu geriau pilstomas, nes si darykla neisgali sau leisti pilstyti alu i stikline tara, todel viskas bambaliuose, bambaliukuose :) "sirvenos nefiltruotas" ir "senovinis" man skaniausi.

kalbant apie svyturi. Taip jau yra, kad mes esam runkeliai. Tiksliau didieji, mus laiko uz runkelius. Ir tas yra blogai, nes ta daro savi. O is vakaru irgi veza prastesnes kokybes prekes i tokias kaip musu - pagal juos - "treciasias" salis.
Apie ka as? apie tai kad svyturys pagamina gero alaus. Tik tas alus buna exportui :) o pas mus geras jis buna retokai, nes paleidzia masine gamyba kuri yra net ne Klaipedoj, o Utenoj :D
Tik isreklamuoja, pvz kokia "atsinaujinusia extra", dabar naujiena tapusi "korio alu" arba "keltu alu". Juos daro Klaipedoj. Na bent jau pastaruosius du. O EXTRA ima chalturint vos pardave pirmus gerus 10k bonkeliu. Va tokia tad teisybe  :-/

Tiesa, galima paguost tuos kurie myli savo gimto miesto alu. Svyturys yra isteiges firmines Svyturio gero alaus parduotuveles (yra Vilniuj bent kelios), kur alus pilstomas is backu. Tenais vis dar nesugadintas :) Is Klaipedos.
Taipogi Svyturio darykla isteige mazyti bravoreli gyvam alui gamint. Ir tai yra tikrai geras alus, bet kiek brangokas.
Placiau:
http://alusalus.lt/2013/12/raudonu-plytu-alaus-dirbtuves/
« Paskutinį kartą keitė: 2014 Rugpjūčio 27, 23:58:43 sukūrė VytautasV »

Neprisijungęs VytautasV

  • Įrašai: 1158
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Alus ir kiti lengvi alkoholiniai gėrimai
« Atsakymas #152: 2014 Rugpjūčio 27, 23:56:45 »
double post :(
« Paskutinį kartą keitė: 2014 Rugpjūčio 27, 23:59:22 sukūrė VytautasV »

Neprisijungęs Zaudi

  • Įrašai: 4774
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Re: Alus ir kiti lengvi alkoholiniai gėrimai
« Atsakymas #153: 2014 Rugpjūčio 28, 00:28:39 »
Jo birzu darykla ar kaip ten zodziu vien pilstoma.sirvenos 6laipsniu (y)paskui kitas tik pavadinima uzmirsau bet 7laipsniu ir nieko,nelabai megstu stipru tad galvojau bus nekoks bet super,na ir ju brangiausia lyg grafo pavadinimu irgi super.na ten vietoj turejo ir buteliukuose visus isbandem visi patiko.na ir sprendziat man tai visi svyturiai ir kiti nelabai priligsta tai ka ragavau plius dar ir kaina (y) ai dar kai vazinejom po ta gala siauliu raj tai vietinis ukininkas nuveze kazkur pas koki zmogeli kuris ale superini alu daro,tai mes ale is pajurio kieti tai tas sako kokio norit alaus ar per kojas ar per galva  :bedantis: nu zodziu kirto gerai bet cia labiau prisigerimui nes kartokas,bet savotiskai idomus

Neprisijungęs Gedis

  • Banned!
  • Įrašai: 13709
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Re: Alus ir kiti lengvi alkoholiniai gėrimai
« Atsakymas #154: 2014 Rugpjūčio 28, 00:48:01 »
O EXTRA ima chalturint vos pardave pirmus gerus 10k bonkeliu. Va tokia tad teisybe  :-/   
iš kur tokie duomenys ? gryna konspiracijos teorija  :-]
Tiesa, galima paguost tuos kurie myli savo gimto miesto alu. Svyturys yra isteiges firmines Svyturio gero alaus parduotuveles (yra Vilniuj bent kelios), kur alus pilstomas is backu. Tenais vis dar nesugadintas :) Is Klaipedos.
Konspiracijos teorija Nr.2 ! ! ! !
Jei neklystu tai apynių kvapas iš Klaipėdos alaus daryklos ir dingo maždaug gal prieš 7-8 metus, tada tai labai pasijautė nes kaip tik visai šalia gyvenau . Manau nereikia aiškinti ką tai reiškia  ;)

Neprisijungęs VytautasV

  • Įrašai: 1158
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Alus ir kiti lengvi alkoholiniai gėrimai
« Atsakymas #155: 2014 Rugpjūčio 28, 00:56:15 »
na, as pasakiau kaip yra. Nes mano geri pazystami uzsiima alaus degustavimu ir yra tos srities zinovai. Daugiau nenoriu gaist laiko cia rasinedamas. Jei reikia tau platesnes info, padiskutuok su TIKRAS ALUS komandos nariais.

o jei taip tingi kazka daryt, tai tiesiog nusipirk litra pilstomo is mano minetosios svyturio parduotuves. Nuomone pakeisi greitai.
« Paskutinį kartą keitė: 2014 Rugpjūčio 28, 00:58:46 sukūrė VytautasV »

Neprisijungęs VytautasV

  • Įrašai: 1158
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Alus ir kiti lengvi alkoholiniai gėrimai
« Atsakymas #156: 2014 Rugpjūčio 28, 01:07:04 »
del tu 10k  bonkiu tai cia kaip palyginimas. Norejau pasakyt, jog pirma partija buna gera paleista. Paskui chalturina. Ir cia daug kas taip daro. Tik svyturys ta daro itin naglai.

Apyniu kvapas dingo is daryklos :D blin. Jei technologija pakeite tai nereiskia, kad apyniai dingo. Reik pasigilint i tai ka daro. Technologijos keiciasi, daryklo irenginiai taip pat. Bet tai nereiskia kad apyniai nenaudojami ar alus prastas. Prie progos galesiu tau specialiai nuorodu pametyt apie tai. Ir jokiu ten milteliu nebuna. Milteliai buna kai daryklos chalturina, o didziausia chaltura vyksta utenoj.

Neprisijungęs Gedis

  • Banned!
  • Įrašai: 13709
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Re: Alus ir kiti lengvi alkoholiniai gėrimai
« Atsakymas #157: 2014 Rugpjūčio 28, 01:39:34 »
vadinasi Klaipėdoje darykla investavo į gerus oro filtrus bet tikrai ne į gamybą :bedantis: nesu aš degustatorius, minėtoje parduotuvėje kartais nusiperku tik Grimbergeno tamsaus, apie šūdiną extra iš tos pačios parduotuvės pakankamai prisiklausau iš draugų ir pažystamų, bet kodėl vistiek kai kurie tą extrą ir toliau perka lieka mistika

Neprisijungęs siomka

  • Įrašai: 2931
    • Žiūrėti profilį
Re: Alus ir kiti lengvi alkoholiniai gėrimai
« Atsakymas #158: 2014 Rugpjūčio 29, 02:06:04 »
kazkada svyturio alu vokieciams vezdavau, va sakau. ragaukit tikro alaus. o dabar ir priesui to marmalo nesiulyciau
man asmeniskai Vokiskas alus geresnis nei lietuviskas ir kaina praktiskai vienoda jo :think:

Neprisijungęs Gedis

  • Banned!
  • Įrašai: 13709
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Re: Alus ir kiti lengvi alkoholiniai gėrimai
« Atsakymas #159: 2014 Rugpjūčio 29, 03:15:13 »
kazkada svyturio alu vokieciams vezdavau, va sakau. ragaukit tikro alaus. o dabar ir priesui to marmalo nesiulyciau
žmonės neblabai ir begeria :-]:-]:-]



Neprisijungęs VytautasV

  • Įrašai: 1158
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Vilniaus akropolio Bravaria alaus daryklele daro toki visai pusetina (bet kartais prarugusi) aluti. Buna ir chalturos, buna ir geru dalyku. Alus gyvas -  todel visko pasitaiko. Reik toki gert iskarto pagaminta, o ne laukt kol prarugs.
Man is ju geriausias yra Ajeru. Toks sunkus ir sotus. Labiausiai megstu dasimusti su juo. O kai tokio isgeri tai net valgyt nebesinori. :-]


sestadienio vakaras, beje. gerkit gerkit kolegos (y)

Neprisijungęs povilas.t

  • Įrašai: 227
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
nu as buvau gaves tokios info apie lietuviska alu jog volfas dar speja ji parugint statinese kelias dienas nes nera tokio masinio pirkimo kaip svyturys utena, o jie del didelio srauto ta pacia procedura atlieka musu skrandziuose bet nesakykit prie ragucio gyvenau tai tas kvapas jau ir atsibost spejo vadinasi kazkas ten biski vyksta nezinau kaip ten klaipedoj utenoj :)

Neprisijungęs siomka

  • Įrašai: 2931
    • Žiūrėti profilį
Vilniaus akropolio Bravaria alaus daryklele daro toki visai pusetina (bet kartais prarugusi) aluti. Buna ir chalturos, buna ir geru dalyku. Alus gyvas -  todel visko pasitaiko. Reik toki gert iskarto pagaminta, o ne laukt kol prarugs.
Man is ju geriausias yra Ajeru. Toks sunkus ir sotus. Labiausiai megstu dasimusti su juo. O kai tokio isgeri tai net valgyt nebesinori. :-]


sestadienio vakaras, beje. gerkit gerkit kolegos (y)
ajeru buvo mano favoritas, kai Kauno akropolyje tik Bravaria atsidare (y) seniai jau geriau jo, reiktu vel prisiminti skoni

Neprisijungęs VytautasV

  • Įrašai: 1158
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
siomka, zmones jau pries metus snekejo, kad Kauno akropolyje nebegamins Bravaria daryka nei ajeru nei medaus, nei kvietinio apart Premium. O ir Vilniuje ragas darosi. Kokybe krenta.  Zodziu, nera paklausos.
As juos suprantu pilnai. Padarai gyva alu. 2 menesiai ir alui ragas. Prarugsta. O jei niekas neisperka tai minusas konkretnas.

Neprisijungęs raimis87

  • Įrašai: 256
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Buvau birzuose ir pabandziau ju alaus nu visai patiko ir buvai gan nustebes  (y)

Paragaukit Butautu dvaro alaus dar. Man paciam tamsus labiau patinka...O is Birzu alaus daryklos dar Radvilu pabandykit :)

Neprisijungęs VytautasV

  • Įrašai: 1158
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
jo, radvilu geras (y) Tiek pilstomas, tiek bambaliuose Norfoj (tik ta bambalini geriau stipriai atsaldyt). 3litru savaitgalio vakarui uztenka su kaupu, nes visgi 7% jo stiprumas. :G

Neprisijungęs Lukelius

  • Įrašai: 90
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Degustatoriaus karjerą pradėjau... Na ką čia meluot, gert pradėjau trylikos metų  :D
Na o nejuokaujant ir nesikuičiant po praeiti (volfas, švyturiaus ekstra :F ) tai skaniausias pilstomas, Butautų dvaro, Vilniaus šviesusis, kanapinis, taruškų su kanapėmis. Labiau gal linkęs link nefiltruoto, toks biški lengvesnis, mažiau gazo. Šiaip kol radau kur tikrai gerą alų pilsto teko ne vienam alyne pasibūt :) Ir vieną diena užsukau į "beer factory" ir kaip sakant iš ten kojos nebekeliu  (+) 

Neprisijungęs edgaras1989

  • Įrašai: 1906
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
as pradejau uzsienietisko alaus ragavimus, tai visai nustebau, kad kokioj vynotekoj pakankamai pigiai, bet gero alaus gali gaut :G

Neprisijungęs Pavaduotojas ugdymui

  • Įrašai: 2005
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Geriamas - Šnekorių 7.5 % tamsus , 3 lt/ltr iš lentynos apačios. Gamintojas Volfas :smoke:

Neprisijungęs Zaudi

  • Įrašai: 4774
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Paragaukit Butautu dvaro alaus dar. Man paciam tamsus labiau patinka...O is Birzu alaus daryklos dar Radvilu pabandykit :)
Tas 7laisniu i buvo radvilu na kaip sake to dvaro saknis:) jo geras tikrai

Neprisijungęs Brutas

  • Įrašai: 8627
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
aš, žinoma, į ekspertus netaikau, bet man pasirodė, kad jei neužstringi ant vienos alaus rūšies penkmečiui, tai ir tas švyturis normalus, ir net uteną galima gert ff dabar nuėjęs į parduotuvę stengiuos kaskart vis kitokio paragaut iš lentynų, labai smagu :G

lygiai ta pacia taktika taikau :) vis ka kito, nematyto/neragauto.. nesvarbu ar Lt ar De ar By ar dar kieno gamybos, bi tiik neragautas..
keleta kart yra teke po keliu gurksniu ispilt lauk per tuos eksperimentus :D

Neprisijungęs VytautasV

  • Įrašai: 1158
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
na ka - Birzu alus gavo bapkiu ir investavo i nauja pilstymo technika. Pagaliau eme pilstyti i stikla. Ir ta proga isleido nemazai nauju alaus rusiu. Ir jau kaina alaus solidesne biski. Na is tu visu rusiu as ragavau  vakar Munich Dunkel Lager:


ka galiu pasakyt: eina sau kokybe (y) nesitikejau kad taip stipriai bus. Verta gerti dar ir dar. Reiks kitus isbandyt.
Cia ju naujienos:
http://aluslt.blogspot.com/2014/08/birzu-alaus-penketukas.html

be naujienu i stikline tara taip pat pilstomas ir senasis ju: Radvilu, Miezinis, Sirvenos.

Neprisijungęs ffee

  • Įrašai: 1149
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Kokiam prekybcentry ieskoti?

Neprisijungęs VytautasV

  • Įrašai: 1158
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
norfoj kol kas tik maciau.

Neprisijungęs volume13

  • Audi klubo prezidentas
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 19465
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Kaip manote, ar teisinga nuolaida Vilniaus alui? ;)
Jei keliaujate po pasaulį, prisidėkite prie kolekcijos! :
Kolekcija

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
18 Atsakymai
11094 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Sausio 11, 23:33:55
sukūrė Toto