Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Alus ir kiti lengvi alkoholiniai gėrimai  (Skaityta 97267 kartus)

Neprisijungęs ::: Marius :::

  • Aš ne pikta menantis - aš pikta užsirašantis.
  • Įrašai: 4449
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Alus ir kiti lengvi alkoholiniai gėrimai
« Topic Start: 2013 Lapkričio 25, 22:37:30 »
Viskio, burbonų mėgėjų mačiau atsirado, ir šią akimirką sugalvojau paieškoti, ką audiklubo vyrai ir moterys geria iš lengvesnių?


Neesant norui plačiai diskutuoti, temą galima būtų siaurinti iki alaus mėgėjų, visgi vyrai sidrą dažniausiai prisimena ryte nubudę sausais gomuriais po prieš tai vykusių "vakarinių stiprybės rungtynių" :D


Žinau yra stipresnės bendruomenės šiuo klausimu, tačiau norėčiau kilstelėti šį klausimą ir Audiklubo lankytojų tarpe.


Ką siūlote paragauti? kokie pastebėjimai?

Galima būtų čia dalintis pastebėtomis alaus nuolaidomis ir išpardavimais!

Neprisijungęs Myntis

  • Įrašai: 345
    • Žiūrėti profilį
Re: Alus ir kiti lengvi alkoholiniai gėrimai
« Atsakymas #1: 2013 Lapkričio 26, 00:13:09 »
Šiaip būtų smagu išgirsti, kas kokį kvietinį alų rekomenduotų, be Balto, tokį negirdėtą, bet patikusį - pilnos lentynos, o išragaut visų be valčių vienam..  :V

Neprisijungęs Laimis9

  • Įrašai: 523
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Alus ir kiti lengvi alkoholiniai gėrimai
« Atsakymas #2: 2013 Lapkričio 26, 00:28:16 »
esu ragaves gyvo alaus , skanesnis nei paprastas. tik juo megautis reikia atsargiai, nes draugelis nezinojo kad jam alergiskas tai viskas baigesi klinikine mirtim , bet daktarai spejo atgriebt  ff

Neprisijungęs valukonis

  • Įrašai: 4111
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Alytus
Re: Alus ir kiti lengvi alkoholiniai gėrimai
« Atsakymas #3: 2013 Lapkričio 26, 12:08:19 »
norint pigiai isgerti neblogo alaus, reikia karts nuokarto prasukti pro maximos kampuose isdeliotus tokius gardus ar kaip ten juos pavadinti :) ten visada prisirenku nupiginto alaus, zinoma alus yra dazniausiai gurmanu, kaip as vadinu, su nedideliu tirazu :) kaip pvz jei alus kainuoja 2.20 tai ten buna po 1.30 :)

Neprisijungęs Macabre

  • Įrašai: 461
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Alus ir kiti lengvi alkoholiniai gėrimai
« Atsakymas #4: 2013 Lapkričio 26, 13:35:25 »
nu va, pagaliau tema apie alu :D
siaip kas is populiariausiu alu, tai as skaitau, kad ten ne vienas ne alus, reik pirkt gyva, na nebent Kauno alus, Vilniaus alus dar pusetinas, o geriausias is tokiu Senojo Vilniaus (bent man). O kas is gyvu, tai Butautu dvaro, Kanapinis, Kanapiu, cia mano megstamiausi :G Tiesa mano "Kaime" retesniu sunku gaut, didziuosiuose miestuose, kuriuose yra pilstomo alaus parduotuviu galima gaut ivairesniu. Bet reziume as tik uz gyva, mazu daryklu alu ;)

Neprisijungęs ramasS

  • Kauno apskrities koordinatorius
  • Įrašai: 3467
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Alus ir kiti lengvi alkoholiniai gėrimai
« Atsakymas #5: 2013 Lapkričio 26, 14:08:59 »
As perku vadinama zalia meska, bet po paskutines pakuotes 24/0,5 pirktos ketvirtadieni tai reiks turbut nurasyti ji. Kazko ziaurei putoja atkimsus skardine. Dar patinka forto alus. Teip pirkt ir ragaut tai nekyla ranka, nes nusiperki ir ziu reik ispilt. Volfas visai skanus. Aisku bare tai pasirinkimas nedidelis tai tenka svyturio dairytis.rusiskas visai netiko man. Is sidru tai buvau uztikes kazkokio obuolinio mazom skardom, ir tikrai rugstys nuo jo nekilo kaip kad nuo to bambalinio. O ryte po "vakar" ipila zmona dainavos, arba namu darymo "svarainines". O seip mineralinis. :-]

Neprisijungęs lin32

  • Įrašai: 1310
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Marijampolė
Alus ir kiti lengvi alkoholiniai gėrimai
« Atsakymas #6: 2013 Lapkričio 26, 14:14:59 »
Siaip ziema alaus daug negeriu bet jai geriu tai paskutiniu metu perku Grimbergen tamsu visai uzkabino kazkaip nes lietuviski dabar ipac didziuju gamintoju tai kazkoki nelabai geremi pasidare , dar mazesniu gamintoju i alu panasu
« Paskutinį kartą keitė: 2013 Lapkričio 26, 14:16:31 sukūrė lin32 »

Neprisijungęs Macabre

  • Įrašai: 461
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Alus ir kiti lengvi alkoholiniai gėrimai
« Atsakymas #7: 2013 Lapkričio 26, 14:16:42 »
Grinbergen geras, bet ir kaina atitinkama

Neprisijungęs vytoksas

  • Įrašai: 1321
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Alus ir kiti lengvi alkoholiniai gėrimai
« Atsakymas #8: 2013 Lapkričio 26, 14:19:05 »
Karpių dvaro arba Joniškėlio, gubernijos tamsusis elis :) Kažkaip dabar perėjau prie tamsaus

Neprisijungęs edgaras1989

  • Įrašai: 1906
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Alus ir kiti lengvi alkoholiniai gėrimai
« Atsakymas #9: 2013 Lapkričio 26, 14:26:48 »
jo tamsusis elis belekaip skanus , ji perku tik pilstoma. Dar Kauno senasis porteris skanus ( dabaar pgrinde jis ir trasoj kai tokia lauko temperatura :D ) tik kad stiprokas jis. Svyturio gaminius jau kuris laikas pamirses, dar karts nuo karto volffas  i trasa isoka. Tokiu kaip tauras, utenos, fortas (nebent backa imi) ir pan jau senai negeriu, nes ten vanduo su kazkokiu prieskoniu ir megautis kaip alumi negali

Neprisijungęs Macabre

  • Įrašai: 461
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Alus ir kiti lengvi alkoholiniai gėrimai
« Atsakymas #10: 2013 Lapkričio 26, 15:20:35 »
kad tu didziuju gamintoju isvis daugumoj tik pavadinimas alus telike, na vat Vilkmerge dar nebloga

Neprisijungęs edgaras1989

  • Įrašai: 1906
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Alus ir kiti lengvi alkoholiniai gėrimai
« Atsakymas #11: 2013 Lapkričio 26, 15:51:32 »
jo vilkmerge dar nebloga, bet kaina ir nelabai man patinka :D

Neprisijungęs povilas.t

  • Įrašai: 227
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Alus ir kiti lengvi alkoholiniai gėrimai
« Atsakymas #12: 2013 Lapkričio 26, 15:53:19 »
man irgi kazkaip patiko Vilkmerges, ir senojo vilniaus, nors paskutiniu metu trasoj svyturio nealkoholinis (kaip mineralinis su alaus prieskoniu ir legalus) :))) o ten svyturys kalnapilis utena tai man jie kazkokie keistoki kiek nusiperki tiek kitoks skonis nors ta pati rusis :)

Neprisijungęs Macabre

  • Įrašai: 461
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Alus ir kiti lengvi alkoholiniai gėrimai
« Atsakymas #13: 2013 Lapkričio 26, 15:58:05 »
jo vilkmerge dar nebloga, bet kaina ir nelabai man patinka :D
vilkmerge isvis gudrauja, moki brangokai, o net puse litro negauni, nes ten kvorta (0,41 berods) :-] na bet alus neblogas, tai negaila, geriau moket daugiau, bet bent jausis, kad alu geri :D

Neprisijungęs edgaras1989

  • Įrašai: 1906
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Alus ir kiti lengvi alkoholiniai gėrimai
« Atsakymas #14: 2013 Lapkričio 26, 16:09:23 »
vilkmerge isvis gudrauja, moki brangokai, o net puse litro negauni, nes ten kvorta (0,41 berods) :-] na bet alus neblogas, tai negaila, geriau moket daugiau, bet bent jausis, kad alu geri :D

Pritariu, bet dabar radau alternatyvu :D o seip geras ir neiprastas skonis vienam bariuke Laisves al. alucio, pastovei jei i bara tai i ten :smoke:

Neprisijungęs Macabre

  • Įrašai: 461
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Alus ir kiti lengvi alkoholiniai gėrimai
« Atsakymas #15: 2013 Lapkričio 26, 16:42:24 »
na Vilkmerge tik retais atvejais perku, kai nera galimybes gyvo nusipirkt, tai dzin :D o siaip man tik gyvas, bet ne tas kur Maximoj buna pirkt, nes ten tiek pat gyvas, kiek kates kotletas ant asfalto :-]

Neprisijungęs leo1

  • Įrašai: 851
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: Alus ir kiti lengvi alkoholiniai gėrimai
« Atsakymas #16: 2013 Lapkričio 26, 18:08:56 »
vilkmerges gyvas toks neblogas, siaip dazniausiai perku kalnapilio lite. utenos melynas buvo tik pacioj pradzios labai skanus, poto nieko gero nebetas..
o dabar uzgaudziau maximoj d-lite akcija, tai paciupau biski, taip po darbo pagurgsnoti po vakarienes.

Neprisijungęs ::: Marius :::

  • Aš ne pikta menantis - aš pikta užsirašantis.
  • Įrašai: 4449
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Alus ir kiti lengvi alkoholiniai gėrimai
« Atsakymas #17: 2013 Lapkričio 26, 18:35:02 »
Šiaip būtų smagu išgirsti, kas kokį kvietinį alų rekomenduotų, be Balto, tokį negirdėtą, bet patikusį - pilnos lentynos, o išragaut visų be valčių vienam..  :V

Vilniaus kvietinį bandei?
Iš lietuviškų mano mėgstamiausias.

Šiaip jau porą metų sėdau ant belgiško balto alučio. tokių kaip Hoegaarden ar Grimbergen Blanche. Po jų jokie pilsneriai, nei ėkstros neskanu :D Pamatęs jam akciją būtinai nusiperku. Kas dėl kainos - gal buteliais ir nelabai kaina patinka liaudžiai, tačiau bare ar kavinėje, kai eksta kainuoja 7lt, o grimbergen 8-9lt, tai nematau prasmės (aišku, nebent skonio reikalas) pirkti švyturių ar kalnapilių.

Nesenai lentynoje pamačiau nematytą dar Grimbergen Rouge (Rimi radau). Sakyčiau tamsus, bet toks įdomus, kitoks. :) Reikės kada vėl nusipirkti.

Beje, yra android apps'as, mėgstantiems alaus, rodo žemėlapyje kur ko paragauti galima.

Neprisijungęs roberto

  • Įrašai: 1378
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Alus ir kiti lengvi alkoholiniai gėrimai
« Atsakymas #18: 2013 Lapkričio 26, 18:44:25 »
kvietinio yra kauno aluje, pilstomo, man visai patiko jis  (y)

Neprisijungęs ::: Marius :::

  • Aš ne pikta menantis - aš pikta užsirašantis.
  • Įrašai: 4449
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Alus ir kiti lengvi alkoholiniai gėrimai
« Atsakymas #19: 2013 Lapkričio 26, 20:41:29 »
kvietinio yra kauno aluje, pilstomo, man visai patiko jis  (y)
O Vilniuje gal kur galima rasti?

Neprisijungęs roberto

  • Įrašai: 1378
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Alus ir kiti lengvi alkoholiniai gėrimai
« Atsakymas #20: 2013 Lapkričio 26, 20:47:45 »
kažkaip abejočiau.. kas man labai patinka, kad jis be angliarūkštės, trumpo vartojimo. skaniai geriasi, nekelia, bent jau man, rūkštingumo. Vilniaus alus neturi savo pilstomo alaus bariuko darykloj? nes šį tai perkame tiesiai iš daryklos parduotuvės  (y)

Neprisijungęs Pavaduotojas ugdymui

  • Įrašai: 2005
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Re: Alus ir kiti lengvi alkoholiniai gėrimai
« Atsakymas #21: 2013 Lapkričio 26, 21:15:00 »
Alų geriu tik kartą per savaitę. Pabandykit laukti visą savaitę ir penktadienį pasiimt keletą. Tai garaže išgersit pora nespėję namo pereiti (+)
Per vasarą biški gelbėjimo ratas išauga gerai atsigėrus ir pavalgius.
Paskutiniu metu - Kauno alus.

Neprisijungęs Macabre

  • Įrašai: 461
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Alus ir kiti lengvi alkoholiniai gėrimai
« Atsakymas #22: 2013 Lapkričio 26, 22:08:53 »
Alų geriu tik kartą per savaitę. Pabandykit laukti visą savaitę ir penktadienį pasiimt keletą. Tai garaže išgersit pora nespėję namo pereiti (+)
Per vasarą biški gelbėjimo ratas išauga gerai atsigėrus ir pavalgius.
Paskutiniu metu - Kauno alus.
gerai, kai jus tokie kantrus, bent karta sokiadieni pagurksnoju, o savaitgalio isvis be alaus neisivaizduoju :D ir taip jau nemazai metu, ir jokiu gelbejimosi ratu, arba as isimtis :-]

Neprisijungęs Pavaduotojas ugdymui

  • Įrašai: 2005
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Re: Alus ir kiti lengvi alkoholiniai gėrimai
« Atsakymas #23: 2013 Lapkričio 26, 22:23:09 »
Kuo senyn tuo organizmo apytakos procesai kinta, plius darbo pobūdis, veikla po darbo ir t.t.

Neprisijungęs edgaras1989

  • Įrašai: 1906
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Alus ir kiti lengvi alkoholiniai gėrimai
« Atsakymas #24: 2013 Lapkričio 27, 07:53:50 »
nu jo, be alaus kazkaip ir siokiadienis nepraeina :D

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
18 Atsakymai
11100 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Sausio 11, 23:33:55
sukūrė Toto