Sveiki turiu audi a4 95m sedanas pas mane jau seni laidai pravesti yra lininiai pro keleivio puse yra per bordacioka ziurejau o pliusas iseina i kapota pro vairuotojo puse per apacia kazkur bet nupjautas laidas prie akumo o kitas galas i bagazine neateina nera net ant slenksciu neradau kur tas pasislepes zodziu galvoju nauja savo pliusa vesti vieni sako reikia per keleivio dureles kazkaip ka jus patartumet pro kur patogiausia pravesti butu? Dekui iskart.