Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Subas A4 - toje  (Skaityta 1677 kartus)

Neprisijungęs ags

  • Įrašai: 409
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Subas A4 - toje
« Topic Start: 2009 Liepos 29, 08:28:10 »
pradeciau nuo priekines akustikos su komponentais ir subas gale,o jei tau reikia bum bum,t.y.slegio,isimeti galinga suba ir vazineji su skaudancia galva :D Zodziu,parasyk dar,ko tau reikia is garso,kokybes ar slegio?

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
6 Atsakymai
1993 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Gegužės 04, 20:36:09
sukūrė constant
5 Atsakymai
1372 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Liepos 06, 11:24:43
sukūrė arunas666
2 Atsakymai
1148 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Birželio 04, 01:05:05
sukūrė only AUDI