O gal žinai kaip tiksliai reikai įrašyti į cd? Skaitinėjausi forume radau įvairių būdų, bet man nepaėjo. Bandžiau paprastus "acme" cd-r įrašyti su imgburn ant 1x speed, tai rašo, rnns-e, kad "cd-r unreadable", tada bandžiau cd įrašyti 8x speed, tai ant rns-e taip pat nieks neįvyko, nebent laukti reikia ilgai, nors buyvau palikęs apie 10min. Dabar neturiu dvd, rytoj nusipirksiu, bandysiu su dvd diskais bandyt. Šiap tai cd skaito, nes mp3 dainos groja. O ar svarbus yra įrašymo greitis, ar būtinai tas 1x turi būt, nes daug ir šiame forume radęs buvau, kad ant 1x rašo.