Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: RNS-E lazeris  (Skaityta 5573 kartus)

Neprisijungęs Greg

  • Įrašai: 13
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
RNS-E lazeris
« Topic Start: 2021 Kovo 27, 21:23:39 »
Sveiki,

RNS-E 192 versija, esmė tame, kad softą atsinaujinti per CD-R dar sugebėjo, tačiau nebeužkabina DVD-R su NAVI viduje. Buvau išsiardęs, nuvaliau lazerį, surinkau, bet vis tiek tas pats, tai spėju jis į pabaigą.

Kažkas esat susidūrę su kaina/kiek sudėtinga pakeisti ir apskritai gauti kitą lazerį?

Ačiū!

Neprisijungęs gataz

  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 16823
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: RNS-E lazeris
« Atsakymas #1: 2021 Kovo 28, 00:42:28 »
Domas iš Aliexpress siuntėsi, galima tik lazerį keist arba visą stalčių. Lazeris gal apie 10-20eur, stalčius kelis kart brangiau. Detaliau jis pats pakomentuotų.
Tesla Model 3 SR+ 239kw, '19
Audi V8 206kw, '91

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: RNS-E lazeris
« Atsakymas #2: 2021 Kovo 28, 13:04:29 »
Sveikas

http://www.audiklubas.com/forumas/garso-ir-video-skyrius/rns-e-softo-atnaujinimas/msg2006845/#msg2006845

Kažkas esat susidūrę su kaina/kiek sudėtinga pakeisti ir apskritai gauti kitą lazerį?
Ačiū!

Pakeisti pasižiūrėk joutube, ramiai neskubant valandėlė. Jei keiti loader bay, biškį mažiau.

Gauti ant kiekvieno kampo galima. Aš už loader bay mokejau 65 usd bet pirkau tiesiai iš kino, ne per platformą. Lazerio keitimas nepadėjo, tai tiesiogiai sukontaktavau su juo dėl loader bay pirkimo.

Lazerio nebeturiu to "mažai naudoto", padavonojau klubo draugui.

Neprisijungęs slyder

  • Įrašai: 238
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: RNS-E lazeris
« Atsakymas #3: 2021 Kovo 28, 19:56:28 »
Buvo ir man rnse navi disko nebeskaitė.
Tai tiesiog PC Mandarinas(Vilnius) nunešiau kur tvarko, po savaitės paimiau, kainavo kazkas apie 90eur.
Jau 2m veikia tvarkingai (vaziuoju su masina gal karta per men, bet uzmetu aki kaip kas veikia)

Neprisijungęs Greg

  • Įrašai: 13
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: RNS-E lazeris
« Atsakymas #4: 2021 Kovo 29, 09:59:21 »
Sveikas

http://www.audiklubas.com/forumas/garso-ir-video-skyrius/rns-e-softo-atnaujinimas/msg2006845/#msg2006845

Pakeisti pasižiūrėk joutube, ramiai neskubant valandėlė. Jei keiti loader bay, biškį mažiau.

Gauti ant kiekvieno kampo galima. Aš už loader bay mokejau 65 usd bet pirkau tiesiai iš kino, ne per platformą. Lazerio keitimas nepadėjo, tai tiesiogiai sukontaktavau su juo dėl loader bay pirkimo.

Lazerio nebeturiu to "mažai naudoto", padavonojau klubo draugui.


Kažkaip bandau AliExpress įvedęs "RNS-E laser" ieškoti, bet randu tokius shady skelbimus, kur 2-3 pardavimai. Nesijaučiu užtirkintas. Gal kažkoks to lazerio modelis yra?


Buvo ir man rnse navi disko nebeskaitė.
Tai tiesiog PC Mandarinas(Vilnius) nunešiau kur tvarko, po savaitės paimiau, kainavo kazkas apie 90eur.
Jau 2m veikia tvarkingai (vaziuoju su masina gal karta per men, bet uzmetu aki kaip kas veikia)

Ach, gaila, bet veiksmas Šiauliuose, o kiek žinau čia tokių auksarankių vargu ar rasiu :D

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius

Neprisijungęs Greg

  • Įrašai: 13
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: RNS-E lazeris
« Atsakymas #6: 2021 Kovo 29, 10:13:15 »
https://www.aliexpress.com/wholesale?catId=0&initiative_id=AS_20210328230241&origin=y&SearchText=dv35m110

Ačiū, bet joo, čia neaišku, ar nenusipirksi tokio pačio (kai kur atsiliepimuose rašo, kad atvažiuoja neveikiantys) ir kainos tokios nemažos :)) Nebent va matosi visas loader'is 67 USD

@Domas, tai gal praktiškiau visą loader'į pasikeisti? kažkaip papigiai nerandu vien lazerio, siuntimai kosminiai.
« Paskutinį kartą keitė: 2021 Kovo 29, 10:23:42 sukūrė Greg »

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34007
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: RNS-E lazeris
« Atsakymas #7: 2021 Kovo 29, 10:36:36 »
Vis tiek tas rns e kažkoks bugovas. Dar ir po tiek metų tą pavadinimą išgirdęs net pasipurtau :bedantis: :bedantis: :bedantis:

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: RNS-E lazeris
« Atsakymas #8: 2021 Kovo 29, 11:02:51 »
Ačiū, bet joo, čia neaišku, ar nenusipirksi tokio pačio (kai kur atsiliepimuose rašo, kad atvažiuoja neveikiantys) ir kainos tokios nemažos :)) Nebent va matosi visas loader'is 67 USD

@Domas, tai gal praktiškiau visą loader'į pasikeisti? kažkaip papigiai nerandu vien lazerio, siuntimai kosminiai.
Čia rizika kaip bet kur kitur.
Aš, kaip kartą chaliavai lazerį paskeitęs, keisčiau visą loaderį.

Neprisijungęs Greg

  • Įrašai: 13
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: RNS-E lazeris
« Atsakymas #9: 2021 Kovo 29, 11:09:37 »
Vis tiek tas rns e kažkoks bugovas. Dar ir po tiek metų tą pavadinimą išgirdęs net pasipurtau :bedantis: :bedantis: :bedantis:

tai va ir galvoju ar čia verta žaisti dėl mandrumo, ar pamiršti :D

Neprisijungęs Shotokan

  • Įrašai: 5448
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: RNS-E lazeris
« Atsakymas #10: 2021 Kovo 30, 00:09:52 »
tai va ir galvoju ar čia verta žaisti dėl mandrumo, ar pamiršti :D
pirkau 2011m a3 rns e pu tai skaito puikiai 2020 mapsus. turiu 2004m a6 c5 rns, tai neima 2020. pavarges lazeris bus arba loaderis.

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: RNS-E lazeris
« Atsakymas #11: 2021 Kovo 30, 11:33:53 »
o tu mano lazerio nebandei?

Neprisijungęs audi quatro

  • Įrašai: 1495
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: RNS-E lazeris
« Atsakymas #12: 2021 Kovo 30, 23:14:03 »
As irgi galvojau ar europint ta RNS-E ar androida det.Europinau ir dabar nesigailiu.Nes suristas su skydeliu  :)  Kaune tai Pire remontuoja ir europina.90eu sumokejau uz europinima ir ale perrinko mechanizma DVD rom.su naujais zemelapiais cia. Va man privalumas:
« Paskutinį kartą keitė: 2021 Kovo 30, 23:23:39 sukūrė audi quatro »

Neprisijungęs mikasijus

  • Įrašai: 61
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Re: RNS-E lazeris
« Atsakymas #13: 2021 Kovo 30, 23:24:56 »
As irgi galvojau ar europint ta RNS-E ar androida det.Europinau ir dabar nesigailiu.Nes suristas su skydeliu  :) Va man privalumas

Lai neįsižeidžia Androidų mylėtojai, bet ir aš pasisakau už org. Eidamas pas mergas rinksiuos Durex o ne kinišką produktą kad ir kokiomis palvomis jie bešviestu

Neprisijungęs Greg

  • Įrašai: 13
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: RNS-E lazeris
« Atsakymas #14: 2021 Kovo 30, 23:37:02 »
As irgi galvojau ar europint ta RNS-E ar androida det.Europinau ir dabar nesigailiu.Nes suristas su skydeliu  :)  Kaune tai Pire remontuoja ir europina.90eu sumokejau uz europinima ir ale perrinko mechanizma DVD rom.su naujais zemelapiais cia. Va man privalumas:

Pas mane A3 2006m tai tokių europinimų nebus spėju (raudonas ekranas) . Vienintelis šansas turbūt lazeris/loaderis.

Viskas Vilniuje/Kaune.. Kur specai Šiauliuose?! :D šiaip fainai, ant borto kompo meta navigacijos kompasą, bet ir meta no nav dvd
« Paskutinį kartą keitė: 2021 Kovo 30, 23:39:04 sukūrė Greg »

Neprisijungęs audi quatro

  • Įrašai: 1495
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: RNS-E lazeris
« Atsakymas #15: 2021 Kovo 31, 00:28:12 »
Pas mane A3 2006m tai tokių europinimų nebus spėju (raudonas ekranas) . Vienintelis šansas turbūt lazeris/loaderis.

Viskas Vilniuje/Kaune.. Kur specai Šiauliuose?! :D šiaip fainai, ant borto kompo meta navigacijos kompasą, bet ir meta no nav dvd
tai gal rodys ant raudono tos rodykles,speju nezinau :think: