Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: reikia patarimo del subo  (Skaityta 2042 kartus)

Neprisijungęs lialius

  • Įrašai: 1378
    • Žiūrėti profilį
Re: reikia patarimo del subo
« Topic Start: 2009 Kovo 12, 22:44:21 »
Jo jo
tik ji reikia labiau i isoria issukti ir is abeju pusiu :)
alus neatsiejamas su automobiliais :) taigi ir alaus :)
p.s. neseskite uz vairo ishgere - rizikuojate gauti su shupeliu i snuki - jei ivaziuosit i mane :)

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
13 Atsakymai
10437 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Lapkričio 20, 14:01:02
sukūrė only AUDI
14 Atsakymai
1692 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2013 Liepos 30, 19:33:09
sukūrė only AUDI
5 Atsakymai
1415 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2013 Rugsėjo 27, 22:50:56
sukūrė offroad