Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: reikia patarimo del subo  (Skaityta 2034 kartus)

Neprisijungęs alex13

  • Įrašai: 72
    • Žiūrėti profilį
Re: reikia patarimo del subo
« Topic Start: 2009 Kovo 11, 16:50:20 »
baikit su tais freeairais...
va kokia ash siulau
http://www.auto-acoustics.co.uk/ekmps/shops/autoacoustics/images/sbn-aa4-1.jpg
skirtumas nuo prieshtai buvusios foto - kad forma padaryta pagal masinos sieneles forma, to pasakoje maksimaliai isnaudojama erdve...
OOOOOOOOOOOO
Cia tai geras, sunkoka pasidaryt, bet geras ;)

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
13 Atsakymai
10437 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Lapkričio 20, 14:01:02
sukūrė only AUDI
14 Atsakymai
1692 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2013 Liepos 30, 19:33:09
sukūrė only AUDI
5 Atsakymai
1415 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2013 Rugsėjo 27, 22:50:56
sukūrė offroad