Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: reikia patarimo del subo  (Skaityta 2083 kartus)

Neprisijungęs lialius

  • Įrašai: 1378
    • Žiūrėti profilį
Re: reikia patarimo del subo
« Topic Start: 2009 Kovo 10, 08:16:45 »
mastau alpina pirkt r klases 1500w 500rms kaip jie kazin?
kishi i uzdara deze ir dziaugies issisiepes - elektronikai bus kaip tik.
jei sukrapshtysi steprui 2x brangesniam uz ji - tai ir i fazika gali det - velavimu beveik nebus, irgi tiks technushkei.
fazike - netinks instrumentikai nors tu ka.
o seip subas - tai super uz savo kaina :) konkurentai siam segmente nebent JL audio w3, rainbow amboss.
siulyciau du 10" imti :)

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
13 Atsakymai
10439 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Lapkričio 20, 14:01:02
sukūrė only AUDI
14 Atsakymai
1723 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2013 Liepos 30, 19:33:09
sukūrė only AUDI
5 Atsakymai
1416 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2013 Rugsėjo 27, 22:50:56
sukūrė offroad