Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: reikia patarimo del subo  (Skaityta 2071 kartus)

Begemots-DJ

  • Svečias
Re: reikia patarimo del subo
« Topic Start: 2009 Kovo 09, 15:24:59 »
matai as bandau is taves suzinot kas ten per zveriukas, kad tu liohka mastai jam uzmest 2 x 400 rms.... db toks klausimas: tie 1kw prie kiek omu? kartais ne prie 1? nes man kazkodel atrodo, kad nusiprixi tu dar viena suba + dar investuosi i deze ir jokio tolko! tik kad atidarius bagazine- estetinis vaizdas geras...

as tavo vietoj parduociau esama pioneriu, nes ir pats rasei kazkur, kad jau aprukes jis biski :) ir prisidejes gautus litus prie tu kuriuos zadi investuot i antra suba, nusipirkt jautresni ir minkstesni suba... nu bet cia mano pasvarstymai tik...

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
13 Atsakymai
10438 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Lapkričio 20, 14:01:02
sukūrė only AUDI
14 Atsakymai
1703 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2013 Liepos 30, 19:33:09
sukūrė only AUDI
5 Atsakymai
1416 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2013 Rugsėjo 27, 22:50:56
sukūrė offroad