Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: reikia patarimo del subo  (Skaityta 2052 kartus)

Begemots-DJ

  • Svečias
Re: reikia patarimo del subo
« Topic Start: 2009 Kovo 09, 13:06:53 »
jau sugalwojau kaip darysiu..db bus perkamas 2 subas ir komponentai ir daroma deze.... :)

o priekis pas tavy kaip? kad dar didini zemus? o kuom maitinsi antraji suba?

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
13 Atsakymai
10437 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Lapkričio 20, 14:01:02
sukūrė only AUDI
14 Atsakymai
1694 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2013 Liepos 30, 19:33:09
sukūrė only AUDI
5 Atsakymai
1415 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2013 Rugsėjo 27, 22:50:56
sukūrė offroad