Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: reikia patarimo del subo  (Skaityta 2031 kartus)

Begemots-DJ

  • Svečias
Re: reikia patarimo del subo
« Topic Start: 2009 Kovo 08, 23:08:18 »
nzn ar jie geri :( ce bowo lb senei :D ten giliau prie sedyniu balionas 45l
Dek i palange FREEAIR'i ir bus rami galva...
Ir zapaske nebus problemu isimti ir matysi kie k duju liko...

niekur nesu girdejes kad freeaira girtu ar bent puse gero zodzio pasakytu, o daug kompetentingu zmoniu ji peikia, tad as pritarciui lialiui! jei pats darysies, tai uztrux, bet rezultatas dziugins aki, ausi ...ir siela... ;) !
Beje, tu deze is lempos daraisi ar skaiciuojies litrus? a pionierius nenuvyle, kad dar toki pati zadi mestis, nes kiek zinau ir klauses tai kietokas jis... jei ne paslaptis koks stipras ji tampo?

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
13 Atsakymai
10437 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Lapkričio 20, 14:01:02
sukūrė only AUDI
14 Atsakymai
1692 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2013 Liepos 30, 19:33:09
sukūrė only AUDI
5 Atsakymai
1415 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2013 Rugsėjo 27, 22:50:56
sukūrė offroad