Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Reikia nuomoniu apie suba Eton crag 12-600  (Skaityta 4252 kartus)

Neprisijungęs geddas

  • Įrašai: 498
    • Žiūrėti profilį
Reikia nuomoniu apie suba Eton crag 12-600
« Topic Start: 2007 Balandžio 14, 13:02:15 »
Nu tai idomiai tu Blitzzz... Siulai gera suba, bet peiki stiprintuva :) Subas eton crag geras, tik ka jam paduoti? Radau nebrangiai, tai noreciau, tik kad stiprintuvas nusimato keturis kart brangesnis :D Vienas siule butent ta stipriaka mc hameri. Man stipriako reikia subui, ne elipsem, tai gali but ir zemesnes klases, elipsem ten jau eina dazniai, skambesiai... O cia reikia tik kokiu 20hz-1000hz...

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
9 Atsakymai
1843 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Balandžio 22, 10:13:32
sukūrė sobis
6 Atsakymai
1464 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Liepos 06, 21:43:08
sukūrė jaunelis
2 Atsakymai
1215 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2014 Spalio 15, 22:06:46
sukūrė ezys132