Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Reikai patarimo dėl kolonėlių į gala C4  (Skaityta 1800 kartus)

Neprisijungęs dirmukas

  • Įrašai: 232
    • Žiūrėti profilį
Re: Reikai patarimo dėl kolonėlių į gala C4
« Topic Start: 2010 Balandžio 01, 22:07:33 »
is kur tu esi as tai kiausinius dejau tai tik ispjauni ir viskas o metalo nereikia pjauti tik paskuj langas nevisas atsidaro rytoj foto imesiu
sedane i duris nesideda koloneles, jos buna ant palanges  (be)

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
14 Atsakymai
7116 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2007 Balandžio 15, 19:39:28
sukūrė marinis
4 Atsakymai
775 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2008 Gruodžio 19, 22:22:36
sukūrė STYLING
2 Atsakymai
6055 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2019 Balandžio 20, 22:29:51
sukūrė Domas