Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: problema del aparaturos.  (Skaityta 12656 kartus)

Neprisijungęs audi quatro

  • Įrašai: 1495
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: padekit
« Topic Start: 2013 Gegužės 01, 19:25:40 »
jei istikruju 700 rms tai reikia dvieju faradu papildomai prie stiprintuvo maitinimo statyt kondensatoriu.o junginet geriausia pries gesinant masina isjungti arba uzkurus ijungti maga,arba bent garsa prisukus kurti.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
9 Atsakymai
1720 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2009 Spalio 22, 11:24:48
sukūrė Mazyle877
51 Atsakymai
10114 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Spalio 22, 14:52:52
sukūrė Junin
48 Atsakymai
8740 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Sausio 21, 21:17:50
sukūrė lauris123